Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • The Bad Batch Disney Plus'ta nasıl izlenir - yeni Star Wars şovunu şimdi çevrimiçi olarak yayınlayın

The Bad Batch Disney Plus'ta nasıl izlenir - yeni Star Wars şovunu şimdi çevrimiçi olarak yayınlayın

Klonları gönderin! gelenDisney Plus'ta4 Mayıs Yıldız Savaşları Günü kutlamaları için zaman, çok çok uzaklardaki bir galaksinin hikayelerini genişletmeye devam eden yeni bir CGI animasyon dizisi olan The Bad Batch.

Klon Savaşları'nın ardından geçen dizi, şeytani İmparatorluğun Amiral Tarkin'inin yönetiminden kaçan ve kaçan genetik olarak geliştirilmiş askerlerden oluşan bir mürettebatı takip ediyor.

Gösteri, çok sevilen Star Wars: Klon Savaşları animasyon gösterisinin arkasındaki beyin ve Mandaloryalı'nın bir dizi önemli bölümünün yazarı ve yönetmeni Dave Filoni tarafından yaratıldı.

The Bad Batch on Disney Plus'ı dünyanın her yerinden nasıl izleyeceğiniz konusunda tam rehberiniz için okumaya devam edin.


The Bad Batch'i Disney Plus'ta ne zaman izleyebilirim?

The Bad Batch, 4 Mayıs'ta (Yıldız Savaşları Günü, daha az değil) Disney Plus yayın hizmetine indi ve dizi, 70 dakikalık özel bir açılış bölümüyle prömiyer yaptı.

O andan itibaren, 7 Mayıs'tan itibaren Cuma günleri haftalık olarak akış hizmetinde 30 dakikalık düzenli yeni bölümler yayınlanacak.


Bugünün en iyi Disney+ ve Disney+ Paket fırsatlarıDisney Disney+ Aylık $7.99 /ay Görünüm Disney Disney+ Yıllık 79,99 $ /yıl Görünüm Disney Disney+ Paketi 13.99 $ /ay Görünüm

The Bad Batch'i Disney Plus'ta çevrimiçi nasıl izlenir

Bugünlerde Star Wars ile ilgili her şeyde olduğu gibi, The Bad Batch sadeceDisney Artıve bu çok beklenen gösteriyi izlemek için hizmette bir hesaba ihtiyacınız olacak.

İlk önce ilk şeyler, yapmanız gerekecekDisney Plus'a kaydolundaha sonra aylık mı yoksa yıllık olarak mı ödeme yapacağınızı seçeceksiniz. Eski seni geri getirecekayda 7,99 dolar(7,99 £/8,99 €/11,99 ABD Doları/11,99 ABD Doları), ikinci yıllık abonelik daha iyi bir değere ulaşırkenyılda 79,99 dolar(79,90 £ / 89,90 € / 119,99 Kanada Doları / 119.99 Avustralya Doları)


ABD'li müşteriler ayrıca üçüncü bir paket seçeneğine de sahiptir. Elde etmekDisney Plus, Hulu ve ESPN Plus, aylık 13,99 ABD doları tutarında bir abonelikte, büyük bir Disney büyüsü kitaplığının yanı sıra Hulu'nun eğlence repertuarının ve ESPN+'nın canlı spor yayınlarının keyfini çıkarmanızı sağlar.

The Bad Batch'i izleyebileceğiniz cihazlar açısından ise FireTV, Smart TV'ler, Apple TV, Roku, Chromecast, Desktop, iOS, Android, PlayStation ve Xbox konsollarında Disney+ uygulamasına rastlamak mümkün.


Disney Artı:Ayda 7,99 ABD Doları veya yılda 79,99 ABD Doları
Tüm aile için büyük bir içerik kitaplığına sahip olan Disney ve Pixar filmlerine ve TV'nin yanı sıra Fox ve National Geographic içeriğine erişin. Marvel'dan Star Wars'a, The Simpsons'tan Hannah Montana'ya, özellikle de oyundan en iyi şekilde yararlanırsanız, gerçekten herkes için bir şeyler var.Disney Plus, Hulu ve ESPN Plus paketini ayda 13,99 ABD doları karşılığında birleştiren.Fırsatı Görüntüle


Disney Plus: The Bad Batch ne hakkında?

İlk olarak The Clone Wars'da tanıtılan Bad Batch, Klon Ordusu'ndaki kardeşlerinden genetik olarak farklı olan ve aynı zamanda Amiral Tarkin'e tam itaat etmeyen elit, ancak deneysel bir klonlanmış asker grubudur.

Gösteri, bir hayatta kalma ve kendini keşfetme macerasına çıkan ekibin gözünden, Düzen 66'nın hemen ardından Galaktik İmparatorluğun yükselişini takip ediyor.

Takımın her üyesi kendine özgü bir yeteneğe sahiptir - Hunter uzman bir izcidir, Tech beyindir, Wrecker insan-dağ kaslı, Crosshair benzersiz bir keskin nişancıdır, eski ARC askeri Echo ise yarı droid, yarı klon bir ortaktır Teknoloji için

Ekibe, gruba etiketlenen bir insan çocuğu olan gizemli Omega katılırken, gösteri, Saw Gerrera ve Fennec Shand dahil olmak üzere Star Wars ilminden bazı tanıdık karakterlere yer vermeyi vaat ediyor.

Uzun boyluysanız The Bad Batch için sizi heyecanlandırdıysa, neden emin olmak için aşağıdaki resmi fragmana göz atmıyorsunuz vebu Disney Plus üyeliğine kaydoluneğer henüz yapmadıysanız.

  • Tüm yaygara hakkında ne olduğunu bilmek ister misiniz? İşte bizimDisney Plus ne izlemeliseçtikleri
  • Bizimle mükemmel bingeing kurulumuna sahip olduğunuzdan emin olun.TV fırsatları
  • Disney Plus'ı izlemek için en iyi cihaz nedir? Bizimen iyi yayıncılarrehber cevaplar