Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Disney Plus'ta WandaVision nasıl izlenir - finali yayınlayın ve her bölümü şimdi çevrimiçi olarak izleyin

Disney Plus'ta WandaVision nasıl izlenir - finali yayınlayın ve her bölümü şimdi çevrimiçi olarak izleyin

Amerikan sitcom'larının denenmiş ve test edilmiş kinayeleriyle ortak Marvel süper kahramanları ve sonunda ne elde edersiniz? WandaVision'ı izleyinDisney Plus'ta, öğrenmek için şimdi tam olarak yayına hazır.


Marvel Sinema Evreni'nin Dördüncü Aşamasının bir parçası olan WandaVision, kendilerini tuhaf bir şekilde sıradan bir alternatif evrende bulurken Wanda Maximoff ve Vision'ın hayatlarını takip ederek House of Mouse'un kendi yayın hizmetine ulaşan ilk Disney Plus Orijinallerinden biridir.

Wanda ve Vision rollerini yeniden üstlenen Elizabeth Olsen ve Paul Bettany'nin küçük ekranda görünmeleri, büyük ölçüde olumlu bir karşılama ile karşılandı ve birçoğu, Amerika'nın banliyölerinde on yıllar boyunca gerçek kimliklerini gizlemeye çalışan iki süper kahramanın baş döndürücü gülünçlüğünden keyif aldı. .

WandaVision'ı Disney Plus'ta ne zaman izleyebilirim?

WandaVision, ilk iki bölümüyle 15 Ocak'ta Disney Plus'ı vurdu. NSfinal 5 Mart'ta platforma çıktı, böylece artık WandaVision'ı tam olarak izleyebilirsiniz - ister aşırıya kaçmaya ister kendinizi hızlandırın - dokuz bölümün tamamı bir Disney Plus aboneliği ile çevrimiçi olarak yayınlanabilir.

Bugünün en iyi Disney+ fırsatlarıDisney Disney+ Aylık $7.99 /ay Görünüm Disney Disney+ Yıllık 79,99 $ /yıl Görünüm

Disney Plus'ta çevrimiçi WandaVision nasıl izlenir

İlk önce ilk şeyler, ihtiyacınız olacakkendi Disney Plus hesabınız için kaydolundaha sonra aylık mı yoksa yıllık olarak mı oynayacağınızı seçeceksiniz. Eski seni geri getirecekayda 6,99 dolar(7,99 £/8,99 €/11,99 Kanada doları/11,99 Avustralya doları), ikinci yıllık abonelik daha iyi bir değere ulaşırkenyılda 69,99 dolar(79,90 £ / 89,90 € / 119,99 Kanada Doları / 119.99 Avustralya Doları)


ABD'li müşteriler ayrıca üçüncü bir paket seçeneğine de sahiptir. Elde etmekDisney Plus, Hulu ve ESPN Plus, 12,99$'lık bir aylık abonelikte, büyük bir Disney büyüsü kitaplığının yanı sıra Hulu'nun eğlence repertuarının ve ESPN+'nın canlı spor yayınlarının keyfini çıkarmanızı sağlar.

WandaVision'ı izleyebileceğiniz cihazlar açısından ise FireTV, Smart TV'ler, Apple TV, Roku, Chromecast, Desktop, iOS, Android, PlayStation ve Xbox konsollarında Disney+ uygulamasına ulaşabilirsiniz.Disney Artı:Ayda 6,99 ABD Doları veya yılda 69,99 ABD Doları
Tüm aile için büyük bir içerik kitaplığına sahip olan Disney ve Pixar filmlerine ve TV'nin yanı sıra Fox ve National Geographic içeriğine erişin. Marvel'dan Star Wars'a, The Simpsons'tan Hannah Montana'ya, özellikle de oyundan en iyi şekilde yararlanırsanız, gerçekten herkes için bir şeyler var.Disney Plus, Hulu ve ESPN Plus paketini ayda 12,99 ABD doları karşılığında birleştiren.
Fırsatı Görüntüle


Disney Plus: WandaVision ne hakkında?

WandaVision Disney Plus

(Resim kredisi: Disney)

Bu yeni diziyi nereye sığdıracağınızı bulmaya çalışıyorsanız,Marvel filmlerini sırayla izleyin, size rehberlik etmemize izin verin. Marvel Sinematik Evreninin Dördüncü Aşamasının bir parçası olarak WandaVision, kendisini Avengers: Endgame olaylarından sonra MCU zaman çizelgesine yerleştiriyor, bir cep gerçekliğinde yuvalanmış, şüphesiz Wanda Maximoff'un kendisi tarafından yaratılmıştır.

Pastoral banliyö hayatını yaşayan Wanda (Elizabeth Olsen tarafından canlandırılıyor) ve Vision (Paul Bettany) kendilerini farklı dönemlerden geçerken, on yılda bir, bir sitcomdan fırlamış gibi TV kinayeleri yaparken buluyorlar.

Ses sağlıklı mı? Bir şeylerin ters gittiğini hissedince, WandaVision'ın Maximoff ve Vision'ın ilgili yeteneklerini gizlemenin komik zorluklarını vurgulamaya hazır olduğundan eminiz. Elbette beklediğiniz tüm o klasik aksiyon dolu süper kahraman filmlerinin yanı sıra.


İlgini gıdıkladın mı? WandaVision'ı izlemek istiyorsanız, neden emin olmak için aşağıdaki resmi fragmana göz atmıyorsunuz vebu Disney Plus üyeliğine kaydoluneğer henüz yapmadıysanız.

  • Tüm yaygara hakkında ne olduğunu bilmek ister misiniz? İşte bizimDisney Plus ne izlemeliseçtikleri
  • Bizimle mükemmel tıkınırcasına kullanım kurulumuna sahip olduğunuzdan emin olun.TV fırsatları
  • Disney Plus'ı izlemek için en iyi cihaz nedir? Bizimen iyi yayıncılarrehber cevaplar