Close
  • Ana
  • /
  • Beslenme
  • /
  • Huel Black Edition incelemesi: ekstra uzun raf ömrüne sahip yüksek proteinli, düşük karbonhidratlı sihirli toz

Huel Black Edition incelemesi: ekstra uzun raf ömrüne sahip yüksek proteinli, düşük karbonhidratlı sihirli toz

Huel Black Edition fırsatları

Huel Black Edition incelemesi TL;DR: Öğün yerine kullanılan tozların ağızda bıraktığı 'topraksı' tadı umursamayan insanlar için arttırılmış protein ve azaltılmış karbonhidrat içeriğine sahip eksiksiz bir yemek içeceği.

gövdeyemek değiştirme endüstrisindeki ev adıdır. Bitki bazlı komple gıda seçenekleri de aynı şekilde piyasaya uzun süre hakim oldu.Fitbitfitness takipçileri ile eş anlamlıdır. Her iki şirket de, kendi alanlarında kendilerini 'bir' marka olarak kurmaları nedeniyle, son yıllarda birdenbire ortaya çıkan rekabet tufanından kurtulmayı başardılar.

Bu incelemenin konusu olan Huel Black Edition, temanın bir çeşitlemesidir: Bu, genellikle bizim sitemizde bulduğunuzdan biraz farklıdır.en iyi protein tozuilk 10'da yer alır, ancak standart Huel'den de farklıdır. Esas olarak %50 daha az karbonhidrat ve %33 daha fazla protein içerdiğinden.

Huel Black Edition, standart Huel'den veya diğer eksiksiz yemek seçeneklerinden daha mı iyi? Kesinlikle farklıdır ve yüksek karbonhidratlı yemeklerle kan şekerini yükseltmemeyi tercih edenler ve diyetlerine daha fazla protein ve kalori eklemesi gereken ve başka bir tavuk ve tavuk porsiyonu yiyemeyenler gibi bazı insanlar için daha iyi sonuç verebilir. pilav.


Huel black Edition'ın mükemmel bir ek olduğunu düşünüyoruz, onu 'En İyi Protein Tozu veya Atıştırmalık' kategorisinde en üst sırada ödüllendirdik.Pingtwitter Ödülleri 2021.

Huel Black Edition incelemesi: fiyat ve bulunabilirlik

Huel Black Edition doğrudan şu adresten satın alınabilir:Huel ABDveyaHuel İngiltere, abone olduğunuzda fiyatlar 75 $/55 £ 'dan başlar. Çantalar ayrı olarak satın alınabilir (abone olmak zorunda kalmadan), bu durumda fiyat biraz daha yüksektir (83,34 $/55,56 £).


Mevcut tatlar: Tuzlu Karamel, Muz, Vanilya, Çikolata, Kahve Karamel ve Aromasız. ABD'de Fıstık Ezmesi aromalı Huel Black Edition'ı da alabilirsiniz. 'Tatsız' versiyona gelince, aslında 'tatsız' olmaktan çok uzak. Huel bile, 'Tatlandırılmamış ve Şekersiz Huel Tozu'nun herkes için olmadığını söylüyor. Tadı çok dünyevi ve çoğu insan aromalı versiyonlarımızın tadını tercih ediyor. Kendi lezzetlerinizi eklemek için nötr bir lezzet istiyorsanız, vanilya en iyi seçimdir.'

Huel Black Edition incelemesi: Huel Black Edition çantasının profil görünümü


(İmaj kredisi: Huel)

Huel Black Edition nedir?

Huel, Huel Black Edition'ın 'hayvanlar ve çevre üzerinde minimum etkiye sahip, besin açısından eksiksiz, kullanışlı, uygun fiyatlı bir gıda' olduğunu belirtiyor. Esasen yemek yerine kullanılan toz olarak adlandırılan şeydi, ancak bu tür tozlar yaygın olarak bulunup kabul edildiğinden beri, tam gıda tozları olarak yeniden markalandılar.

Adil oyun: Besin açısından eksiksiz olan çoğu shake, fast food'dan daha iyi bir mikro ve makro besin profiline sahiptir ve hiç kimse bunların neden 'zararlı gıda maddeleri' olarak yeniden adlandırılmadığını sorgulamadı. Huel Black Edition'ı bir öğünü 'değiştirmek' için kullanabilirsiniz – kahvaltı, öğle veya akşam yemeği için alın – ama yapsanız bile, bir 'yemek' olacak ve bir tanesi için 'yedek' değil.

Huel Black Edition incelemesi: malzemeler

Huel Black Edition %100 bitki bazlıdır ve bu nedenle tüm proteinini bezelye, keten tohumu (bazen keten tohumu olarak da adlandırılır) ve kahverengi pirinç gibi bitkilerden sağlar. Karışım ayrıca tapyoka unu (glutensiz), ayçiçek yağı tozu (nefis), organik hindistancevizi şekeri (şeker içeriği hala çok düşüktür) ve ilave vitamin ve minerallerden oluşan bir smorgasbord içeren bir 'mikro besin karışımı' içerir (bir sonraki bölümde ayrıntılı olarak açıklanmıştır). Bölüm). Ayrıca karışımda MCT tozu (hindistan cevizi kaynaklı), yeşil çay özü tozu ve kombucha tozu da bulabilirsiniz.

Huel Black Edition'da kullanılan tatlandırıcı, esasen stevia olan 'Güney Amerika bitkisi Stevia rebaudiana'nın yapraklarının tatlı tadından sorumlu kimyasal bir bileşik' olan steviol glikozitlerdir.Vikipedi).


Huel Black Edition incelemesi: Bir muz yığınının üzerine yerleştirilmiş Huel Black Edition çantası

(İmaj kredisi: Huel)

Huel Black Edition incelemesi: mikro ve makro besin profili

Huel Black Edition'ın farklı lezzet seçenekleri, aşağıdaki bileşenlerin biraz farklı miktarlarını içerir, ancak bunlar genellikle aynı basketbol sahasındadır. 90 gramlık bir Huel Black Edition porsiyonu 400 kaloridir ve 40 gram protein, 18 gram karbonhidrat, 17 gram yağ (14.4 gram iyi tekli ve çoklu doymamış çeşit) ve kabaca 6 gram lif içerir.

Karışımda ayrıca 26 temel vitamin ve mineralin tümünü değişen miktarlarda bulacaksınız. D2 vitamini (%400 RI), C vitamini (%375 RI) ve folat (%200 RI) gibi bazı vitaminler karışımda bol miktarda bulunur, bu da en azından bir kısmının kullanılmadan vücudu terk edeceği anlamına gelir, ancak doğal malzemeler kullanıldığında bu kaçınılmazdır. Tüm temel vitamin ve minerallerin önerilen günlük alımının %100'ünü içeren doğal içeriklerden oluşan bir karışım bulmanın hiçbir yolu yoktur. En azından şu anda, belki makine öğrenimi gelecekte buna da yardımcı olabilir.

Bu karışımın genetik profilinizi dikkate almadığını da belirtmekte fayda var, bu nedenle belirli mikro besinleri metabolize etmekte ve kullanmakta yetersizseniz, daha büyük miktarlarda alsanız bile, vücudunuzun gerçek ihtiyaçlarını karşılayamayabilirsiniz. kullanmanızı öneririzNGX DNA testi ve Bodyfuelbu amaçla.

Huel Black Edition ile vitaminlerin yanı sıra magnezyum (%117 RI), fosfor (%257 RI) ve demir (%321 RI) dahil olmak üzere cömert bir mineral porsiyonu elde edeceksiniz. Ayrıca Huel Black Edition'da bulunan Omega 3 ve Omega 6'nın yanı sıra bacillus coagulans adı verilen probiyotik bir bakteri de vardır.

Huel Black Edition incelemesi: tat ve tatlar

Huel Black Edition gibi besleyici olarak eksiksiz sallamalar farklı bir tada sahiptir. Bazıları, toplu 1 Tam Yemek Sarsıntısı gibi, çok dünyevi bir tat almamayı başarır, ancak burada durum böyle değil. Huel Black Edition'ın aromalı versiyonu bile, karışımın kalın dokusundan bahsetmiyorum bile, belirgin bir dünyevi tada sahiptir.

Beni yanlış anlamayın: İyi karışmayan/çalkalandığında kalınlaşmayan bitki bazlı bir shake istemezsiniz. Daha önce kötü bir şekilde karıştırılmış sallamaları deneme şansım oldu ve onlar daha da kötüsü. Neyse ki, Huel Black Edition iyi karışıyor ve sarsıntı ince değil. Biraz fazla kalın olabilir, ama iyi bir şekilde: bir porsiyona sahip olmak sizi gerçekten doldurur ve daha az acıkmanızı sağlar. Çok kalın bulursanız biraz daha su ekleyin (yine de bu işlem için büyük bir çalkalayıcıya ihtiyacınız olabilir).

Huel Black Edition incelemesi: nasıl kullanılır

Sadece su ekleyin! Yarım litre (500 ml/17 fl oz) işinize yarayacaktır ama yukarıda bahsettiğim gibi, shake'i çok kalın bulursanız biraz daha su eklemek isteyebilirsiniz. Huel Black Edition'ı süt veya süt ikamesi ile karıştırmayın, bu sadece kalın bir çamurla sonuçlanır, sallama değil. Ekleyebilirsinbirazsüt/süt ikamesi ve karışıma su, bu çok korkunç olmayabilir.

Huel Black Edition'ın yüksek protein/orta karbonhidrat içeriği göz önüne alındığında, bu harika bir antrenman sonrası yemek seçeneği, ancak 'zor kazançlar' için de standart protein tozunu Huel Black sürümüyle değiştirmeyi tavsiye edersem. Diyetinize 400 kalori eklemenin kolay bir yolu.

Huel Black Edition incelemesi: Bir Huel Black Edition torbasına ulaşan ve çantanın yanından karamel damlayan kişi

(İmaj kredisi: Huel)

Huel Black Edition incelemesi: karar

Huel Black Edition, onu bugün satın alınabilecek en iyi besleyici tam karışımlar arasına sokan harika bir mikro ve makro besin profiline sahiptir. Daha yüksek protein ve azaltılmış karbonhidrat içeriği, teknik olarak Huel black Edition'ın birketo diyeti, ama kesinlikle düşük karbonhidrat diyetinde.

Tadı gelince, Huel black Edition, yemek yerine kullanılan sallamaların tadına göre kesinlikle daha lezzetli, ancak şahane olduğu için çok ağlıyor. Yine de, özellikle bu tür sallamaların tadına tamamen alışkın değilseniz, yönetilebilir.

Hepsinden iyisi, abone olmak zorunda kalmadan bile, Huel Black Edition'ın fiyatı çok uygun: 400 kalorilik bir porsiyon sizi sadece 2,45 $/1,63 £ geri getirecek ve her sallamadaki besin değeri göz önüne alındığında, bu mutlak bir pazarlık.

Huel Black Edition incelemesi: ayrıca düşünün

NSDökme 1 Komple Gıda Sarsıntısıbugün piyasadaki en lezzetli 'yemek değiştirme' seçeneklerinden biridir. Bir dizi vitamin ve minerale ve dengeli bir beslenme profiline sahip olmasının yanı sıra, hareket halindeyken çırpmak için yeterince kullanışlıdır. Açlık baş gösterdiğinde iştahı bastırmak için mükemmeldir.

Jimmy Joy'un Plenny Shake v3.0şirketin tam yemek sarsıntısının üçüncü yinelemesidir. Her bir torba, her biri 20 gram protein, 43 gram karbonhidrat ve 15 gram yağ (sadece 2.3 gram doymuş) içeren 10 400 kalorilik porsiyon içerir. Planny Shake, Mango, Chai Latte ve Kahve gibi bazı egzotik tatlarda gelir.

Fiyatlar - Huel Black Edition: ▼