Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Huawei Watch GT 2, iki haftalık pil ömrü ve geliştirilmiş tasarımıyla karşınızda

Huawei Watch GT 2, iki haftalık pil ömrü ve geliştirilmiş tasarımıyla karşınızda

Huawei, Huawei Watch GT 2'yi duyurdu.Samsung Galaxy İzle Active2veApple Watch Series 5.


Huawei Watch GT 2, her ikisi de şirketin tescilli Kirin A1 yongasıyla desteklenen 46 mm ve 42 mm olmak üzere iki boyutta gelir. Bu, hem önceki sürümlerden daha güçlüdür hem de etkileyici iki haftalık bir pil ömrü sunabilir.

Yeni akıllı saat ayrıca daha fazla fitness izleme modu sunmanın yanı sıra Bluetooth araması ve müzik çalma için bir hoparlör ekliyor.

Bu, Huawei'nin şimdiye kadarki en etkileyici akıllı saati, ancak Apple'ın akıllı saat tekelini devirmek için yeterli mi?

  • Apple Watch Series 5 incelemesi
  • Bunlaren iyi akıllı saatler
  • Huawei Mate 30 ve Mate 30 Pro piyasaya sürüldü

Burada en etkileyici olan şey, ultra uzun pil ömrüdür. Bu, Kirin A1 yonga setinin ultra düşük güç tüketimi ile sağlanır.


Günlük kullanımda 46 mm Huawei Watch GT 2, hem akıllı kalp atış hızı monitörü hem de çağrı bildirim işlevleri açıkken ve 30 dakikaya kadar Bluetooth aramalarının haftalık kullanımı ile iki haftaya kadar sürekli çalışabilir; 30 dakikaya kadar müzik çalma; 90 dakikaya kadar egzersiz ve her gece bilimsel uyku modunu kullanma.

42 mm Huawei Watch GT 2, içindeki daha küçük pil nedeniyle bir haftaya kadar sürekli çalışabilir.


Her iki boyut da GPS takipli spor modunda önceki nesle göre pil ömrünü büyük ölçüde artırdı; 46 mm model GPS izleme modunda 30 saatlik pil ömrü ve 42 mm model 15 saate ulaştı.

Huawei İzle GT 2


Üstte 42 mm Huawei Watch GT 2 modelleri, altta 46 mm

(Resim kredisi: Huawei)

Tasarım açısından daha büyük olan 46 mm, önceki nesle benziyor ve geleneksel görünümlü çerçeveli bir estetiği benimsiyor.

Teknoloji açısından, 454 x 454 piksel çözünürlüğe sahip 1,39 inç AMOLED ekrana sahipsiniz. Eskisinden daha geniş bir renk gamına ve daha yüksek kontrasta sahiptir.

42 mm model, tam ekran, çerçevesiz bir tasarımla daha modern ve zarif bir tasarım yaklaşımı benimser.


(Resim kredisi: Huawei)

Spor modunda, Huawei Watch GT 2 15 sporu takip edebiliyor. Buna sekiz açık hava sporu (koşu, yürüyüş, tırmanma, yürüyüş, patika koşusu, bisiklet, açık su, triatlon) ve yedi kapalı spor (yürüyüş, koşu, bisiklet, yüzme havuzu, ücretsiz antrenman, eliptik makine, kürek makinesi) dahildir.

Saat, hedefe yönelik egzersiz öncesi veri analizi, egzersiz sırasında veri kayıt analizi ve sonrasında öneriler sağlar.

Huawei, bunun 'egzersizinizi daha güvenli ve daha iyi hale getirmek için kişisel bir akıllı spor koçuna sahip olmak gibi' olduğunu iddia ediyor.

Resim 1/7

(Resim kredisi: Huawei)
Resim 2/7

(Resim kredisi: Huawei)
Resim 3/7

(Resim kredisi: Huawei)
Resim 4/7

(Resim kredisi: Huawei)
Resim 5/7

(Resim kredisi: Huawei)
Resim 6/7

(Resim kredisi: Huawei)
Resim 7/7

(Resim kredisi: Huawei)

Huawei ayrıca, kalp atış hızınız 10 dakikadan fazla süreyle 100 bpm'nin üzerinde veya 50 bpm'nin altında olduğunda sizi uyaran bir kalp atış hızı monitörü ile genel sağlığınızı izlemek istiyor.

Nabız takibine ek olarak Watch GT 2 uykunuzu da izleyebilir. Huawei TruSleep 2.0, uyku kalitesini, gerçek zamanlı kalp atış hızını, uykuda nefes alma kalitesini izler ve uyku kalitesini değerlendirmek için büyük veri analizi kullanır. Daha sonra, uyku sorunlarını analiz etmek ve uyku iyileştirme önerileri sağlamak için AI teknolojisinin yanı sıra uyku kalitenizi iyileştirmeye yardımcı olacak kişiselleştirilmiş uyku hizmetleri ve raporları sunar.

Son olarak Huawei Watch GT 2, Huawei TruRelax ile birlikte geliyor. Bu teknoloji, HRV (kalp atış hızı değişkenliği) değerlerini kaydederek ve stres indeksiniz hakkında geri bildirim sağlayarak stresi azaltmanıza yardımcı olur.

Elbette, Watch GT 2 ayrıca adım izleme, hareketsiz uyarılar ve yaşam kalitenizi iyileştirmeye yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi başka özellikle birlikte gelir.

46 mm Huawei Watch GT2 249 € (TBD GBP) ve 42 mm Huawei Watch GT 229 € (TBD GBP) olarak fiyatlandırılır.

Her ikisi de önümüzdeki ay satışta.

Bunu beğendin mi?