Close
  • Ana
  • /
  • İnternet
  • /
  • Evden nasıl çalışılır: en iyi kablosuz yönlendiriciler, VPN, kablosuz genişleticiler ve daha fazlası

Evden nasıl çalışılır: en iyi kablosuz yönlendiriciler, VPN, kablosuz genişleticiler ve daha fazlası

Henüz sosyal mesafeyi uyguluyor musunuz? Dünyanın yarısı evde bombalanıyor vepanik-tuvalet kağıdı satın almakbirçok ofis çalışanıevden çalışmakküresel sağlık krizinin etkisini sınırlamak.


Yüksek hızlı geniş bant tüm bunları mümkün kılmış olsa da, sinyalinizi dünyanın her yerine yaymak veya evde çalışırken güvenliği korumak için bir VPN'e ihtiyacınız olabilir. Dahası, yoğun olmayan zamanlarda aniden ağı tıkayan insan dalgasıyla ilgili bir sorun var: wi-fi ağları, aynı anda ağı işgal eden ailelerin baskısı altında inlemeye başlayabilir.

TP-Link Archer AX11000 incelemesi

TP-Link Archer AX1000, test ettiğimiz en iyi wi-fi yönlendiricilerinden biridir

(Resim kredisi: TP-Link)

Çocuklar okul dışındaysa ve ebeveynler evden çalışıyorsa, işin daha yavaş olmasını ve konferans görüşmelerinin sürekli olarak zayıf bağlantı nedeniyle kesintiye uğramasını bekleyin.


Neyse ki, şu anda ya evden çalışıyorsanız ya da yakın gelecekte evden çalışmayı planlıyorsanız, geniş bant bağlantınızdan en iyi şekilde yararlanmak için kablosuz ağınızın gücünü artırabilirsiniz.

Bağlantınızla birlikte gelen kara kutu, aileyi en yoğun zamanlarda yapabilirken, en iyi kablosuz yönlendiricilerimizden biri, evde görebileceğiniz hız türleri, erişebildiğiniz özellikler ve bağlantı güvenilirliği.TP-Link Okçu AX11000(TP 'tuvalet kağıdı' anlamına gelmez, üzgünüm) üçlü bant sistemi ile çoğu insan için en iyi yüksek performanslı yönlendirici olarak derecelendirildi.


Netgear WN3000RP

Netgear WN3000RP harika bir bütçe çözümüdür


(Resim kredisi: Netgear)

Sinyalinizi artırmanın diğer yolları arasında wi-fi genişleticiler bulunur. Yönlendiriciye olan mesafe bir sorunsa, bunlar mevcut kablosuz ağınıza eklenti görevi görür ve yönlendiricinizi tamamen değiştirmekten çok daha ekonomiktir. bizimen iyi bütçeli wi-fi genişletici, Netgear WN300RP, herhangi bir boş prize doğrudan takılır ve güçlü bir sinyal artışı görevi görür, wifi'nizi daha uzak mesafelere ışınlar. En yüksek performanslı wi-fi hızlarından sonra kendi kendini izole eden aileler veya insanlar için mükemmeldir.

Mesh ağlar, bu ikisinin bir kombinasyonu gibi çalışır ve genellikle mümkün olan en iyi hızları elde etmenize yardımcı olmak için yönlendiricinizi tamamen yükseltilmiş bir modelle değiştirir. Mesh ağlarda ayrıca en az bir & ldquo; uydu & rdquo; sinyalleri dairenizin veya evinizin her yerine yansıtarak hem tam kapsama alanı hem de en yüksek hızları elde etmenizi sağlar.

ExpressVPN

ExpressVPN, en iyi VPN listemizin başında


(İmaj kredisi: Gelecek)

Ayrıca bir VPN'e veya sanal özel ağa da ihtiyacınız olacak. VPN'ler iş yeri verilerinizi güvende tutar ve hatta dünyanın neresinde çalıştığınıza bağlı olarak gerekli olabilir. Göz atınEn iyi VPN kılavuzusizin için doğru sağlayıcıyı bulmak, ancakExpressVPNhem işyeri güvenliği hem de kişisel kullanım için bir favori.

Mevcut sağlayıcınızdan gerçekten memnun değilseniz, bu geçiş yapmak için harika bir fırsat olabilir. Daha iyi geniş bant hızları elde etmenin yanı sıra muhtemelen biraz para tasarrufu da yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi için aşağıdaki fiyat karşılaştırma aracını kullanın.