Close
  • Ana
  • /
  • Internet
  • /
  • The Little Things'i nerede olursanız olun çevrimiçi olarak nasıl izleyebilirsiniz

The Little Things'i nerede olursanız olun çevrimiçi olarak nasıl izleyebilirsiniz

The Blind Side'ın yazarı ve yönetmeni John Lee Hancock, Oscar ödüllü Denzel Washington, Rami Malek ve Jared Leto'nun oynadığı neo-noir psikolojik gerilim filmi The Little Things'i size getiriyor. Tam bir sinema gösterimini atlayarak, nerede olursanız olun The Little Things'i çevrimiçi nasıl izleyeceğinizi öğrenin.

90'larda Los Angeles'ın arka planında bir polis ve dedektifin ardından, Kern County Şerif Yardımcısı Deke (Denzel Washington tarafından canlandırılır) ve Dedektif Baxter (Rami Malek), bir seri katilin kimliğini araştırmaya ve gizlemeye çalışırken karşı karşıya gelirler. .

Jared Leto, bir numaralı şüpheli olan Albert Sparma'yı oynuyor, ancak Deke ve Dedektif Baxter daha derine indikçe Deke'in geçmişinden hayaletler yüzeye çıkmaya başlıyor. Böyle bir suça karışan 'küçük şeylere' odaklanan Baxter, Deke'in rahatsız edici sırlarının devam eden soruşturmayı ne kadar bozabileceğinin farkında değildir.

Zaten bağımlı mısın? The Little Things'i nerede olursanız olun nasıl izleyeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.


The Little Things'i nereden izleyebilirsiniz?

Devam eden pandemi ile Warner Bros. Pictures bir kez daha sınırlı bir sinema gösterimini tercih ediyor.Küçük Şeyleri akış hizmetine bırakarak, HBO MaxABD'de - DC'nin devam filmi Wonder Woman 1984 için Noel Günü'nde benimsedikleri benzer bir hamle.

Elbette çoğumuz sinemaya giderken kendini güvende hissetmeyeceğiz. Neyse ki, The Little Things'i çevrimiçi izlemenin yolları var. Tam olarak nasıl olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.


The Little Things'i ne zaman izleyebilirsiniz?

Küçük Şeyler filmi vizyona girecekHBO Max 29 Ocak Cuma günü.

Bu, belirli zamanlamalar açısından farklılık gösterebilse de, genel olarak konuşursak, yeni başlıklarYayın gününde 12.01am PST / 3.01am ET. Esasen, Cuma sabahı uyandığınızda The Little Things'in HBO Max'te izlemeye hazır olmasını bekleyebilirsiniz.


ABD'de The Little Things çevrimiçi nasıl izlenir

Amerika'da oturanlar için The Little Things'i izlemek kolaydır. Tek ihtiyacınız olan birHBO Maks.abonelik ve hepiniz hazırsınız. Ödemekayda 14.99$veya - sınırlı bir süre için -altı ay önceden ödemeve%20 tasarruf edin, 69,99 $'a geliyor. Bu teklif1 Mart'ta sona eriyor.

The Little Things'i izleyin: ABD dışında nerede yayın yapılır?

Ne yazık ki HBO Max yalnızca ABD'ye yönelik bir akış hizmetidir ve kaydolmak için bir Amerikan kredi kartı gerektirir, yani harika bir VPN kullanımı bile bu önemli coğrafi kısıtlamaları atlamanıza izin vermez.

İçinİngiltere sürümü, şu anda elimizdeki tek ipucu belirsiz bir tarih.12 Şubat. O halde şu anda, The Little Things'in Birleşik Krallık'ta yayınlanmasının nasıl görünebileceği konusunda yalnızca bilinçli tahminlerde bulunabiliriz.

ABD'de HBO Max'te yayınlanmasının ardından geçen yıl İngiltere'de yayınlanan Wonder Woman 1984'ün liderliğini alarak, The Little Things'in bir PVOD sürümü alması muhtemeldir. Yani, isteğe bağlı bir video platformu sürümü. Bu genellikle, Prime Video veya Sky gibi kuruluşlardan 48 saatlik bir kiralama için sinema biletinin eşdeğerini ödemek anlamına gelir.


Aynısı - için de geçerliAvustralyalıçıkış tarihi ile film hayranları,18 Şubat, ancak bunun ötesinde daha fazla ayrıntı yok. Diğer ülkelerden farklı olarak, Wonder Woman 1984 için Avustralya, DC Superhero filmini hiçbir VOD seçeneği olmadan sinemada özel olarak izleyebildi, bu nedenle koltuğunuzun kenarında olabilirsiniz. evdeki kanepeniz yerine gerçek sinema.

Aynı gün içinde yayınlandıKanadaABD gibi, Küçük Şeylerin ne hakkında olduğunu görmek isteyen Kanadalı film izleyicileri, John Lee Hancock'un en son eserini nerede izleyeceklerine dair birkaç seçeneğe sahipler. 48 saatliğine kiralamaPrime Video $24.99 için. Diğer PVOD seçenekleri şunları içerir:Microsoft, Cineplex Store, Apple TV, Google Play Store ve YouTube.

Büyük ekranda izlemek isterseniz, Küçük Şeyler ayrıca Kanada'daki seçkin sinemalarda gösteriliyor.

Daha fazla oku: