Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Huawei, gülünç derecede ucuz gürültü önleyici kulaklıklarla AirPods 3'ü hedefliyor

Huawei, gülünç derecede ucuz gürültü önleyici kulaklıklarla AirPods 3'ü hedefliyor

Huawei, tam zamanında çalmak için bazı yeni ucuz gerçek kablosuz kulaklıkları piyasaya sürüyor.AirPod'lar 3gök gürültüsü. Huawei FreeBuds 4i, yalnızca 79,99 £ karşılığında aktif gürültü iptali sunduğundan, buradaki özel gök gürültüsü hırsızlığı fiyat ve özelliklerle ilgilidir. Avustralyalı tüketiciler için, küresel fiyatlandırma ve bulunabilirlik henüz teyit edilmemiş olsa da, yaklaşık 150 AU$'a mal olacaklar.

hakkında çıldırdığımız o kadar uzun zaman önce değildi.Amazon Yankı TomurcuklarıANC'yi gerçek kablosuz tomurcuklara yalnızca 119 £/220 AU $ karşılığında getiriyor ve şimdi bu özelliği %33 daha düşük bir fiyatla elde edebilirsiniz.

Huawei FreeBuds 4i, bu günlerde çoğu ANC kulaklığında aldığınız şeffaflık moduyla aynı, gerektiğinde ANC bariyerinden seslerin geçmesine izin vermek için bir Farkındalık Modu sunacak. Sesin içeri girmesine izin vermek için bir kulaklığı basılı tutun ve ANC'ye geri dönmek için aynısını yapın.

Işın oluşturan mikrofonlar, aramalarda konuşma için ortam sesini kesmeye yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır ve yarık kanallı çift mikrofon tasarımı, rüzgar gürültüsünü daha iyi ele almak için tasarlanmıştır (genellikle daha ucuz ANC ürünlerinin düşüşü). Huawei ayrıca 'AI gürültü azaltma teknolojisi' olduğunu söylüyor ancak bu noktada şirketler AI'yı hemen hemen her şeyi ifade etmek için kullanıyor.


Sesi 10 mm sürücüler sağlıyor ve Huawei, akıllarında pop müzikle ayarlandıklarını söylüyor. Huawei, 'kristal netliğinde' bir ses beklediğini söylüyor - daha fazlasına nasıl dayandıklarını görmemiz gerekecek.en iyi kablosuz kulaklıklar, Yine de.

Huawei Freebuds 4i


(Resim kredisi: Huawei)

Huawei FreeBuds'ı daha önce gürültü engelleme ve sunulan sağlam müzik kalitesi ile test ettik, ancak önceki modellerde tam sızdırmaz kulak içi uyum yoktu - sadece kulağa hafifçe oturdular.Apple AirPod'lar. Bu, sesin kulaklıkların etrafına sızdığı için gürültüyü neredeyse anlamsız hale getirdi.

FreeBuds 4i, uygun ses yalıtımı için kulak uçlarına sahip olsa da, onları daha çokAirPods ProveyaSony'nin WF-1000XM3'ü. Ama fiyatının yarısından daha azına. İsterlersehissetmekyarı fiyatına gibi, bekleyip görmemiz gerekecek.


Huawei, ANC kapalıyken şarj başına 10 saat veya açıkken 7,5 saat pil ömrü vaat ediyor. Dava, elbette daha fazla pil ömrü sunuyor - Huawei, tamamen şarj edilmiş bir setten 22 saat vaat ediyor (ANC kapalıyken, inanıyoruz). Huawei ayrıca, 10 dakikalık bir şarjla dört saatlik bir kullanım elde etmeniz gerektiğini de söylüyor.

FreeBuds 4i siyah, beyaz veya kırmızı seçeneklerle geliyor ve kasa oldukça orta boy görünüyor - muhtemelen rakipleri kadar cep dostu değil.

Siyah beyaz versiyon, 26 Mart 2021'de İngiltere'de piyasaya sürülecek ve ön siparişler 12 Mart'ta açılacak. Kırmızı versiyon Nisan ortasında gelecek.