Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Huawei P50 Pro tasarımı onaylandı – ve Samsung Galaxy S21 Ultra endişelenmeli

Huawei P50 Pro tasarımı onaylandı – ve Samsung Galaxy S21 Ultra endişelenmeli

Hiper premiumun şu anki kralıen iyi telefonlardünyaSamsung Galaxy S21 UltraAmiral gemisi sınıfında harika bir performans ve dijital ekran kalemi desteği gibi gelişmiş özellikler sunmanın yanı sıra, aynı zamanda dudak uçuklatan bir kamera sistemi ile birlikte geliyor.

Ancak Huawei, gelen Huawei P50 Pro amiral gemisi ile Samsung'u tahttan indirmek istiyor.yakın zamanda sızdırılmışbir dizi açıklayıcı işlenmiş görüntüde. Ve Huawei'nin yeni ve radikal bir kamera sistemi tasarımıyla piyasaya sürmeye hazır olduğunu görmek için telefona bir kez bakmanız yeterli.

Resimlerde gösterilen telefon (aşağıdaki örneğe bakın), bugüne kadar bir akıllı telefonda gördüğümüz her şeyden belirgin şekilde daha büyük olan iki büyük dairesel lens kurulumunu gösteren bir arka kamera dizisine sahipti.

Huawei P50 Pro Samsung Galaxy S21 Ultra


İlgi çekici arka kamera dizisi tasarımına sahip işlenmiş Huawei P50 Pro.

(Resim kredisi: @OnLeaks x sesi)

Ve boyutları nedeniyle, sızdırılmış bilgilere dayanarak oluşturulan tasarımın geçerliliği konusunda şüpheler oluştu. Bununla birlikte, Huawei P50 Pro'nun gerçekten de bu arka kamera dizisi tasarımını kullanacağına dair en iyi kanıtımıza sahibiz, çünkü telefon sızdırıcısı Ice evreninin sahip olduğu gibi.yeni gönderildive şekli onaylayan görüntü.


Görüntüye eşlik eden Ice şunları söylüyor:

'Bu, önceki oluşturmayı doğrulayan Huawei P50 Pro için lens koruma filmi'


Aşağıdaki gönderiye tam olarak göz atın.

Bu, önceki görüntülemeyi onaylayan Huawei P50 Pro için lens koruma filmidir pic.twitter.com/mpl28kUwup8 Nisan 2021

Daha fazla gör

Bunların hepsi, standart Huawei P50'de de kullanılması planlanan arka kamera dizisinin şeklini ve tasarımını doğrularken, tam olarak hangi lenslerin kullanılacağını, kaç tane lensin kullanılacağını doğrulamaz. ya da ne kadar büyük olacakları.

Bu, neredeyse kesinlikle farklı fotoğraf çekme bilgilerine sahip olacak olan Huawei P50 Pro ve Huawei P50 için de geçerli. Örneğin, son zamanlarda, örneğin, tasarımcı Waqar Khan tarafından, çift daire tasarımı içinde dört lens kurulumunu gösteren standart Huawei P50 için potansiyel lens düzenlemesini gösteren bir konsept videosu üretildi. Aşağıda kontrol edin.


ikenönceki tasarımbaşka bir konsept sanatçısı, tüm üst daireyi kaplayan devasa bir arka kamera lensine sahip bir P50 Pro gösterdi.

Akıllı telefon caddesindeki şu anki kelime, P50'nin P50 Pro ile aynı tasarımı kullanacağı, ancak bunun yerine genel dizi içinde daha küçük / daha az lenslere sahip olacağı yönünde. P50 Pro, görünüşe göre bir cep telefonunun arkasında görülen en büyük lenslerden bazılarına sahip olacak.

Ve şu anda bu P50 Pro lenslerinin ne kadar büyük veya güçlü olacağını bilmesek de kesin olan bir şey var – Samsung Galaxy S21 Ultra endişelenmeli çünkü Huawei akıllı telefon kamerasını kökten değiştirecek gibi görünüyor. bar önemli ölçüde daha yüksek.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S21 Ultra fırsatları Kilitsiz Planlar Mint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda bu telefonda 50 $ indirim kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodunu kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanın SWITCHNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Samsung Galaxy S21 Ultra (Taksitli) Samsung Galaxy S21 Ultra (Taksitli) Özgürön ödeme69.12 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme69.12 $ /ay GörünümNSNane MobilMint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda bu telefondan 50 $ kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodu SWITCH kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Samsung Galaxy S21 Ultra (Taksitli) Samsung Galaxy S21 Ultra (Taksitli) Özgürön ödeme74.12 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme74.12 $ /ay GörünümNSNane MobilMint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda bu telefondan 50 $ kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodu SWITCH kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Samsung Galaxy S21 Ultra (Taksitli) Samsung Galaxy S21 Ultra (Taksitli) Özgürön ödeme79.12 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler15 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler15 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme79.12 $ /ay GörünümNSNane MobilEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz