Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Yalnızca 1 £ karşılığında 36 aylık Xbox Game Pass Ultimate aboneliği edinmek için ACELE EDİN

Yalnızca 1 £ karşılığında 36 aylık Xbox Game Pass Ultimate aboneliği edinmek için ACELE EDİN

Şu andan 4 Temmuz'a kadar üç yıla kadar Xbox Live Gold veya bir Xbox Game Pass aboneliği satın alabilir ve 36 aylık aboneliğin tamamını yalnızca 1 £ / 1 $ karşılığında Xbox Game Pass Ultimate'a yükseltebilir ve size büyük bir tasarruf sağlar. Aynı anda en az 150 £ düşecek konumdaysanız.


E3 2019 boyunca Microsoft, Xbox Live Gold üyeliğini temelde oyuncuların Game Pass ile edindikleri Netflix tarzı dijital oyun kitaplığıyla birleştiren Xbox Game Pass Ultimate'ı duyurdu. Her iki hizmeti de kullanırsanız - ya da cüzdanınızdaki naftalin için olmasa da - Ultimate sürümüne geçmek uzun vadede daha ucuz olacaktır, ancak duyurunun ardından insanları cezbetmek için daha düşük bir kayıt ücreti Ayda 10.99 £ yerine sadece 1 £ / $ 1 piyasaya sürüldü.

Aşağıdaki anlaşmanın daha ince ayrıntılarına göz atın:

tracker.tradedoubler.com/click

tracker.tradedoubler.com/click
Zaten bir Xbox Live Gold üyesiyseniz veya Game Pass aboneliğiniz varsa bu anlaşma kabul edilemez. Xbox Game Pass'e gidinSSSve Xbox Game Pass Ultimate'a katıldığınızda, yeni üyeliğin hesabınızdaki mevcut Xbox Live Gold ve / veya Xbox Game Pass abonelikleri için maksimum 36 aya kadar geçerli olduğunu keşfedeceksiniz. Bu nedenle, 1 £ / 1 $ yükseltme, ilk olarak uygulanmak üzere temel aboneliklerden birini satın aldığınız sürece üç tam yılı kapsayacaktır.

En iyi anlaşma için alışveriş yapabilirsiniz ancak genel olarak Xbox Live Gold, Game Pass'ten daha ucuzdur, bu nedenle bu üyeliğe odaklanıp maksimum tasarruf için bir seferde 12 ay satın almak isteyebilirsiniz. Amazon başlamak için iyi bir yer ve şu anda 47,49 £ karşılığında 12 aylık Altın sunuyor. Xbox hesabınızın mevcut aboneliklerini şu şekilde kontrol edebilirsiniz:giriş yapılıyorve Hizmetler ve Abonelikler sekmesine gitmek.


Bu bilgileri edindikten sonra, toplamda 36 aya (ya da karşılayabileceğiniz her şeye) yetecek kadar fazladan ay satın aldığınızdan emin olun, ardından devam edin ve Xbox Game Pass Ultimate'ı 1 £ karşılığında satın alın. tracker.tradedoubler.com/click

Aynı anda tüm paranızı harcamaAmazon Prime Günü 2019sadece birkaç hafta kaldı ve diğer bazı perakendeciler de harekete geçiyor.eBay'in üç haftalık satışı1 Temmuz bugün başlıyor. Sahip olunacak her türlü teknoloji anlaşması var ve Game Pass Ultimate ile Xbox One S All-Digital Edition'a bakıp fizikselden dijitale geçiş yapmaya değer olabilir - en azından şu tarihe kadar bir sonraki Microsoft konsolu çıkıyor vecanavar olacak.


Bugünün en iyi Xbox One fırsatları Xbox One S 1TB konsolu pdt.tradedoubler.com/clickMicrosoft pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click Tüm fiyatları görünXbox One X Robot Beyaz ... Microsoft Xbox One X Amazon £ 359,99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünXbox One için Final Fantasy XV Orijinal Microsoft Xbox One Amazon £ 18,71 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz