Close

Huel sonunda hazır karışım halindedir; Huel içmeye hazır tadına baktık

Herkesi rahatlatın, hazır karışık Huel burada. Artık Huel İçmeye Hazır özelliği sayesinde tüm Huel besinlerinizi sıfıra yakın çabayla alabilirsiniz. Ve titreyen kolunuz diğer kolunuzla aynı boyuta dönecektir.


Öğün yerine geçen yaşam tarzı hissi Huel, son yıllarda popülaritesini artırmaktadır. Bununla birlikte, tüketicileri - ve daha da önemlisi, başka türlü denemeye meyilli olabilecek tüketiciler - toz halindeki formunu suyla birleştirme ve kuvvetli bir şekilde sallama ihtiyacından vazgeçmelidir.

Evet, size iyi bir kol egzersizi sağlayabilir, ancak topakları çıkarmak zordur ve açıkçası çok fazla çaba gerektirir. Özellikle Huel'in eski moda, modası geçmiş 'yemekleri' hazırlayıp yemek için teknoloji start-uplarını çalıştırmakla ve crossfit seansları için spor salonuna gitmekle meşgul olan zaman fakir insanları hedef aldığını düşündüğünüzde.

Huel'in üreticileri size bunun bir diyet içeceği veya protein tozu olmadığını söylemeye can atıyor olsalar da, kullanıcılarının çoğu kalori izliyor ve / veya ortalamanın üzerinde egzersiz yapıyor. Huel'in pazarlama resimlerinden ve Huel'i kimin içtiğini tanıdığımız insanlardan anlaşılıyor.

Bu nedenle, muhtemelen toz haline getirilmiş Huel'i bir çalkalayıcıya kaşıkla koyup daha sonra uzun bir süre kuvvetlice çalkalamaya aldırış etmezler; yapmaya alışkınlarprotein tozusallar.


Bununla birlikte, daha geniş bir müşteri kitlesine hitap etmek için Huel'in hazır olması gerekir. Forumlara bakın ve kullanıcılarla konuşun ve insanların bunun için ağladığını göreceksiniz. Pekala, şimdi Huel İçmeye hazır büyük 500 ml'lik şişelerde. Ve biz bunu denedik.

Huel hazır yapılmış: tadı nasıl?


Şişelerde huel vanilya ve 'dut' aromasında mevcuttur

İlk önce, birbitçalkalama aslında içeceği 'uyandırmak' için gereklidir (yani: bezelye proteininden tapyoka'ya kadar her şeyi içeren uzun ve karmaşık bileşen listesini birleştirmek).


Huel'i geçmişte nadiren manuel yollarla elde ettiğimiz bir pürüzsüzlüğe sahip olduğumuzu bir kez yaptığımızda.

Ancak tadı ve dokusu çok tanıdıktı. Huel'i tarif etmenin en diplomatik yolu, kabul edilebilir derecede lezzetli olmasıdır. Hiç kimse onu ilk tadımda lezzetli olarak tanımlamaz, ancak bunun üstesinden gelebilir ve nihayetinde buna alışabilirsiniz. Bu hazır çeşidi buzdolabında saklayıp, soğuk olarak içebilmeniz, sadece yardımcı olabilir.

Hazır karıştırılmış Huel'in dokusu topaksızdır, ancak dişlerinizi ve ağzınızı biraz kaplayacak kadar kalındır, bu çoğu insanın hoşuna giden bir his değildir. Tadı, yapay tatlandırıcı ile karıştırılmış, esasen lezzetli, oldukça yumuşak, uyumsuz vegan bileşenlerden bekleyeceğiniz şeydir.

Sadece şu örnek bileşenlerden bazılarına göz atın: Bezelye Proteini, Tapyoka Nişastası, Glutensiz Yulaf Tozu, Kolza Yağı, Keten Tohumu, MCT Tozu (Hindistan Cevizinden), Hindiba Kökü Lif. Liste devam ediyor ve hepsi 'mm-mmm, nefis' yerine 'sağlıklı' yazan şeyler.


Vanilya aroması, ucuz dondurma notası katıyor ve meyvenin bir çeşit meyveli bon bon kalitesi var, ancak bu tatlar ana bileşenlerin tamamen maskelemek yerine sebze, tohum ve fındık tadı üzerinde duruyor. .

Huel hayatını yaşamak mı?

Asansörle Huel'in tadını çıkaran bazı çekici, genç, zayıf insanlar

Pekala, kimse Huel'i tadı için satın almıyor, ancak tadı o kadar iğrenç değil ki sağlık iddialarından etkilenenleri erteleyecek.

İnsan nevardırHuel satın almak, tüm öğünleri beslenme açısından dengeli, kabul edilebilir şekilde lezzetli vegan bir şişe ile değiştirmenin yoludur.şey. Yaşadığını iddia eden insanlar varhiçbir şey fakatHuel.

Tamam, hayatlarının ne kadar heyecan verici olması gerektiğini sorguluyoruz ve onlardan sonra tuvaleti kullanmak istemiyoruz, ama yapılabilir.

Hazır Huel şişesindeki beslenme bilgilerine bakarak ve 'gıda değiştirme' fikri hakkında fazlasıyla gerçekçi olmak,teoridegünde 5 şişe ile yaşayın. Bu size günlük önerilen TÜM ana vitamin ve mineral alımını verecektir.

Huel'in belirli besin maddelerine öncelik verme şekli nedeniyle, 5 şişe aslında size önerilen günlük mineral gereksinimlerinizin% 100'ünü, ancak örneğin önerilen D Vitamininin% 500'ünü ve önerilen proteinin% 200'ünü verecektir. 5 şişe aynı zamanda 2000 kaloriye eşittir ki bu, 'ortalama' bir kadın için önerilen günlük miktar, ne anlama gelirse gelsin.

Burada Pingtwitter'te yemek yapmayı ve yemek yemeyi seviyoruz, bu yüzden gerçekten sadece Huel'de yaşamamayı tercih ediyoruz, çok teşekkürler. Bununla birlikte, aceleniz olduğunda, tek tek öğünleri değiştirmenin, özellikle belirli besinleri yeterince yemekte zorlanıyorsanız ve veganlar da dahil olmak üzere açıkça faydaları vardır.

• Huel İçmeye hazır içecek şimdi ön sipariş verilebilir ve 28 Aralık'tan itibaren satışa sunulur. 12 şişe için 60,30 £