Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir
  • /
  • Huawei Watch Fit Elegant beklediğimden çok daha kaliteli bir fitness takipçisi

Huawei Watch Fit Elegant beklediğimden çok daha kaliteli bir fitness takipçisi

Bunu daha önce söyledim ama tekrar söylemeliyim: koşu saatleri benim için fitness takipçilerini mahvetti. Koşu saatleri, her şeyi fitness bantlarından daha doğru yapıyor ve ilkine erişimim olduğu için ikincisini neden kullanmam gerektiğine dair bir nokta göremiyorum. Ancak arada sırada, fitness bantlarına olan merakımı yeniden alevlendiren bir fitness takipçisi geliyor ve Huawei Watch Fit Elegant çok giyilebilir.

Ağırlıklı olarak Pingtwitter gibi bir teknoloji yayınında çalışan bir fitness yazarı olarak, birçok giyilebilir fitness cihazını test etme imkanı buluyorum ve bu noktada kendimi fitness bantlarını adım adım ilerletmek için zorlamam gerekiyor. Beni yanlış anlama,en iyi fitness takipçilerigünlük sağlık ölçümlerini izlemek için harika araçlardır, ancak atletik performansı ölçmek için çok fazla değildir.

Ve her zaman atletik performansımı geliştirme ve sürdürme işinde olduğum için, bunlardan birini kullanıyorum.en iyi koşu saatleri, gibiGarmin Öncüsü 945ya daCOROS Temposu 2, antrenmanları izlemek için. Ve her gün kullandığım uygulamalarda tüm antrenmanlarımın kaydını tutmak istersem, fitness takipçilerini test ederken en az iki giyilebilir cihaz takmam gerekiyor. Sensör doğruluğunu karşılaştırabilmem için de gerekli.

Huawei Watch Fit Elegant ilk izlenimler


(İmaj kredisi: Gelecek)

Her neyse, tüm bunlarla söylemeye çalıştığım şey, fitness takipçilerini test etmek benim için biraz angarya. Ancak birkaç ayda bir, bu tür giyilebilir cihazlara olan tutkuyu yeniden alevlendirmeme yardımcı olan bir izleyici geliyor. Pekala, belki 'tutku' biraz zorlama ama iyi bir fitness takipçisi, koşu saatlerinin küçük kardeşlerini daha çok takdir etmeme kesinlikle yardımcı oluyor.

Huawei Watch Fit Elegant'ı yalnızca bir haftadır test ediyorum, bu yüzden bu bir inceleme değil, daha çok 'uygulamalı' bir deneyim. Bana teklif edildiğinde, anında 'Ben zaten gözden geçirdim' diye düşündüm.Huawei Bant 6ve Watch Fit Elegant biraz benzer görünüyor, bu yüzden belki de henüz değil.' Sonunda pes ettim ve yaptığım için çok mutluyum.


İzleyiciyle ilgili ilk izlenimim,lüks. Parlatılmış paslanmaz çelik kasa ve floroelastomer kayışın kombinasyonu, Watch Fit Elegant'a kaliteli bir hava katıyor. AMOLED ekran sadece bir fitness takipçisi için çok büyük değil, aynı zamanda Band 6'da olduğu gibi, aynı zamanda parlak ve duyarlı.

Huawei Watch Fit Elegant ilk izlenimler(İmaj kredisi: Gelecek)

Özellikle Huawei Health uygulamasında seçebileceğiniz bazilyon farklı saat yüzlerini beğendim, ikincisi o kadar da korkunç değil. Tamamlayıcı uygulamalar neredeyse giyilebilir cihazların kendisi kadar önemlidir ve Sağlık uygulaması günlük aktiviteleri özetlemede ve antrenmanlarınız için size birçok çizelge vb. vermede iyi bir iş çıkarır.

Antrenman takibi açısından, Watch Fit Elegant, koşuları takip etmede çok iyi bir iş çıkarıyor: Sonuçları PAce 2 ile karşılaştırıyorum ve ortalama kalp atış hızı kadansı çok uzak değildi. Kapalıydı, akıl, ama kilometrelerce uzakta değildi. Watch Fit Elegant'ta ayrıca, sinyali almak sonsuza kadar sürse de yerleşik GPS vardır.

Grup, kuvvet antrenmanlarını izlemek kadar iyi yapmıyor. ben kullanıyorumKutup Doğruluğu Algısıdirenç antrenmanı antrenmanlarını izlemek için ve iki okuma arasında bazı tutarsızlıklar vardı. Beklendiği gibi, Watch Fit Elegant, kalp atış hızındaki hızlı artışlarla başa çıkmak için mücadele ediyor ve bunların ortalamasını almaya çalışıyor.


Huawei Watch Fit Elegant ilk izlenimler

(İmaj kredisi: Gelecek)

Huawei Watch Fit Elegant'ın iyi yaptığı şey uyku takibidir: Zaten birkaç uyku izleyiciyi denedim ve hangi verilerin görünmesini beklediğimi biliyordum (örneğin zayıf derin uyku sürekliliği) ve oldu. Ayrıca uyanık kaldığım süreyi doğru bir şekilde takip etti ve genellikle uykunun başlangıcını ve sonunu da doğru bir şekilde belirlemeyi başardı. Şundan daha doğruWithings Tarama SaatiTanrı aşkına, bu beni kanepede uyuduğumu sanmıştı. Ben incelediğimden beri o saatin güncellendiğinden eminim.

Uzun lafın kısası, Huawei Watch Fit Elegant ile ilgili ilk izlenimlerim gerçekten çok iyi. Band 6'dan daha pahalıdır, ancak daha büyük bir ekrana (artı daha yüksek çözünürlük ve piksel yoğunluğuna) sahiptir, yerleşik GPS'e sahiptir ve hatta yüksekliği bile takip edebilir. Daha da iyisi, şundan çok daha ucuzFitbit Versa 3ve ile eşitAmazfit GTS 2eve Fitbit Charge 4, ancak çok daha fazlasını hissediyorlükshariçen iyi Fitbitizci. İnceleme yakında!

Bugünün en iyi Fitness Aktivite Takipçisi fırsatları İndirimli Fiyat Fitbit Charge 4 Gelişmiş... Fitbit Charge 4 Amazon 129,99 £104,20 GörüntüleTüm fiyatları görFitbit Versa Lite Akıllı Saat,... Fitbit Versa Lite Amazon £189.99 GörüntüleTüm fiyatları görDüşük Stok Fitbit Ücreti 3 Gelişmiş... Fitbit Ücreti 3 Amazon £ 134 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Garmin Instinct Solar Gps... Garmin Instinct Solar very.co.uk £319.99 £249.99 GörüntüleTüm fiyatları görHONOR Band 5 Basketbol... Honor Band 5 Amazon £17,99 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat HUAWEI Band 3 Pro - Akıllı... Huawei Band 3 Pro Amazon £79,99 £56 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Fitbit Inspire HR Health &... Fitbit Inspire HR Amazon £89,99 £78,50 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Fitbit Ionic Health & Fitness... Fitbit Ionic Amazon £249.99 £149,99 GörüntüleTüm fiyatları görXiaomi Mi Band 6 1.56 İnç... Xiaomi Mi Smart Band 6 Amazon £ 47.04 GörüntüleTüm fiyatları gör Fitbit Lüks Metal Hasır... Fitbit Lüks argos.com.tr £ 79,99 Görünüm Tüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz