Close
 • Ana
 • /
 • Internet
 • /
 • Oprah'ın Harry ve Meghan ile röportajı nasıl izlenir: ÜCRETSİZ ve her yerden yakalayın

Oprah'ın Harry ve Meghan ile röportajı nasıl izlenir: ÜCRETSİZ ve her yerden yakalayın

Gerçek bombaları atıldı, hatlar aşıldı ve sırayla memler yapıldı ve bir Good Morning Britain TV sunucusu yürüdü. Bu olaylar dizisinin arkasındaki neden? Oprah ile Meghan ve Harry: A Primetime Special'ı izleyerek kendinizi kaptırdığınızdan emin olmalısınız.

Sonunda bir aktris olarak başarılı kariyerini geride bırakmanın nasıl bir şey olduğuna dair kişisel bir fikir veren Meghan Markle, efsanevi Amerikalı talk show sunucusu Oprah Winfrey ile kocasının yanına oturdu. Röportajda, hem ırkçılık hem de ruh sağlığı tartışıldı, ayrıca özellikle İngiliz basınından aldıkları sürekli, genellikle olumsuz medya ilgisi ve bunun kraliyet ailesinin çalışan üyeleri olarak istifa etme kararları üzerindeki etkisi tartışıldı.

ABD'de Pazar gecesi ve ertesi akşam Birleşik Krallık'ta yayınlanan röportajdan, Buckingham Sarayı olan kurum genelinde oldukça bariz bir iz bırakan çok sayıda şok edici ifşa oldu.

Son gelişmelerde Buckingham Sarayı bir açıklama yayınladı. Bilhassa, şöyle dedi: 'Ortaya çıkan meseleler, özellikle ırk meselesi, endişe vericidir. Bazı hatıralar değişiklik gösterse de, bunlar çok ciddiye alınır ve aile tarafından özel olarak ele alınır.'


Meghan'ın 'firma' ile yaptığı röportajda yaptığı farklılaşma ve ailenin kendisinin ayrı varlıklar olduğu düşünüldüğünde, konunun çoğunun bir bütün olarak kurumun iç işleyişine, özellikle de İnsan Kaynakları ve Basın departmanları açısından.

Röportajı ilk elden yakalamak ister misiniz? Bu dönüm noktası TV etkinliğinde nerede olursanız olun Prens Harry ve Meghan Markle'ın Oprah Winfrey röportajını tamamen ÜCRETSİZ olarak nasıl izleyeceğinizi öğrenin.


Harry ve Meghan ile Oprah röportajı: zaman, kanal ve ÜCRETSİZ yayın seçenekleri

Meghan ve Harry ile Oprah: 7 Mart Pazar günü ABD'de yayınlanan Primetime Special ve şimditamamını ÜCRETSİZ izleyinCBS web sitesinde.

İngiltere'deki ITV Hub ve Avustralya'daki 10play dahil olmak üzere tüm dünyada ücretsiz olarak izlemenin birçok yolu vardır.


Harry ve Meghan'ın Oprah röportajını yurtdışındayken nasıl izleyebilirim?

Ülke dışında olduğunuz için Oprah'ı Meghan And Harry: A Primetime Special ile izlemek için olağan yakalama hizmetinizi izlemeniz engelleniyor mu? her zaman kullanabilirsinizen iyi VPNülke dışındayken yerel yayıncınıza erişmek için. Kaydolun, istemciyi seçtiğiniz cihaza indirin ve göz atarken görünmesini istediğiniz hedefte bir sunucu seçin.


ExpressVPN - Nerede olursanız olun en iyi VPN ile Oprah Prince Harry ve Meghan Markle röportajını izleyin
Tüm en iyi VPN'leri zil sesine koyduk ve ExpressVPN, sezgisel bir arayüz, sağlam güvenlik özellikleri, mükemmel hızlar ve tüm akış cihazlarında harika uyumluluk sunarak, coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırmanıza ve Apple TV'de izlemenize olanak tanıyarak zirvede kalmaya devam ediyor. , Fire TV Stick, Xbox ve PlayStation konsolları ve daha fazlası.

Şimdi kaydolun ve 3 aylık ek ücretsiz alacağınız ve ayrıca 30 günlük para iade garantisinden yararlanacağınız Express VPN'in yıllık planını kapın.


-%100 para iade garantisiyle ExpressVPN'i deneyin

Oprah, Harry ve Meghan ile Nasıl İzlenir: ABD'de Bir Primetime Özel

Harika bir haber, eyalet tarafında! ABD'dekiler artık Prens Harry ve Meghan Markle'ın Oprah Winfrey röportajını tamamen ve tamamen ÜCRETSİZ olarak CBS web sitesinde buradan izleyebilirler.

Oprah Winfrey

(İmaj kredisi: Getty Images/Getty Images for Global Citizen)

Harry ve Meghan Oprah röportajını izleyin: ABD dışında ve ÜCRETSİZ olarak nasıl yayın yapılır

Oprah Winfrey'in Sussex Dükü ve Düşesi ile uzun zamandır beklenen röportajı, masadan kaldırılan bir konu değil. Dünyanın neresinde olursanız olun, Prens Harry ve Meghan Markle'ın Oprah röportajını nasıl izleyeceğinizi bildiğinizden emin olun.

İngilizler için, Oprah ile Harry ve Meghan, ABD'de yayınlanmasından bir gün sonra ITV'de yayınlandı. Bu, artık üzerine atlayabileceğiniz anlamına gelir.ITV Merkezigeri izlemek için. iOS ve Android'de bulunan uygulamaların yanı sıra çoğu Akıllı TV, mevcut oyun konsolu ve Fire Stick ve Roku gibi medya aktarıcıları ile hemen hemen her cihazda izleyebilirsiniz. İskoçya'da olanlar için,STVröportajı yakalamak için gitmeniz gereken yer olacak.

Avustralyalılar için, Network 10'un hakları paketlendi, yani artık istasyon sayesinde ücretsiz çevrimiçi izleyebilirsiniz.10oyunsite ve uygulamalar.

Kanada'dahakları güvence altına alındıküresel televizyon. Şimdi röportajı tam ve ücretsiz olarak web sitesinde sunuyor.

Yurtdışında mı oldun? Kendi ülkenizin dışındayken kraliyet kepçesini almakta zorlanıyorsanız,en iyi VPN'den en iyi şekilde yararlanınSeçtiğiniz akış hizmetine erişmek için. Evden göz atıyormuş gibi görünmenizi sağlayın, çok sevdiğiniz tüm içeriği sanki oradaymış gibi izleyin.

VPN kullanarak Oprah Harry ve Meghan röportajı nasıl izlenir

 • VPN -sanal özel ağ için ayakta- Verilerinizi şifrelemek ve dışarıdakiler tarafından okunamaz hale getirmek için ayarlanmış protokolleri kullanarak, çevrimiçi gezinirken güvenlik ve anormallik sunar.
 • Bunun bir parçası olarak siz deIP adresinizi değiştirin, konumunuzu tanımlar.
 • Çoğu VPN, birsunucularının dayandığı konumların listesikatılmak.Onlara bağlanmak IP'nizi değiştiriro ülkeden/şehirden göz atıyormuş gibi görünmek için. Sırayla, o zaman yapabilirsinizo ülkeye kilitlenmiş içeriğe erişim.
 • Bir VPN bulmaya gelince, onu bulduğunuzdan emin olmalısınız.seçtiğiniz cihaz için uygun olan en iyisi, dahil olmak üzere bir ton cihaz için uyumluluk sunan VPN sağlayıcıları ileMac için VPN,Android akıllı telefonlar için VPN, biriPad VPNve hatta oldukça şık bir diziücretsiz VPN'ler.
 • Cihazınız için en uygun VPN'e ve bir VPN kullanma yöntemlerinize karar verdikten sonra,üye ol ve yükle.
 • Prens Harry ve Meghan Markle'ın Oprah röportajını izlemek için yapmanız gereken tek şeymevcut sunucular listesinden bir ülke/şehir seçin ve bağlanın. Ardından, çevrimiçi kapılarını size açan akış hizmetleriyle bu coğrafi kısıtlamaları aşabileceksiniz.
 • Ayrıca paranızın da iyi harcandığından emin olmak istiyoruz, bu nedenle risksiz deneme sunan bir VPN'e gitmenizi öneririz.ExpressVPN, 30 günlük para iade garantisi olan birçok sağlayıcıdan biridir.

En iyi genel VPN hizmetlerinin fiyatını karşılaştırın: ÖZEL - %49 TASARRUFEkspres VPN Ekspres VPN 12 ay $6.67 /ay Görünüm sörf köpekbalığı Surfshark 24 Ay $2.49 /ay Görünüm3 AY ÜCRETSİZ go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_cözel indirim trk.aclktrkr.com/aff_c trk.aclktrkr.com/aff_c trk.aclktrkr.com/aff_c trk.aclktrkr.com/aff_cIPVanish IPVanish 1 Yıl 3,20$ /ay Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyonun üzerinde ürünü kontrol ediyoruz