Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Bu hafta büyük PS5 stokları geliyor: işte ne zaman ve nereden alabileceğiniz

Bu hafta büyük PS5 stokları geliyor: işte ne zaman ve nereden alabileceğiniz

Perakendeciler Birleşik Krallık'taki bir sonraki PS5 stok stoklarını düşürmeye hazırlanırken, PS5 avı bu hafta başlıyor. Unutmayın, PS5 bölge kilitli değil, bu nedenle adresinize teslimatı düzenleyebilmeniz koşuluyla, bu, herkesin bu hafta bir konsol elde etmek için şansını denemesi için başka bir şans.


Perakendeci bağlantılarını Pingtwitter'lerde bulabilirsiniz.PS5 stok takipçisi, ancak 18 Şubat için bir yeniden stokun ayarlandığını öne süren son raporlarla, BT, EE ve GAME'nin bu hafta Very ve Argos ile birlikte daha fazla PS5 hissesi çıkarması için bazılarının tetiği erken çekiyor gibi görünüyor.

Kesin tarihler şu anda oldukça akıcı görünüyor, farklı PS5 stok yenileme sosyal medya hesapları bu cephede farklı güncellemeler sağlıyor; bir Birleşik Krallık PS5 stok yenileme hesabı (Ps5Instant) BT ve EE'nin 11 Şubat'ta ön siparişleri açacağını söylüyor verapor edildiGAME şimdi 10 Şubat'ta yarın saat 9:00 ile 12:00 arasında PS5 stokunu piyasaya sürecek. Onları haftanın ikinci yarısında Amazon UK, Very ve Argos takip edecek.

İngiltere'deki PS5 hisse senedi takip hesabı,PStStockUyarıİngiltere, Very, GAME'in PS5 stoklarını zaten alacağını tahmin etti, ancak biz hala bekliyoruz, bu yüzden tüm gözler yarın GAME'de. Ayrıca, Amazon İngiltere'yi önümüzdeki hafta 15 Şubat Pazartesi günü yayına almak için kapattı. Argos'un PS5 stok düşüşünü 23 ve 24 Şubat'a ertelediği bildiriliyor.

Bu arada, Smyths'in PS5 ön sipariş stokunu şimdi perakendeci ile birlikte gönderdiği söyleniyor.müşterilere e-posta göndermekön sipariş olarak işlem gördüklerini açıklamak, böylece ödeme ve sevkiyatı işleme koymadan önce bir siparişin geçerli olduğundan emin olmak için 'kontroller' yapabilir. Bu, botları veya tek bir adrese birden fazla teslimatı önleme yöntemi gibi görünüyor.


İşte perakendecilerin Şubat ayında stokları ne zaman düşüreceğini düşündüğüm önceki stokları temel alarak yaptığım bir tahmin sayfası. Bunlar sadece tahmindir, bu yüzden ciddiye almayın. Bu sayfayı birkaç gün önce hazırladım ve bugünün Smyth'lerini doğru bıraktım. (Aşağıdaki konuya bakın) #PS5 pic.twitter.com/fS0olFtSD06 Şubat 2021

Daha fazla gör

Twitter hesabı ayrıca perakendecilerin önceki modellerine dayalı olarak gelecekteki PS5 stoklarının tarih ve saatini tahmin eden bir elektronik tablo hazırladı.


En azından, bu hafta ve sonraki haftalarda bir PS5'i güvenceye almak için birkaç fırsatınız olmalı, bu nedenle, check-out işlemini daha hızlı yapmak için bu perakendecilerin hepsinde hesap oluşturmanızı ve ödeme ayrıntılarını kaydetmenizi öneririz. ve olabildiğince sorunsuz.