Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Argos, Amazon ve daha fazlası gibi perakendecilerde Mart ayı için 'devasa' PS5 stokları açıklandı

Argos, Amazon ve daha fazlası gibi perakendecilerde Mart ayı için 'devasa' PS5 stokları açıklandı

Eğer takip ediyorsanPS5Pingtwitter'leri kullanarak yeniden stoklarPS5 stok takipçisi, Şubat ayının bölgelerdeki perakendecilerde konsol akını gördüğünü bileceksiniz ve yeni bir ipucu, Mart ayının destansı oranlarda bir PS5 stoku ile daha da fazlasını göreceğini gösteriyor.


Önümüzdeki hafta, Mart ayının ilk haftası ve ay sonu için konsol stokunun yenileneceği söylentileriyle, hala bir PS5'e sahip olmak isteyenler için büyük bir hafta olacak. Bir dizi İngiltere perakendecisi, PS5 stokunun yanı sıra Amazon İngiltere için de belirlendi ve size her zaman hatırlattığımız gibi, PS5 bölge kilitli değil. Bu nedenle, ürünlerin bölgeler arasında kolayca sevk edilmesini sağlamak için en iyi seçeneğiniz olan Amazon'a göz atın. Ve Birleşik Krallık'tan size bir PS5 gönderilmesi için bir nakliye şirketi veya bir arkadaş bulabilirseniz, şimdi onu araştırmaya ve insanlardan iyilik istemeye başlamanın tam zamanı.

Ps5Instant– Twitter'da bir PS5 stok takip hesabı – Amazon, Argos, Currys ve Very dahil olmak üzere perakendecilere iki büyük sevkiyatın beklendiği 'Mart PS5 hisseleri için çok büyük olacak' diyor.

GöreTwitter hesabıGAME gibi bazı perakendeciler, soyucuların satın almalarını zorlaştırmak için görünüşte bir teklifle Şubat/Mart PS5 stoklarını büyük bir düşüş için birleştiriyor, ancak çoğunluğun perakendecilerin henüz bunlarla başa çıkma yollarını uygulamadığı göz önüne alındığında Scalper'lar ve robotlar, mevcut konsolların miktarını artırmanın onları engellemenin etkili bir yolu olduğundan emin değiliz.

Sony, PS5 stokunu artırdıkça, yüzücüler kendilerini fahiş fiyatlara satmaya çalıştıkları donanımın maliyetini düşürmek zorunda buluyorlar.listeleri bildirerek mücadele etmekbu çevrimiçi pazarlarda açılır.


Yarı iletken kıtlığı, her iki sistemle de tedarik sorunlarının ana nedenidir.PS5veXbox Serisi Xve ABD'de başkan Joe BidenYatırımı artırmaya çağırdıABD'nin kendi bileşen üretimini artırabilmesi ve ekonomiyi destekleyebilmesi için CHIPS for America Yasası aracılığıyla.

O zamana kadar, yıl boyunca hala kıtlıklarla karşı karşıyayız, bu yüzden bir PS5'i güvenceye alma şansıyla birlikte olmak için stok takipçimize yer işareti koyduğunuzdan emin olun.


Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 DualSense Kablosuz Denetleyici fırsatlarıSony PS5 DualSense Kablosuz... monokowell 64.99 $ GörünümPlayStation DualSense... Amazon Prime 69 $ Görünüm Playstation DualSense... Amazon Prime 69 $ GörünümSony DualSense Kablosuz... QVC $ 89.96 GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz