Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Westworld 2. sezonu çevrimiçi ve TV'de nasıl izlenir: ücretsiz ve ücretli seçenekler dahildir

Westworld 2. sezonu çevrimiçi ve TV'de nasıl izlenir: ücretsiz ve ücretli seçenekler dahildir

Güncelleme: Westworld ikinci sezonunu izlemenin neredeyse zamanı geldi millet! Kesinlikle geç bıraktınız, ancak dahil olmak ve bu akşamki galayı izlemeye başlamak için hala seçenekler var. Bunu nasıl yapacağınıza aşağıdan bir göz atın.


Westworld 2. sezonunu izlemeye hazır mısınız? Seni biliyoruzistemekizlemek için, sonuçta bu yüzden buradasın. Ama seçenekleriniz neler? Endişelenmeyin, Westworld'ü hem çevrimiçi hem de TV'nizde izlemenin birçok yolu var. Siyah giyen adama, hikayesinin bir telefonda gelişmesini izlediğinizi söylemeyin, takdir edeceğini sanmıyoruz.

Yine de okumaya devam edin, cesur silahşör ve size hem Birleşik Krallık'ta hem de ABD'de Westworld ikinci sezonuna nasıl erişeceğinizi anlatacağız. Şimdiden iyi haberlerimiz de var. HBO'nun şovunun keyfini çıkarmak için uzun TV sözleşmelerine kaydolmanıza gerek yok. Bu kesinlikle bir seçenek ve size bunları da anlatacağız, ancak çoğunuzun kısa vadeli seçenekleri tercih ettiğini biliyoruz ve bunlardan bazılarını sizin için bulduk. Ve evet, ücretsiz denemeler de oluyor.

Harika, ama Westworld 2. sezon ne zaman başlıyor?

Bu gece pardner olurdu. Ya da tam olarak 22 Nisan Pazar günü Doğu saatiyle 21:00. Birleşik Krallık'ta, aynı anda seçili servisler aracılığıyla canlı olarak izleyebileceksiniz, bu aslında 23.00 Pazartesi sabahı 02.00 olarak gerçekleşiyor.

Yayından sonra talep üzerine izlemek için pek çok seçenek olduğundan, biraz geç kalırsa endişelenmeyin veya zamanında hazırlanamazsınız. Westworld, sonuçta sabah 2'deki görüntülemeler için biraz derin olabilir. Ayrıca Ed Harris size tüm kabusları verecek.


ABD'de Westworld 2. sezonu nasıl izlenir

Sling TV'de HBO, ayda 15 ABD doları (7 günlük ücretsiz deneme)
Kabloyu TV'de mi kesmek? Sling TV, ABD'deki en iyi kablosuz TV seçeneklerinden biridir ve paketinize hangi kanalları dahil edeceğiniz konusunda size daha fazla özgürlük verildiğinden, uydu TV'den çok daha ucuz olabilir. HBO ağını paketinize ayda 15 ABD doları karşılığında hem yeni hem de mevcut müşteri olarak ekleyebilirsiniz. Göz atmak için Premium ekstralar bölümüne kaydırmanız yeterli. Temel Sling TV paketleri ayda sadece 20 dolardan başlıyor. Birçok farklı cihazda izleyebilirsiniz ve sizi bağlayacak uzun vadeli sözleşmeler de yoktur.
Anlaşmayı Görüntüle


Dish TV'de HBO, aylık ekstra 15 ABD doları (üç ay ÜCRETSİZ)
Bu aslında bir Yemek paketine kaydolmak için harika bir zaman. Uydu TV ağı, aylık 59,99 $ 'dan başlayan fiyatlarla her abonelik kademesinde fiyatları düşürdü. En küçük pakette de 190 kanal, artı fiyat artışlarına karşı iki yıllık garanti alıyorsunuz. Daha da iyisi, HBO kanallarını ilk üç ay için paketinize ÜCRETSİZ olarak ekleyebilirsiniz (başlangıç ​​paketini seçtikten sonra ekranda bunun teklif edildiğini göreceksiniz), o zaman saklamak istiyorsanız ayda standart 15 dolar sonradan. Herhangi birinin dikkatinizi çekip çekmediğini görmek için bu hafta sunulan çeşitli Dish TV paketlerine bir göz atın.
Anlaşmayı Görüntüle


HBO Now (yalnızca TV cihazları) Ayda 14,99 ABD doları
HBO'yu aylık 14,99 ABD doları karşılığında çeşitli mobil cihazlarda izleyebilirsiniz. Dürüst olmak gerekirse, çoğu abonelik hizmetine ekleyebildiğinizde ve aynı fiyata TV'nizde izleyebildiğinizde, bu büyüklükte bir şov için gitmenin yolu bu değil.
Anlaşmayı Görüntüle

İngiltere'de Westworld 2. sezonu nasıl izlenir

Sky TV ayda 20 £ 'dan başlayan fiyatlarla
Aylık 20 £ 'luk en ucuz Sky TV anlaşması bile, İngiltere'nin Westworld ikinci sezonu ve Game of Thrones'un yaklaşan son sezonu gibi birçok HBO içeriğine ev sahipliği yapan Sky Atlantic ile birlikte geliyor. Westworld'ü her hafta 2: 00'de canlı olarak izleyebilir veya boş zamanlarınızda talep üzerine izleyebilirsiniz. Bu standart Sky paketinde keyfini çıkarabileceğiniz pek çok içerik vardır ve ayrıca Sky Box setleri (ayda 5 £) veya Sky Cinema (ayda 10 £) gibi isteğe bağlı ekstralar da ekleyebilirsiniz.
Anlaşmayı Görüntüle


Şimdi ayda 7,99 £ başlayan TV
Artık TV, Sky içeriğinin daha az kanal ve şov arasından seçim yapabileceğiniz basitleştirilmiş bir sürümünü sunuyor. Ancak, değişen bir aylık sözleşmeyle ayda sadece 7,99 £ 'dan, tam bir lezzet Sky deneyimine hazır değilseniz kesinlikle bir göz atmaya değer. Şu anda Eğlence paketi için 14 günlük ücretsiz bir deneme var (Westworld'ü burada bulacaksınız). Ancak Sky Cinema ve Sky Kids paketlerinde ücretsiz denemelere de kaydolabildiğinize göre, onları bir tur atmak için de çıkarabilirsiniz. Sinema paketi her gün yeni bir prömiyer yapıyor, sırf siz de bilelim diye.
Anlaşmayı Görüntüle

Birleşik Krallık'tan HBO izlemek için bir VPN kullanabilir miyim?

Gibi ucuz bir VPN hizmetini kullanarak başarılı olabilirsiniz.Birleşik Krallık'tan ABD Netflix'i izlemek için ExpressVPNsizin gibi HBO Now veya HBO Go gibi ABD HBO akış hizmetlerine erişmek için işe yaramayacak gibi görünüyor.hala bir ABD kredi kartına ihtiyacınız var.

Utanç verici bir evet, ancak bu HBO hizmetlerini kullanmak için hala ayda 15 dolar ödeyeceğinizi düşünürsek, Sky ve Now TV'den sunulan İngiltere fiyatlarının o kadar da kötü olmadığını düşünüyoruz. Ayrıca, HBO tarafından sunulanlardan daha fazla kanal elde edersiniz. Yine de iyi bir VPN çözümü bulursak size haber vereceğiz. Tercihen telefonunuzu hacklemeyi içermeyen bir tane.

Kılavuzumuzla VPN'ler ve neleri izlemenize izin verebilecekleri hakkında daha fazlasını keşfedin2018'in en iyi VPN'leri.