Close

HTC One incelemesi

HTC One fiyatları Resim 1/21

/ yorumlar / htc-desire-601-review


HTC One incelemesi
Resim 2/21

/ yorumlar / htc-desire-601-review

HTC One incelemesi
Resim 3/21

/ yorumlar / htc-desire-601-review

HTC One incelemesi
Resim 4/21

/ yorumlar / htc-desire-601-review

HTC One incelemesi
Resim 5/21

htc tek kilit ekranı


HTC One incelemesi
Resim 6/21

HTC One Red incelemesi

HTC One Red incelemesi
Resim 7/21

HTC One Red incelemesi


HTC One Red incelemesi
Resim 8/21

HTC One Red incelemesi

HTC One Red incelemesi
Resim 9/21

htc one video


HTC One incelemesi
Resim 10/21

htc bir geri

HTC One incelemesi
Resim 11/21

htc bir taraf

HTC One incelemesi
Resim 12/21

htc bir usb

HTC One incelemesi
Resim 13/21

htc one blinkfeed


HTC One incelemesi
Resim 14/21

htc one blinkfeed

HTC One incelemesi
Resim 15/21

htc one ana ekranı

HTC One incelemesi
Resim 16/21

htc bir uygulama ekranı

HTC One incelemesi
Resim 17/21

htc bir tarayıcı

HTC One incelemesi
Resim 18/21

htc bir kamera

HTC One incelemesi
Resim 19/21

htc bir araba modu

HTC One incelemesi
Resim 20/21

htc bir araba

HTC One incelemesi
Resim 21/21

htc one tv

HTC One incelemesi

HTC'nin amiral gemisi Android akıllı telefonu Samsung Galaxy S4 ve iPhone 5'ler ile rekabet edebilir mi? Tam HTC One incelememizde öğrenin

Güncelleme:HTC One'ın devamı 25 Mart 2014'te duyurulacak. Yeni telefon hakkında bildiğimiz her şeyi (ve bildiğimizi sandığımız her şeyi) toparladık -HTC One M8 söylentileriparça...

HTC One, şu anda yalnızca en iyi Android akıllı telefon olmakla kalmayıp aynı zamanda önümüzdeki aylarda da en iyi ahizeyi kalarak üreticisinin kötü talihini canlandırmak için tek bir amaç için üretilmiş bir akıllı telefon (Samsung Galaxy s4sana bakıyoruz).

Bunu yapma şansına bile tahammül edebilmek için, en az onun kadar hızlı olması gerekecek.Google Nexus 4bakması kadar güzelSony Xperia Zve ayrıca şimdi Samsung Galaxy S4'te gördüğümüz türden özellik setiyle övünüyor.

Tüm bunlar, bir ton ağırlığında olmayacak, ancak yine de iPhone'u utanç içinde başını sallayacak bir yapı kalitesine sahip bir Full HD paketine sarılmalıdır. O zaman baskı yok.

HTC One: Boyutlandır ve inşa et

İle başlamak içiniPhone 5kızarmaya başlayabilir çünkü yapı kalitesi açısından HTC One neredeyse kusursuzdur. Hassas işlenmiş bir alüminyum gövde, daha sonra hiçbir boşluk bırakmayan bir teknik kullanılarak telefonun geri kalanına sorunsuz bir şekilde birleştirilir ve biz hiçbir şey yapmayız.

Kesinlikle Apple'ın kendi standartlarıyla aynı seviyede ve S4 ile sadece kısa bir zaman geçirmiş olsak da devam edip bu kadar güvenli olduğunu söyleyeceğiz.

Tüm bu alüminyum kesinlikle ağırlığa dönüşmeli o zaman? 143g ağırlığında, her iki cihaz tarafından da güvenli bir şekilde baskılanan en hafif akıllı telefon değil.Böğürtlen z10ve Galaxy S4. Bununla birlikte, sağlamlık hissi vermek yerine asla farkedilmez hale gelmediğini söyledi. Bu daha sonra 137,4 x 68,2 x 9,3 mm boyutlarıyla taşınır ve bu da onu iPhone 5'ten biraz daha kalın hale getirir.

En üstte güç / kilit düğmesini bulacaksınız ve yan tarafta, tasarım açısından telefonun en zayıf yönü olan ses seviyesi düğmesi var. Ön tarafta, HTC'nin stereo ses için iki hoparlörü sıkıştırmayı başardığı iki dikdörtgen ızgara göreceksiniz.

HTC One: Özellikler

One, HTC'nin Sense kullanıcı arayüzünün en son sürümü sayesinde neredeyse tanınmayan bir Android 4.1.2 ile geliyor. OysaHTC One XGoogle'ın işletim sisteminin One'ın altında gizlendiğine dair ipuçlarını hala görebiliyordunuz, daha az güçlük sunan daha temiz bir deneyim için tüm bunları neredeyse tamamen ortadan kaldırdı.

En dikkate değer eklenti, sosyal ağlarınızı kullanarak ve bir dizi uyumlu haber kaynağı ekleyerek özelleştirilebilen bir haber toplayıcı olan BlinkFeed'dir. Prensipte bu harika bir fikir, ancak günden güne bunun yeterince özelleştirilebilir olmadığını ve yalnızca önceden onaylanmış haber kaynaklarının mevcut olmasıyla Flipboard için asla gerçekten bir rakip gibi hissetmediğini gördük.

Bu, elbette, daha fazlası eklendikçe zamanla değişebilir, ancak şimdilik beklediğimiz açıklama değil, ana ekranlarınızdan biri olarak kalıcı olarak yerleştirildiğini fark ettiğinizde daha da hayal kırıklığı yaratan bir şey.

HTC One: Ekran

HTC One, gülünç 468 ppi'lik bir 4.7 inç 1080p Full HD ekrana sahip. İlk baktığınızda, henüz kullanılmamış bir BlinkFeed'in geniş siyah alanı sayesinde etkisi gerçekten çok kuvvetli değil, ancak birkaç fotoğraf çekin veya YouTube'a gidin ve kısa süre sonra kararınızın hatasını fark edeceksiniz.

Göz kamaştırıcı seviyelerde kontrast ve renk üretimi üreten çarpıcı bir panel ve mevcut eğilimin daha da büyümesi olduğunu bilsek de, HTC'nin bu 4.7 inçlik teklifle kesinlikle başarmış olduğunu iddia ediyoruz.

HTC One: Kamera

HTC One, 4MP Ultrapiksel kameraya sahiptir. Evet, Ultrapixel'i doğru gördünüz - Megapixel'i değil. Tüm kamera sensörleri küçük fotoğraf sitelerine bölünmüştür, her bir fotosit daha sonra bir piksele çevrilir, böylece HTC One, rakiplerinin çoğundan daha azına sahipken, aslında hala aynı miktarda fiziksel alanı kaplıyor çünkü fotositeler çok daha büyük. Bu, çok daha fazla ışık toplayabileceği ve daha sonra çok daha iyi görünen fotoğraflar üretebileceği anlamına gelir.

Ultrapixel hikayesi alıcılar için biraz kafa karıştırıcı olsa da, neyse ki teori, bir akıllı telefon kamerasından gördüğümüz en iyi görüntülerden bazılarını üreten Bir ile gerçek hayata dönüşüyor, öyle ki onu aynı yere yerleştirebiliriz. lig olarakNokia PureView 808. Düşük ışıkta görüntü yakalama yeteneği olağanüstüdür ve renk üretimi olağanüstüdür.

Ultrapixel kameranın yanı sıra, 20 fotoğraf çeken ve aynı zamanda üç saniyelik kısa bir video klip kaydeden yeni bir özellik olan HTC Zoe de var. Bunun avantajı, yalnızca sosyal ağlar için kısa bir klibiniz ('Zoe' olarak bilinir) değil, aynı zamanda video içinde sürükleyip bir fotoğraf göndermeyi tercih ediyorsanız bir resim seçebilmenizdir.

Zoe modunu günlük olarak kullanmanız pek olası değil, ancak bu iyi olmadığı anlamına gelmiyor. Gerçekten iyi çalışıyor, ancak bir video gönderecekseniz, muhtemelen üç saniyeden uzun sürecek ve bir fotoğraf çekmek istiyorsanız, muhtemelen ya ayrı olarak yapacaksınız ya da bir süre fotoğraf çekmenize izin veren bir uygulama bulmalısınız. kaydediyorsun.

HTC One: Performans

Kaputun altında, HTC One'ı gezegendeki en hızlı akıllı telefonlardan biri yapan 2 GB RAM ile birlikte 1.7 GHz dört çekirdekli bir işlemci bulacaksınız. Bu kadar açık bir güce olan ihtiyacı sorgulayacak olsak da, bu kesinlikle One'da gezinmenin oyun oynarken, video oynatırken veya ağır çoklu görevler sırasında hiçbir gecikme olmaksızın kesinlikle sorunsuz olduğu anlamına gelir.

Dikkat edeceğimiz bir şey, büyük uygulamaları indirirken Bir'in oldukça ısındığıdır.Google Oyunveya Real Racing gibi yüksek çözünürlüklü bir oyun oynarken. Kesinlikle Xperia Z kadar kötü olmasa da, akıllı telefonlar gittikçe daha fazla işlem gördükçe ortaya çıkan bir trend gibi görünüyor.

HTC One: Pil

HTC, HTC One için resmi bir pil ömrü sağlamamış olsa da, öğrendiğimiz şey, deneyimin çılgınca farklı olabileceğiydi. Pil ömrünün ne yazık ki kötü olduğundan şikayet eden bazı yorumlarımız varken, diğerleri bunu eşit olarak tanımlıyor. Aslında tüm bunlarla farklılaşır ve aslında hiç de kötü olmadığını söyleriz.

Gününüzü esas olarak mesaj atarak, tweet atarak ve göz atarak geçirecekseniz, o zaman sonunda akşam geç saatlerde şikayet etmeye başlayan One ile rahat bir günlük kullanım elde edeceksiniz. Bununla birlikte, işe gidip gelmeniz Real Racing, yoğun veri kullanımı ve ciddi miktarda YouTube ile doluysa, muhtemelen işte bir şarj cihazı bulundurmanızı öneririz.

HTC One: Karar

HTC One, Samsung'u benzersiz bir konuma yerleştirdi. Samsung Galaxy S3 çıktığında, mevcut en iyi Android akıllı telefon haline geldi ve bu da onu varsayılan olarak Apple'ın iPhone'unun tek gerçek rakibi haline getirdi.

Ancak Galaxy S4 ile işler değişti, HTC satışlarda düşüş yaşıyor ve kaybedilen pazar payının bir kısmını geri kazanmak için şirketin sadece şimdiye kadar yaptığı en iyi telefonu değil, aynı zamanda en iyi Android telefonu da yaratması gerekiyordu.

Dolayısıyla Samsung'un yaklaşan devamı gerçek bir güç merkezi gibi görünse de, HTC One'ın şu anda satın alabileceğiniz en iyi Android akıllı telefon olduğunu güvenle söyleyebiliriz.

HTC One çıkış tarihi: 29 Mart 2013

HTC One fiyatı: 519,99 £

Toplantımızı okuyunen iyi Android telefonlar.