Close
  • Ana
  • /
  • İnternet
  • /
  • Wimbledon 2019 yarı finallerini dünyanın her yerinden ücretsiz çevrimiçi olarak nasıl izleyebilirim?

Wimbledon 2019 yarı finallerini dünyanın her yerinden ücretsiz çevrimiçi olarak nasıl izleyebilirim?

Sıradan çilek ve krema yeme zamanı sona erdi - 2019 Wimbledon yarı finalleri burada ve işler ciddileşiyor. Sadece tenisin en formda çim kortu oyuncuları kalır. Ve sizin için iyi haber şu ki, tüm aksiyonu kendi evinizin rahatlığında - ve güzel 4K olarak - dünyanın her yerinden ücretsiz bir 2019 Wimbledon canlı akışı ile izlemenin son derece kolay olması.


Tüm gözler Güney Batı Londra'daki All England Club'daki tarihi çim kort tenis kortlarında. Wimbledon Hanımları ve Beyefendiler çekilişlerinin her iki tarafındaki 128 oyuncu aşağı çekiliyor ve sırasıyla 13 ve 14 Temmuz'da her birinden sadece biri kazananların kupasını kaldırabilir - şimdi her birinden sadece sekiz oyuncu kaldı.

Her zamanki gibi, Roger Federer, Rafael Nadal ve hüküm sürmekte olan şampiyon Novak Djokovic'in üçlüsü, en baskın görünmeye devam ediyor ve en düşük oranlara sahip. tracker.tradedoubler.com/click. Roberto Bautista Agut bir sürpriz yapabilir mi?

Şimdi 37 yaşında, Serena Williams'ın sekizinci (!) Wimbledon unvanını almasını asla göz ardı edemezsiniz ve finale geçişi oldukça rahattı. Simona Halep, en yüksek tohum olsa da - finalleri muhtemelen mutlak bir kraker olacak.

2019 Wimbledon canlı yayınını dünyanın neresinde olursanız olun tamamen ücretsiz olarak nasıl izleyeceğinizi anlatırken okumaya devam edin.


İngiltere'de Wimbledon canlı akışı ücretsiz

Her yıl olduğu gibi, BBC bu yaz tenis çılgınlığı yaşıyor. 14 Temmuz'a kadar turnuvanın her maçını TV, radyo ve TV'de BBC'de canlı olarak takip edebilirsiniz.BBC Sport web sitesiBBC iPlayer, Red Button, bağlı TV'ler ve iPlayer mobil uygulamasında daha fazla kapsama alanı ve hepsi HD olarak. Çevrimiçi, herhangi bir zamanda toplamda 18'e kadar kapsanan, dava görmek istediğiniz mahkemeyi seçip seçebileceğiniz yerdir.


Oyun genellikle her sabah 11:30 BST'de başlar ve 19:00 civarı devam eder.

Ancak BBC izleyebileceğiniz tek yer değil.Wimbledon.com(ve OnunYoutube kanalıve uygulama) dünya çapında tamamen ücretsiz olarak gösteri kortlarından tenisin bir kısmını gösterecek. Ancak geçen yıla bakılırsa, büyük maçların hiçbirini tam olarak göstermeyecek.


Wimbledon 2019'u 4K kalitesinde izleyin

HD sizin için yeterince iyi değil mi? Sarı toplardaki her bir tüyü ve Roger'ın tapınaklarındaki ter damlasını görmeniz mi gerekiyor? O zaman bir 4K Ultra HD ve HDR televizyonunuz varsa iyi haberler var.

Yeni başlayanlar için, BBC, Merkez Mahkemesi eylemini formatta göstereceğini duyurdu. Bu hem TV'de hem de Amazon'un Fire TV 4K Stick ve PlayStation Pro gibi bir dizi akış cihazı aracılığıyla.

Ve benzerigeçen hafta rapor ettikVirgin Media TV aboneleri ayrıca Wimbledon aksiyonunu muhteşem 4K Ultra HD olarak kullanabilecekler. Dolayısıyla, bir Virgin TV paketinden bahsediyor ve konuşuyorsanız, şimdi grev zamanı olabilir. Aylık 30 £ 'dan başlayan fiyatlarla ve canlı TV'yi duraklatmak ve kaydetmek için mükemmel bir Virgin TV V6 kutusu da dahil olmak üzere, seçeneklerinizi görmek için doğrudan Virgin web sitesine gidebilirsiniz.


Wimbledon'u yurt dışından ücretsiz nasıl izleyebilirim?

Eğer Wimbledon iki hafta boyunca herhangi bir zamanda Birleşik Krallık'tan uzakta olursanız ve bu BBC yayınını izlemeye çalışırsanız, o zaman başlangıçta coğrafi olarak bloke olacağı için şansınız kalmaz. Bu, haklar nedeniyle yurtdışındayken izleyemeyeceğiniz anlamına gelir. Ancak bir Sanal Özel Ağ kullanarak bunu aşmak için kullanabileceğiniz kullanışlı küçük bir numara var.

Daha yaygın olarak aVPN(muhtemelen daha önce duymuşsunuzdur), yazılım, IP adresinizi başka bir ülkedeki bir sunucuya sanal olarak değiştirmenize olanak tanır, böylece tamamen farklı bir konumda görünüyorsunuz. Şifrelenmiştir, bu da web'de gezinmenin daha güvenli bir yoludur. Yüzlerce VPN'i test ettik ve şu anda mevcut olan en iyi seçenek olarak Pingtwitter Ödüllü ExpressVPN'i önerebiliriz.

ExpressVPN, 30 günlük para iade garantisinin avantajına sahiptirve şu anda dünyanın 1 numaralı en iyi VPNidir. Smart TV'ler, Fire TV Stick, PC, Mac, iPhone, Android telefon, iPad'ler, tabletler vb. Dahil olmak üzere birçok cihazda aynı anda izleyebilirsiniz ve ayrıca yıllık bir plana kaydolursanız 3 ay BEDAVA ve% 49 normal fiyatın dışında.

Express VPN'e göz atın

İndirilip yüklendikten sonra, uygulamayı açın ve bir İngiltere sunucu konumu seçin (çok kolay) ve ardından şu adrese gidin:TVPlayer.comcanlı yayını almak için.

Wimbledon canlı yayını başka nerede var?

Dünyanın en büyük tenis turnuvalarından biri olarak, birçok ülke Wimbledon'dan tenis oynuyor - sadece ücretsiz olarak ya da BBC'nin Birleşik Krallık'ta sunduğu geniş kapsamla değil.

Ancak, başka yerlerde belirli ücretli hizmetlere ve kablo seçeneklerine zaten aboneyseniz, tenisi dünyanın köşenizde başka kimin yayınladığını size söyleyebiliriz. Ve unutmaWimbledon.comcanlı yayın da.

ABD'de Wimbledon'u izleyin

ESPN, ABD'deki resmi Wimbledon yayıncısıdır.Tenis Kanalı, Fubo veya Sling TV, kablo taahhüt etmek istemiyorsanız, tümü daha kısa abonelik hizmetleri (ve en önemlisi, ücretsiz denemeler) sunar. Ve eğer abone olursanESPN +dış saha tenisi de kapsanacak.

Wimbledon'u Kanada'da izleyin

Wimbledon'un yerel olarak yayınlanmasını istiyorsanız, Kanada'daki TSN. Bu, izlemek için kabloya ihtiyacınız olacağı anlamına gelir.

Avustralya'da Wimbledon'u ÜCRETSİZ izleyin

Ashleigh Barty Paris'te kaldığı yerden devam edebilir mi? Ve bu, Nick Kyrgios'un nihayet reşit olduğu yıl olabilir mi? Avustralya'da izlemenin yolu kablolu veya ücretsiz Kanal 7 (veyaVPN kullanarak, açıkken denizaşırı ülkedeyseniz).

Yeni Zelanda'da Wimbledon'u izleyin

Eyalet ücretsiz yayın kuruluşu TVNZ, Wimbledon'u tüm ihtişamıyla gösterme hakkına sahip olduğu için Yeni Zelanda'da bu iyi bir haber. Bu aynı zamanda istasyonun isteğe bağlı ve mobil uygulamalarını Wimbledon izlemek için oynamaya getiriyor.

Müşteri adayı görseli kredisi: Shutterstock

Spesifikasyonlara göre en iyi VPN hizmetlerini karşılaştırın: ExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe Express VPN 12 ayTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe IPVanish 1 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe NordVPN 2 YılTam incelemeyi okuyunExpressVPNIPVanishNordVPNTunnelBearAnchorFree Hotspot ShieldCyberGhost VPNKeepSolid VPN UnlimitedZenMateWindscribe 3 YılTam incelemeyi okuyun12 aylık fiyatlandırmaAyda 5,15 £ Görünüm-deExpress VPN12 ay2.34 abd doları / ay Görünüm-deIPVanish VPN24 ay go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c-de go.nordvpn.net/aff_cTunnelBear'de 36 ay 3,33 ABD Doları / ay Görüntüleme Best For Everything - 1 numaralı VPN Torrenting ve P2P trafiği Seçeneklerin dengesi ve kullanım kolaylığı Uyumlu Cihazlar Konum Sayısı ile Çalışır 160 60 55 20 Eşzamanlı Bağlantılar 5 5 6 5 Sınırsız Bant Genişliği P2p Trafik Deneme Süresi Teslim Orta İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk Durumu yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni yenilenmişyeni