Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Huawei P30 ve Mate 20 sahipleri BU ücretsiz yükseltmeyi alıyor

Huawei P30 ve Mate 20 sahipleri BU ücretsiz yükseltmeyi alıyor

Huawei telefonlarının sahipleriS30, huawei-p30-review-an-excellent-phone-pro-reviewMate 20 veMate 20 ProEMUI 10 yazılım güncellemesi şeklinde bu ay yollarına çıkan güzel bir ücretsiz sürpriz var.


İlk olarak geçen Ağustos ayında Huawei Geliştirici Konferansı'nda tanıtılan ücretsiz Huawei güncellemesi, gelişmiş düzen ve performans getiriyor. Yeni bir arayüz, Karanlık Mod, iyileştirilmiş performans ve güvenlik ve Huawei PC'ler ile Android cihazlar arasında bağlantı sağlayan yeni bir özellik olan 'Çok Ekranlı İşbirliği' desteği sunuyor.

  • Godfall online Sony PS5 oyununun göz kamaştırıcı video cızırtılı makarası
  • Huawei P40: fiyat, çıkış tarihi, sızıntılar, söylentiler ve zaten bildiğimiz her şey
  • Samsung Galaxy S20: haberler, sızıntılar, çıkış tarihi, fiyat ve özellikler

Bu aydan itibaren Huawei P30 Pro, Huawei P30, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Mate 20, Huawei Mate 20 X (4G) ve Huawei nova 5T sahipleri EMUI 10 güncellemesini yüklemelerini isteyen push bildirimleri almaya başlayacak. Kullanıcılar ayrıca el cihazlarında Ayarlar> Sistem> Yazılım Güncelleme'ye giderek güncellemeyi kontrol edebilirler.

EMUI 10, daha büyük bir yazı tipinde başlıklara sahip yeni bir arayüz ve UI genelinde öğeleri birleştiren bir ızgara sistemine sahiptir. Ayrıca, Huawei'nin Kişiler arayüzüne ince bir zarafet kattığını söylediği altı 'kül rengi' renkten oluşan yeni bir renk paleti de var. Daha tutarlı bir görünüm için uygulama simgeleri de revize edildi.

Kamera uygulaması yeni deklanşör düğmesi ve daha büyük bir yakınlaştırma çubuğu ile yeniden tasarlandı. Modları değiştirmek artık değişikliği belirtmek için vizörde bir metin istemini tetikliyor. Ek filtrelere de doğrudan vizörden erişilebilir.


Huawei, kullanıcı arayüzü öğelerinin artık dokunma girişlerine daha hızlı tepki verdiğini, çeşitli animasyonların sürelerinin de pürüzsüzlük için optimize edildiğini söylüyor - geçişler artık EMUI 9.1'e kıyasla iki kat kare içeriyor.

Kaputun altında performans ve güvenlik geliştirmeleri de var. Yeni 'Belirleyici Gecikme Motoru', optimum performans için gerekli sistem kaynaklarının tahsis edilmesini sağlamak için ön plan uygulamaları ve süreçleri için kaynak tahsisini optimize eder. Ve yükseltilmiş GPU Turbo, iyileştirilmiş oyun performansı ve pil verimliliği sağlarken görünüşe göre dokunma gecikmesini eğitiyor.


Güncelleme, yukarıda listelenen telefonlara gönderilmesinin yanı sıra dünya çapında Porsche Design Huawei Mate 20 RS, Huawei Mate 20 X (5G), Huawei P30 lite, Huawei nova 4e, Huawei P20, Huawei P20 Pro, Huawei için sunulacak Mate 10, Huawei Mate 10 Pro, Porsche Design Huawei Mate 10, Porsche Design Huawei Mate RS, Huawei Mate 20 lite, Huawei P smart 2019, Huawei P smart + 2019, Huawei P smart Pro, Huawei P Smart Z, Huawei nova 4 ve Huawei nova Lite 3 'sonraki aylarda'.

Bugünün en iyi Huawei P30 Pro fırsatları Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz Editörün Seçimi Üç24 ay Huawei P30 Pro (Mavi) £ 29ön ödeme£ 29 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriGörünüm-deÜçÖn maliyet yok EE24 ay Huawei P30 Pro (128 GB) Bedavaön ödeme£ 32 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler50 GBveriGörünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlarİD24 ayHuawei P30 Pro (256 GB Gümüş) 29,99 £ peşin 26,99 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBCarphone Warehouse'da veri görünümü En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz