Close
  • Ana
  • /
  • Diğer
  • /
  • Büyük Sevgililer Günü çiçek indirimi size% 30'a varan indirim ve büyük gün ÜCRETSİZ teslimat imkanı sağlar

Büyük Sevgililer Günü çiçek indirimi size% 30'a varan indirim ve büyük gün ÜCRETSİZ teslimat imkanı sağlar

Çevrimiçi çiçek teslimat şirketi Serenata, Sevgililer Günü'nü en güzel çiçek buketlerinden bazılarında büyük indirimlerle kapladı.


Sevgililer Günü çiçekleri, en yakın ve en sevdiğinizi sevginizi gösterme konusunda her zaman kazanır ve mükemmel buketi bulma göreviniz şu anda burada sona erebilir, çünkü Serenata çiçeklerinde% 30'a varan oranda indirim yaptı.

Çiçek teslimat hizmeti, sadece 19,99 £ 'dan başlayan ve 100 £' a kadar çıkan fiyatlar ile hemen hemen her bütçeye hitap edebilir. Ayrıca, çiçeğinizdeki gizli masraflar konusunda endişelenmenize gerek yokSevgililer Günü hediyesi: Serenata'nın tüm Sevgililer Günü çiçekleri tamamen ÜCRETSİZ TESLİMAT ile birlikte gelir.

Serenata Flowers'ı duymadıysanız, TrustPilot'un beğenilerinde iyi puan aldığını görmek sizi şımartacak. Ama sana tavsiye ediyorerken siparişSevgililer Günü teslimatını sağlamak için. Siparişinizi vermek için son şansınız 13 Şubat Perşembe günü saat 19: 00'dır, ancak aceleyi yenmek için oraya çok daha önce gelmenizi öneririz.

Yani şimdi sadece hangi Sevgililer Günü çiçeklerinin seçileceğine karar vermekle ilgili. Tüm seçimlere göz atmak için doğrudan Serenata Flowers web sitesine gidebilir veya aşağıdaki Pingtwitter'ün öne çıkan favorilerinden beşine göz atabilirsiniz.


Serenata'dan 5 Sevgililer Günü çiçeklerimiz

Değerli Pembe gül buketi:19,99 £ | Serenat
Bu yılki Sevgililer Günü çiçekleri için mümkün olduğunca az mı ödemek istiyorsunuz? Hey ... yargılamıyoruz! Bu gerçekten çekici 12 pembe gül demetinin gösterdiği gibi, kaliteden ödün vermeniz gerektiği anlamına gelmez. Basit, anlaşılır ama yine de çarpıcı. Veya hizmetin diğer bütçe çiçeklerine bakın.
Anlaşmayı Görüntüle


Düzine Kırmızı Gül buketi: £ 3024,99 £ | Serenat
Bu klasik romantikler içindir. İpucu adında ... 'Bir Düzine Kırmızı Gül'. Kaçınılmaz olarak yılın bu zamanında en popüler satın alımlardan biri, ancak Serenata hala bir indirimle iyi gelmeyi başardı - normal fiyatın beşte biri.
Anlaşmayı Görüntüle


Çiçek Ratatouille buketi:£ 4029,99 £ | Serenat
Garip ismi unutun ve bunun yerine hem buketin güzelliğine hem de indirim boyutuna odaklanın. Toplam 23 ayrı çiçek (güller, süsenler, orman gülleri ve asterler dahil) paketleyerek 2020 Sevgililer Günü için% 25 tasarruf var.
Anlaşmayı Görüntüle

Barış buketi:£ 5034,99| Serenat
Aranızdaki gelenekçi olmayanlara Barış buketini sunuyoruz. Herhangi bir sevgili oturma odasında güzel görünecek nötr renklerle biraz Bayan Hinch havası var. Beyaz balmumu çiçekleri, lisianthus ve freesya'ların tümü dahildir - bu ücretsiz teslimat ve% 30'luk yüksek bir indirim gibi.
Anlaşmayı Görüntüle


Mona Lisa buketi:99,99 £ | Serenat
Etkilemek için dışarı çıkmaya hazır mısınız? Peki ya Mona Lisa buketi ve onun 33 premium pozu? Bu gerçekten Serenata'nın ürün yelpazesinin crème de la crème'sidir. Ne yazık ki, bunda indirim yok, ama kimse gerçek aşkın ucuza geldiğini söylemedi ...
Anlaşmayı Görüntüle

Serenata Flowers, Sevgililer Günü için başka neler sunuyor?

Değerli çiçek yetmiyor mu? Anlıyoruz ... daha fazlasını hak ediyorlar.

Mükemmel Sevgililer Günü çiçeklerini seçtikten sonra, ekstralar eklemeye başlayabilirsiniz. Başlangıç ​​için seçebileceğiniz, 5,99 sterlin ile onluk arasında değişen birkaç farklı vazo var. Ayrıca 4,99 sterline oyuncak ayı gibi küçük oyuncaklar veya lezzetli görünümlü çikolata kutuları da sunuyorlar.

Daha fazla oku: