Close

HP Pavilion dm4-3000ea Beats Edition incelemesi

HP Pavilion dm4-3000ea Beats Edition teklifleri Amazon UK Image 1 of 4

HP Pavilion dm4-3000ea Beats Sürümü


HP Pavilion dm4-3000ea Beats Sürümü
Resim 2/4

HP Pavilion dm4-3000ea Beats Sürümü

HP Pavilion dm4-3000ea Beats Sürümü
Resim 3/4

HP Pavilion dm4-3000ea Beats Sürümü

HP Pavilion dm4-3000ea Beats Sürümü
Resim 4/4

HP Pavilion dm4-3000ea Beats Sürümü

HP Pavilion dm4-3000ea Beats Sürümü

HP Pavilion dm4-3000ea Beats Edition 14 inç dizüstü bilgisayar, Dr Dre'nin Beats teknolojisine sahip ve beraberinde birinci sınıf bir fiyat etiketi getiriyor. Paraya değer mi?


HP'nin minik 14 inçlik dm4 Pavilion serisi göreceli olarak tanımlanmamıştı ancak şirket, Beats teknolojisi ile bir ses kalitesi dokunuşu eklemek için iyi Dr Dre ile birlikte çalıştı.

HP Pavilion dm4-3000ea Beats Edition, Beats'ten ilham alan güzel bir tasarım yükseltmesi ve ürün yelpazesine harika bir katkı sağlamak için özellik artışı sağladı.

HP'nin orta fiyatlı dizüstü bilgisayarıyla yapmaya eğilimli olduğu şey, çok yönlü, çok yönlü ve HP Pavilion dm4-3000ea Beats Edition bir istisna değildir.


Parlak gibi biraz daha ucuz dizüstü bilgisayarlar da var.Dell XPS 14z, paranın karşılığını daha iyi veren ve Pavilion serisinde olan dm4,HP Envyyani hayırApple MacBookalternatif.

Bununla birlikte, Pingtwitter bu kötü çocuğu çeşitli multimedya senaryoları yürüterek adım adım attı ve mükemmel sesten etkilendik - böyle bir dizüstü bilgisayarda çarpıcı.

HP Pavilion: Özellikler

Dizüstü bilgisayarlarda uygun ses kalitesi bir uyarı ile birlikte gelir. Harici hoparlörler takarsanız - ucuz modeller bile - her zaman size daha iyi ses kalitesi sağlayacaktır.

Ancak hareket halindeyken ses için, sahip olduklarınızdan en iyi şekilde yararlanmanız gerekir ve HP bunu bu Beats Edition ile yapar.


Üstün ses bileşenlerine ve iyi konumlandırılmış üçlü bas subwoofer'a sahiptir. Sonuç, daha temiz çıktı ve şaşırtıcı derecede uzak bir ses atımıdır.

Kullanımda, dar boyutlara rağmen, Pavilion dm4-3000ea Beats Edition taşınabilir bir dizüstü bilgisayar için ağırdır.

İzole chiclet klavye de uzun süre kullanmak için harika ve aynı yumuşak kırmızı ve mat siyah tonlara sahip.

Beats logosu da öne ve merkeze oturur, bu rahatsız edici olabilir, ancak yazı tipi tasarımı o kadar güzel ki gerçekten işe yarıyor.

HP Pavilion: Ekran

14 inç ekran, bu soğuk gri kışı görme ihtimaliniz olmayan güneş ışığı haricindeki çoğu parlaklık koşulu için iyi olan 1366 x 768 HD LED arkadan aydınlatmalı BrightView ekrana sahiptir.

Ceketin çok parlak olmadığını gördük, bu yüzden çok fazla yansımadan muzdarip değil ve film oynatımı iyi çalıştı. çoklu görev sırasında YouTube dışında HD içerik akışı yaptık ve herhangi bir gecikme yaşamadık.

HP Pavilion: Performans

HP, yükseltme yapmak isterseniz 2,5 GHz Intel Core i5-2450M işlemci, 500 GB SATA sabit sürücü ve iki adet daha fazla bellek alanı içeren 4 GB bellek içermektedir.

Tercih edilen işletim sistemi, Windows 7 Home Premium'un 64 bit sürümüdür. HP Pavilion dm4-3000ea Beats Edition'ın multimedya uygulamaları için yavaşlamadan çalışmasını sağlamak için yeterli.

AMD Radeon HD 7470M GPU üzerindeki 1 GB ayrılmış grafik sayesinde hafif oyunların üstesinden bile gelebilir. Sadece bir şey almayı beklemeyinSavaş alanı 3veyaModern Savaş 3.

HP Pavilion: Pil

Battery Eater Pro'nun Okuyucu Testini kullanarak 174 dakikalık pil ömrü elde ettik.

Bu iyi gidiyor çünkü dizüstü bilgisayarı tüm performans ayarları en üst düzeye çıkarılmış şekilde test ediyor. Sadece biraz göz atıyorsanız, pil ömrü önemli ölçüde uzayacaktır.

HP Pavilion: Karar

Beats ses teknolojisi gerçekten yükseldi ve bir zamanlar Dr Dre ile tehlikeli bir pazarlama ortaklığı olduğunu düşündüğümüz şey, aslında dizüstü bilgisayarlar için üstün bir ses haline geliyor.

Pingtwitter zaten oranlarBeats by Drekulaklıklar ve HP Pavilion dm4-3000ea Beats Edition ile dizüstü bilgisayar sesine aynı özen ve özen gösterilmiştir.

Beats'in başarısı, para adamlarına bu kötü çocuğa bir makyaj yapmanın çok mantıklı olduğu anlamına geliyor ve bizim için işe yarıyor. Ön taraftaki devasa Beats logosuna rağmen, potansiyel alıcıları yabancılaştırmak için o kadar genç odaklı değil.

Tek dezavantajı, paranın değerinin olmamasıdır. 899 sterlinlik fiyat etiketi size güçlü bir ses performansı (artı çok iyi bir dizüstü bilgisayar) kazandıracak olsa da, daha uygun fiyatlı modeller var, ablbeit eksi Dr Dre'nin girişi.

HP Pavilion dm4-3000ea Beats Edition: Şimdi satışta

HP Pavilion dm4-3000ea Beats Edition fiyatı: 899 £