Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Büyük Nintendo Switch haberleri: Bu hafta Nintendo Direct sırasında duyurulan her şey

Büyük Nintendo Switch haberleri: Bu hafta Nintendo Direct sırasında duyurulan her şey

KİMENintendo Anahtarı 2veya Switch Pro sürümüne muhtemelen biraz zaman kalacaktır. Bu yılın başlarında bir rapor duydukyeni bir Anahtar konsoluPS5 ve Xbox Series X ile Noel 2020 hesaplaşması için hazırlanıyordu, ancak bu, küresel sağlık krizi nedeniyle her şey değişmiş olabilir.


Bununla birlikte, pandemi, önümüzdeki yıl boyunca Nintendo Switch'e gelecek çok sayıda oyunu duyurmak için Nintendo'nun sürpriz bir Nintendo Direct canlı akışıyla yayına girmesini durdurmadı.

Maalesef size biraz zaman kazandırabilir ve şunu söyleyebilirizZelda Efsanesi: Vahşi Nefes 2- yeni nesil bir Switch sürümü için kaydedildiği bildirildi - mevcut değildi, ancak etrafta dolaşılması gereken pek çok heyecan verici ayrıntı var. İlk olarak Xenoblade Chronicles: Definitive Edition için bir fragman vardı, bu fragman aksiyon RPG için yeni içerik ve güncellenmiş grafikler içeriyordu. Oyun 29 Mayıs'ta başlayacak.

2K Games, en başarılı oyunlarından bazılarını Switch'e taşıyor; XCOM 2 Koleksiyonu, yağmacı-nişancı oyunları Borderlands 1 & 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel'den oluşan Borderlands Efsanevi Koleksiyonu. Her üç BioShock oyunu da BioShock: The Collection'ın bir parçası olarak ve toplu olarak satın almak istemiyorsanız ayrı olarak satışa sunulacak.

Xenoblade Günlükleri


Xenoblade Chronicles'ın yeniden düzenlenen limanı Switch'e geliyor

(Resim kredisi: Nintendo)

Eski nesillerin diğer bağlantı noktaları arasında, Crash & lsquo; n 'crash Burnout Paradise, Gran Turismo'dan daha Hızlı ve Öfkeli ile özdeşleşen oyuncular için yarış simülatörü ve bir çift Star Wars bağlantı noktası bulunmaktadır. Star Wars Episode 1 Racer, eski podracing arcade oyunu, Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy gibi tamamen yeniden düzenlenen Switch'e gelecek.


Bu yıl çıkacak yeni sürümlerin yanı sıra, yeni oyunların birçoğu şu andan itibaren satışa sunulacak. Ring Fit Adventure için yeni bir Ritim Oyunu modu, Panzer Dragoon: yenilenmiş kontrol sistemi ve güncellenmiş grafiklerle yeniden yapılanma ve Apple'a özel bir arcade olan Shinsekai: Into The Depths'in Switch uyarlaması artık mevcut.

Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes 2


Ne yazık ki yeni Breath Of The Wild 2 bilgisi yok ...

(Resim kredisi: Nintendo)

Yani, Breath of the Wild 2 gibi en çok beklenen oyunlardan bazılarının duyurusu ya da Switch Pro veya Switch 2'nin hiçbir ipucu olmadan,PS5veXbox Series Xlansmanlar Nintendo tarafından rakipsiz gidiyor. Bu mantıklı: Nintendo her zaman kendi yolunu izlemeyi seçti ve kendi yeni nesil konsol lansmanının sektördeki iki (diğer) büyük oyuncuyla rekabet etmemesini isterdi.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi nintendo switch fırsatları 390 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch with Neon ... Amazon Prime 299 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Nintendo Switch (Neon ... Amazon Prime $ 405 $ 359,72 Nintendo Switch Hayvanını Görüntüleyin ... Odak Kamera399 ABD doları GörünümNintendo Switch Hayvan ... QVC508,76 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz