Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • ACELE ETMEK! Malwarebytes antivirüsünde %40 tasarruf etme şansınız bu hafta sonu sona eriyor

ACELE ETMEK! Malwarebytes antivirüsünde %40 tasarruf etme şansınız bu hafta sonu sona eriyor

Çevrimiçi siber güvenlik konusunda birazcık bilinçliyseniz, muhtemelen Malwarebytes'i daha önce duymuşsunuzdur...antivirüs yazılımı.


Ancak bugünlerde özgür yazılım ne kadar iyi olursa olsun, işleri hızlandırmak ve ekstra çevrimiçi güvenlik araçları almak çok pahalı değil. Özellikle Malwarebytes şu anda iki önemli premium paketinde büyük bir indirime sahip olduğundan.Bu Pazar gününe kadar, cömert bir %40 indirim alabilirsinizMalwarebytes web sitesinde.

İkilinin daha popüler olanın firmanın daha popüler olacağından şüpheleniyoruz.Malwarebytes Premium. Artık tüm bir yıl için yalnızca 23,99 ABD dolarına mal olan tek bir cihaz için (Windows, Mac, Chromebook veya Android seçiminiz) gerçek zamanlı tehdit koruması elde edersiniz, bu da sizi çeşitli kötü amaçlı yazılımlardan, fidye yazılımlarından ve kötü amaçlı yazılımlardan korumayı amaçlar. potansiyel olarak zararlı web siteleri.

Beş adede kadar cihazı korumak ve/veya güvenlik zekanızı artırmak mı istiyorsunuz? O zaman yükseltmeyi tercih edebilirsinizMalwarebytes Premium + Gizlilik, şu anda 40 $ indirim var. Tüm bir bilgisayar ve telefon ailesini kapsamanın yanı sıra,VPNÇevrimiçi ortamda daha fazla anonim kalmanıza ve hatta IP adresinizin coğrafi konumunu değiştirmenize yardımcı olabilecek temel Premium virüs korumasına.


%40 indirim - 31 Ocak Pazar günü sona erer

Malwarebytes Premium:$39.99Şimdi 23.99 $
Malwarebytes Premium + Gizlilik:
$ 99,99Şimdi 59.99$
Korumasız bir dizüstü bilgisayarınız, masaüstü bilgisayarınız veya cep telefonunuz varsa ve bazı sağlam kötü amaçlı yazılım engelleri ve taramalar elde etmek istiyorsanız, bu %40 indirim tam da peşinde olduğunuz şey olabilir.
Fırsatı Görüntüle

TechRadar'ın yeni özellikleriyle bu çevrimiçi güvenlik planında daha fazla bilgi alabilirsiniz.Malwarebytes incelemesi.


  • Bugünün tümünü görünen iyi antivirüspaketler: ücretli, ücretsiz ve işletmeler için