Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • HP'nin Envy 8 Note'u, uygun fiyatlı bir iPad Pro

HP'nin Envy 8 Note'u, uygun fiyatlı bir iPad Pro

Fiyatları yapiPad ProveMicrosoft Yüzey Kitabıürkütmek mi? Çok, çok daha ucuz olan HP Envy 8 Note'a göz atmak isteyebilirsiniz.


Çok heyecanlanmadan önce, bu büyük melez isimlerden oldukça farklı. Gerçek tablet bitinin yalnızca 8 inçlik bir ekranı vardır, ancak gerektiğinde temel bir dizüstü bilgisayar olarak çalışmasına izin vermek için tam boyutlu bir klavyeye yerleştirilir.

Dizüstü bilgisayarları seviyoruz, 8 inç tabletleri seviyoruz. Sevmeyecek ne var?

8 inçlik bir ekrandaki Excel hesap tabloları gözlük reçetenizi herhangi bir iyilik yapmayabilir. Ve makine dairesinde düşük kaliteli Intel Atom x5 CPU ile güç merkezi değil.

Yine de küçük HP Envy 8 Note ile ilgili tatmin edici derecede farklı bir şey var. Sonuçta, ekran kısmı aslında kolay taşıma için klavyenin arkasına giriyor: temizliğin tam tanımı.


HP'nin keskin ekranı

Tablet ekranı orta büyüklükte bir 1.920 x 1.200 pikseldir ve bu keskin görünmelidir, ancak Samsung Galaxy Tab S2'ye parasının karşılığını vermez. Ve koşuyorWindows 10, ihtiyacınız olan buysa, biraz Office paketi çalışmasına hazır.

HP, klavye kısmının ana hareket mesafesinin HP'nin dizüstü bilgisayarlarının çoğu ile aynı 1.5 mm olduğunu söylüyor. Ayrıca yeni tasarımdan daha fazlasıApple MacBook, sonra.


Özellikler listesinin başında, arkada 5 megapiksel kamera ve önde 2 megapiksel kamera olmak üzere çift kamera yer alıyor.

Garip tasarımın yanı sıra, sizi ikna edebilecek şey fiyattır. HP Envy 8 Note, klavye ve kalemle 359 £ 'a mal olacak, bu da aletli bir iPad Pro'nun yarı fiyatının çok altında. Bu ayın sonunda satışa çıkacak.


resim kredisi:Teknoloji Radarı