Close

HTC Desire 816 incelemesi

HTC Desire 816, 6 Amazon müşteri yorumu fırsatı Resim 1/5

HTC Desire 816 incelemesi


HTC Desire 816 incelemesi
Resim 2/5

HTC Desire 816 incelemesi

HTC Desire 816 incelemesi
Resim 3/5

HTC Desire 816 incelemesi

HTC Desire 816 incelemesi
Resim 4/5

HTC Desire 816 incelemesi

HTC Desire 816 incelemesi
Resim 5/5

HTC Desire 816 incelemesi


HTC Desire 816 incelemesi

HTC'nin yeni orta sınıf Android akıllı telefonu, uygun fiyata büyük ekran heyecanı sunuyor. HTC Desire 816 incelememizde wonga'nıza değip değmediğini öğrenin

Meraklı kardeşi tarafından gölgede kalmış olabilir.HTC One M8, fakatHTCDesire 816 göz ardı edilmemelidir. Aynı boyutta ekranı paketlerBir artı bir- bu fiyat aralığındaki çoğu rakibi cüceleştirmek - ancak bu cep telefonundan bile daha ucuza mal olur, bu da aynı zamandaGoogle Nexus 5.

Gerçek olamayacak kadar iyi ses mi? Nasıl olduğunu öğrenelim.


HTC Desire 816: Boyut ve yapı

Hiç kuşkunuz olmasın, bu büyük bir üfleyici. Boyutları: 156.6x78.7x7.9mm, bu da onu mega telefon yapar.

Ekranı 5.5 inçtir ve bu, yalnızca biraz daha küçüktür.Samsung Galaxy Note 3veHTC One Max(her ikisi de phablet olarak kabul edilir). Bazıları için çok büyük olacak ve ceplerimizden fırladı. Ancak büyük bir ekran üfleyici istiyorsanız, bu piyasadaki en uygun fiyatlılardan biridir.

Plastik sırtı,iphone 5c's, daha yumuşak renklerde (siyah, kırmızı, mavi ve yeşil) gelse de. Hiçbir şekilde ucuz hissettirmiyor, ancak piyano taşıyıcısının eldivenlerini giymediğiniz sürece, plastik yakında parmak izleriyle kaplanacak. Kenarlar mattır ve cihazın elinizden kaymasını durdururken, plastik sırt ile çelişmektedir.

Yapı kalitesi sağlam, ancak istikrarlı arkadaşı HTC One M8 kadar birinci sınıf bir şey beklemeyin. 165g bir telefon için hafif değildir, ancak cebinize hiçbir şey koymaz. Yani, içine sığacak kadar büyük ceplere sahip olmanız.

HTC Desire 816: Özellikler

Android 4.4.2 standart olarak gelir ve bu HTC Sense 6.0 ile kaplanmıştır. Bunlar, her ikisinin de en son sürümleridir ve HTC One M8'de görülenlerle aynıdır. Bu nedenle, birkaç zil ve ıslık var.

Android 4.4.2, metinleri ve anlık mesajları Hangouts adlı bir uygulamada birleştirir ve Google'a gerek kalmadan doğrudan telefon rehberinizden iş telefon numaralarına bakabilirsiniz. Bu arada Sense 6.0 daha temiz ve önceki sürümlere göre daha az rahatsız edici. Blinkfeed, temelde biraz benzeyen bir haber beslemesidir.Windows PhoneHTC Zoe, fotoğraflarınızı mini fotoğraf montajlarına dönüştürürken canlı döşemeleri.

Şimdiye kadar çok standart. Temel olarak, bu cep telefonunu satın alırsanız, HTC One M8 ile aynı yazılımın çoğunu alırsınız - bazı kamera özelliklerini ve hareket kontrollerini engeller - ancak daha büyük bir ekranla ve yarıdan daha düşük bir fiyata. Açıkçası, HTC'nin bazı tavizler verdiği şeylerin donanım tarafında.


HTC Desire 816: Ekran

5.5 inçlik ekran 1.280x720 piksel çözünürlüğe sahiptir ve inç başına piksel sayısı 267 ppi'dir. Bu yakın değiliphone 5sve iPhone 5C'nin 326 ppi'si veya Nexus 5'in harika 445 ppi'si.

Uygulamalı fotoğraflarımızda biraz grenli göründüğünü görebilirsiniz. Ancak günlük kullanım için iyidir. Ve görüş açıları mükemmel - etrafta bir grup toplayın ve herkes ekranda ne olduğunu görebilecek, tabii ki devasa boyutun da yardımıyla.

HTC Desire 816: Kamera

13 megapiksellik kamera, HTC One (M8) 'in ultra piksel modelinden daha ayrıntılı fotoğraflar verir, ancak düşük ışıkta o kadar iyi performans göstermez. Görüntülerde oldukça fazla gürültü var, bu da daha ucuz bir telefon satın almak için ödediğiniz bedel. Kullandıktan sonraSamsung Galaxy S5Desire 816'nın deklanşörü biraz yavaş görünüyor. Ama belki şımarık durumdayız.

One M8'in Ufocus özelliği de eksik, bu yüzden Desire 816 ile odak noktalarını değiştirmekle uğraşmayacaksınız.

Yine de kameranın bir selfie modu var, bu yüzden makyaj çekimleriniz için aynanın önünde poz vermeniz gerekmeyecek. Ön yüz de 5 megapiksellik bir iştir, böylece yüzünüz ayrıntı çantalarında yakalanacaktır. Bunun iyi bir şey olup olmadığına karar vermek için bunu size bırakacağız.

1.080p video kaydı günün sırasıdır. Çekim düzgün, ancak yine düşük ışıkta biraz ayrıntı kaybedersiniz. Yine de bir microSD kart yuvası eklemek için HTC'ye şapka çıkartın. Bu, telefona saatlerce video ve fotoğraf sığdırmanıza yardımcı olur.

HTC Desire 816: Performans

1,6 GHz dört çekirdekliQualcommSnapdragon 400 yongası dünyayı aydınlatmayacak, ancak web'de gezinme, uygulamalar arasında geçiş yapma ve oyun oynama gibi günlük görevler için sorun değil. Alien shooter Edge of Tomorrow aksamadan koştu ve büyük ekran ve öne bakan BoomSound hoparlörler bu deneyime gerçekten katkıda bulundu.

Oyunlar grafiksel olarak daha gelişmiş hale geldikçe bu durum değişecektir, bu yüzden HTC Desire 816 her zaman yeni oyunları işleyemeyecektir.

Bloatware hayranı değiliz, ancak Blinkfeed oldukça göze batmayan. Artı - yaşasın! - Kapatabilirsin. Son olarak, HTC ve Samsung gibi şirketler, bazen daha azının daha fazla olduğunu not ediyor gibi görünüyor.

HTC Desire 816: Pil

HTC Desire 816, oldukça yoğun bir kullanımla bize tam bir gün sürdü. Bataryası, Samsung Galaxy Note 3'teki kadar ağır değil veyaLG G Pro 2, ama tamamen durulamadığınız sürece sorun değil. Samsung Galaxy S5 gibi, işler gerçekten kötüye giderse yardımcı olacak bir güç tasarrufu modu da var.


HTC Desire 816: Karar

HTC Desire 816'yı çok seviyoruz. Birkaç özelliği feda edebilirseniz, üst düzey performanstan vazgeçmeye hazırsanız, ancak yine de büyük bir ekran istiyorsanız, bu sizin için gerçek bir rakiptir. OnePlus One'ı denemek için beklemeye değer olabilir, ancak şu anki haliyle bu, bu fiyata en iyi büyük üfleyici için bir ön koşucu.

Ürün adı çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Ürün adı fiyatı: £ 259