Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Joe Wicks ile PE nasıl izlenir 17 Şubat Çarşamba: The Body Coach bugün YouTube'da CANLI

Joe Wicks ile PE nasıl izlenir 17 Şubat Çarşamba: The Body Coach bugün YouTube'da CANLI

Başka bir hafta, Joe ile başka bir PE seti geliyor! Umarız Joe Wicks ile eğlenceli bir PE bölümü daha için hazırsınızdır: son bölüm bugün 17 Şubat Çarşamba günü Youtube'da CANLI, link hemen aşağıda. Bugünün yarım saatlik J-Wiz seansı her zamanki saatiyle sabah 9'da (GMT) başlıyor. Birleşik Krallık'taki insanlar için iyi, eğer vücut Coach'u Doğu Sahili'nde canlı izlemeye çalışıyorsanız, pek değil.


PE'yi Joe LIVE ile YouTube'da Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 9:00'da (GMT) haftada üç kez izleyin. Bu noktada, herkesin karantinaya yeterince sahip olduğundan eminiz ama en azından antrenmanlarıyla hem çocukları hem de yetişkinleri eğlendirmek için Body Coach'a sahibiz. Kilit altında olsanız da olmasanız da, bu 30 dakikalık ya da öylesine sabah antrenmanlarını takip etmekten çekinmeyin.2021'e uyum sağlamak.

Vücut AntrenörüInstagram'da dönüşünü duyurdu: 'PE ile Joe geri döndü ❤️🙌🏽 11 Ocak Pazartesi sabah 9'da YouTube kanalımda başlıyor. Haftada 3 canlı oturumu taahhüt ediyorum: Pazartesi, Çarşamba ve Cuma sabah 9'da (BK saati) 20 dakika uzunluğunda olacaklar ve çocuklar için tasarlandılar.'

Adidas Ultraboost 21 incelemesi (erken karar): dünyadaki tüm BOOST'a sahip sevimli ve tıknaz koşu ayakkabıları
Yeni Ultraboost 21, her zamankinden daha büyük, daha cesur ve daha da rahat. İşte Adidas'ın en yeni ve en iyi koşu antrenörleri hakkındaki ilk düşüncelerimiz.


Joe canlı antrenman ile en son PE

Ayrıca 'P.E.'nin önceki tüm bölümlerini de izleyebilirsiniz. Joe' ileYoutubeücretsiz.

PE with Joe, 2020'nin sonlarında zaten bir geri dönüş yaptı, ancak bu bölümler canlı değildi ve orijinal canlı antrenmanlar kadar popüler olmadı. Artık okullar tekrar kapandığına ve çocuklar dışarıda oynamak için daha az zaman harcayabileceğine göre, çoğu ebeveynin Joe egzersizleriyle canlı beden eğitiminin geri dönüşünü takdir edeceğinden eminiz.


'P.E. with Joe', ilk karantina sırasında bizi içeride çıldırmaktan alıkoyan şeylerden biriydi ve popüler çocuk antrenmanının son bölümünü izlemek istiyorsanız, burada yapabilirsiniz, videoyu hemen yukarıda bağlayacağız. her sabah açık. Umarım, ileride daha fazla 'Joe ile süslü Cuma elbisesi' görürüz ve bu, Joe'nun kısa süre önce tüm Wicks ailesini içeren canlı bir 'Cadılar Bayramı Özel' egzersiz seansı yaptığının iyi bir göstergesidir: aşırı sevimlilik!

'P.E. ne kadar popüler? Joe'yla mı? Herkesin favorisi Joe, şimdiye kadarki en çok yayınlanan canlı fitness antrenmanı olarak Guinness Dünya Rekoru'ndan bir sertifika aldı: 24 Mart'ta 955.158 kişi dünyanın dört bir yanından canlı yayını takip ediyordu. Bize sorarsanız oldukça etkileyici.


En iyi koşu bandı antrenmanı: koşu bandınızdan elde ettiğiniz kazanımları nasıl en üst düzeye çıkarırsınız
Bu koşu bandı ipuçlarıyla kilometreleri aşındırmanın monotonluğunu ortadan kaldırın: Yeni başlayanlardan yol koşusu uzmanlarına kadar zindeliği geliştirmek için tasarlanmıştır.

Joe Wicks'in ev görünümünü alın

Çamurluk Stratocaster |Fender'da £779'dan başlayan fiyatlar
Joe, ustaca değişen ev arka planıyla 'farkı bulun' oynuyor olabilir, ancak bu Fender Stratocaster gitarı, videolarının çoğunda duvarda. Bu ikonik enstrüman 50'lerde tasarlandı ve o zamandan beri Jimi Hendrix, Bob Dylan ve Eric Clapton gibi müzisyenler tarafından kullanılıyor. Fender'da 779 £'dan başlayan fiyatlarla birçok farklı çeşit mevcuttur.Fırsatı Görüntüle


Vivobarefoot Primus Lite II ayakkabı |110 £ karşılığında doğrudan Vivobarefoot'tan satın alın
Bazılarınız Joe'nun 'PE'sinde özel ayakkabılar kullandığını fark etmiş olabilirsiniz. Joe' videoları ile: maksimum duyusal geri bildirim ve minimum müdahale için 3 mm'lik imzalı bir 'yalınayak' tabana sahip mükemmel Vivobarefoot Primus Lite ayakkabılardır. Üst kısım, vegan ve - en önemlisi - nefes alabilen bir hareket ayakkabısı oluşturmak için dayanıklı bir iplikle dokunmuş geri dönüştürülmüş PET plastik şişelerden yapılmıştır.Fırsatı Görüntüle

Google Asistan ile B&O Beosound 2 |1.650 £ karşılığında Bang & Olufsen'den satın alın
Joe'nun videolarında fark etmiş olabileceğiniz bir başka öğe de B&O'nun bu oldukça akıllı konuşmacısıdır. Anlık bir satın alma değil, B&O'nun Akustik Lens Teknolojisini konik hoparlör gövdesine uygulayarak Beosound 2, hoparlörü yerleştirdiğiniz her yerden tüm odayı dolduran 360 derecelik bir ses deneyimi yaratır. Ve gelecekten çok seksi bir süs gibi görünüyor.Fırsatı Görüntüle

Joe ile PE'nin en iyi 5 bölümü

Son birkaç ayda Joe ile çok sayıda harika PE bölümü oldu. Tüm Fancy Dress Friday veya PE with Rosie bölümlerini dahil edebilirdik, hepsi kendi şartlarında harikaydı. İşte Joe ile EVER PE'nin en iyi 5 seçkisi.

#5 – 17 Mart Cuma (Scooby Doo, neredesin?)

Bu bölümde Joe'nun süslü elbise seçimini sevdik ve izleyicilerin geri kalanı da öyle: video şu ana kadar 1,2 milyondan fazla izlendi.

#4 – 9 Mayıs Cumartesi (aile egzersizi)

Hepimiz bugünlerde, özellikle bu havalarda iyi bir bahçe antrenmanını seviyoruz. Bu hafta sonu bölümü özeldi ve dürüst olmak gerekirse, Joe'nun özellikle el ameliyatından sonra hafta sonu boyunca kendine biraz ara vermesini umduk. Yine de bu bölümü yaptığına sevindim.

#3 – 4 Nisan Cuma (Örümcek Adam'a girin)

Muhtemelen bugüne kadarki en iyi süslü elbise bölümü ve küçük resmin sadece 'Joe'nun kafasının Tom Hollands'ın vücudunun üzerinden çekilmiş bir görüntüsü' olmasına bayılıyoruz. gerçek kostüm daha ucuz bir çeşitlilikti ve videoyu daha da komik hale getirdi.

#2 – 23 Mart Pazartesi (ilk bölüm)

Yine de PE with Joe'nun şimdiye kadarki en çok izlenen bölümü: İlk canlı antrenmanla Body Coach doğru zamanda doğru yerdeydi. Bu video tek başına şu ana kadar 6.8 milyondan fazla izlendi.

#1 – 4 Mayıs Pazartesi (Rosie ile PE)

'Şimdiye kadarki en ateşli yedek öğretmen' olarak adlandırılan Rosie, el ameliyatından sonra birkaç gün Joe'ya yardım etti ve hayranlar Rosie'nin fiziksel olarak ne kadar formda olduğu konusunda çılgına döndü. Onun varlığı ayrıca diziyi gençleştirdi ve ihtiyaç duyduğu desteği verdi.

2021 için Fit Olun!

Bu, Pingtwitter'lerin bir parçası2021 için uygunHerkesin zinde ve sağlıklı olması için 2021 boyunca devam edecek olan program. Birçokları için zorlu bir yıl olacağı kesin olan bu yıla hazırlanmanıza yardımcı olacak diyet, yaşam tarzı ve egzersiz hakkında ipuçları vermeyi amaçlıyoruz. Garanti edebileceğimiz bir şey var: geçen yıldan daha iyi OLACAK. Ve umarım bundan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı oluruz.