Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • HyperX Cloud Mix incelemesi: Her durum için bir oyun kulaklığı

HyperX Cloud Mix incelemesi: Her durum için bir oyun kulaklığı

HyperX Cloud Mix, bir oyun kulaklığı ve bir çift Bluetooth kulaklık olmak üzere iki ürün bir aradadır. Teorik olarak, bu yaklaşım, Cloud Mix'in gün boyunca işe gidip gelirken kullanılabileceği (veya elbette evden çalışırken sizi eğlendirecek), ardından görevleri değiştirip akşamları bir oyun kulaklığı haline gelebileceği anlamına gelir.


Bir PC, Mac veya oyun konsoluna takıldığında Yüksek Çözünürlüklü Ses desteği mevcuttur ve Bluetooth modunda HyperX 20 saate kadar pil ömrü talep eder. Çıkarılabilir mikrofon ve zarif tasarım, Cloud Mix'in halka açık yerlerde giyildiğinde yerinde görünmeyeceği anlamına da gelir.

Bunlar gerçekten her gün kullandığınız kulaklıklardan biri olabilir mi?en iyi oyun kulaklıklarıpiyasada? Öğrenmek için okumaya devam edin.

Günümüzün en iyi HyperX Cloud Mix Oyun Kulaklığı fırsatları 1 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ HyperX Cloud MIX - Kablolu... Amazon Prime $195.04 GörüntüleHyperX Cloud MIX Kablolu Oyun... Walmart 195.04 dolar Görünümİndirimli Fiyat HyperX Cloud Mix - Kablolu... Amazon Prime $254,98 $235,03 Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyonun üzerinde ürünü kontrol ediyoruz

HyperX Cloud Mix incelemesi

(Resim kredisi: HyperX)

HyperX Cloud Mix incelemesi: Tasarım ve kurulum

HyperX Cloud Mix'in tasarımı, alışılmış oyun kulaklığı tarifine uymuyor. Bu, oyun için tasarlanmış diğer birçok kulaklıktan çok daha incelikli bir kulaklıktır ve kauçuk mat siyah kaplama ve deri benzeri kulak yastıkları ve kafa bandı sayesinde üstün bir his sunar.


Aynı zamanda nispeten kompakt bir kulaklıktır ve ikiye katlanmamasına veya düz durmak için dönmemesine rağmen, gerçekten amaçlandığı gibi evden çıkarırsanız çok fazla yer kaplamamalıdır.

Örgülü kablolar ve metal yapı, Cloud Mix'e çok fazla ağırlık eklemeden kaliteli bir görünüm ve his verir. Her bir kulaklığın erişimi, doğru uyumu bulmanıza yardımcı olmak için birkaç inç uzatılabilir ve çıkarılabilir mikrofon, şimdiye kadar gördüğümüz en ayarlanabilir mikrofonlardan biridir. Küçük bir ayrıntı gibi gelebilir, ancak mikrofonun nasıl tam olarak doğru konuma bükülebildiği ve tam olarak yerinde nasıl durduğu etkileyici.


Yumuşak, dolgulu kulak kapakları kulaklarınıza herhangi bir baskı uygulamadan tam olarak oturur ve rahatlık ilk başta mükemmeldir. Ancak, bunların daha uzun oyun veya dinleme oturumları için en rahat olmadığını gördük. Her bir pedin yüzey alanı oldukça geniş görünse de, açıkken çok daha küçük hissettiriyor ve başımızın yanlarına istediğimizden daha fazla baskı yapıyor. HyperX Cloud Mix'in sunduğu diğer her şeyden memnunsanız, muhtemelen bir anlaşma kırıcı değildir, ancak bazı alternatifler kadar rahat değildir.

HyperX Cloud Mix incelemesi


(Resim kredisi: HyperX)

Ürünle birlikte verilen ses kablosu, ses düzeyini ayarlamak ve mikrofonu sessize almak için yerleşik kontrollere sahiptir, ancak ses tekerleği iki taraftan açıkta olduğundan, hangi yöne çevrileceği hemen belli değildir. Mikrofon sesini kapatma düğmesi iyi çalışıyor, ancak bir oyuna konsantre olurken ses kadranını bulmak zor olabileceğinden bir giysi klipsi istiyoruz.

Kulaklıkların üzerindeki düğmeler yalnızca Bluetooth modundayken kullanılabilir. Bunlar, sağda güç ve ses düğmeleri ve solda tek bir oynat/duraklat düğmesi içerir. Çıkarılabilir mikrofonun yanında Bluetooth modunda kullanılan entegre bir mikrofon göreceksiniz.

HyperX Cloud Mix'i kurmak, bunları ürünle birlikte verilen ses kablosuyla oyun kumandanıza veya bilgisayarınıza takmak kadar basittir ve yola koyulun. Kulaklıkların akıllı telefon veya tablet gibi herhangi bir Bluetooth cihazıyla nasıl eşleştiği de aynı derecede tanıdık. Bunları ses kablosu takılı olmadan açmanız yeterlidir; otomatik olarak eşleştirme moduna girerler (pil yüzdesini de belirten bir sesle bildirildiği gibi).

HyperX Cloud Mix incelemesi


(Resim kredisi: HyperX)

HyperX Cloud Mix incelemesi: Özellikler ve ses

Çift amaçlı bir kulaklık olan Cloud Mix, oyun oturumları için çıkarılabilir bir mikrofona ve Bluetooth 4.2 üzerinden bir akıllı telefona veya bilgisayara bağlandığında entegre bir mikrofona sahiptir. Birincisi, ikincisinden çok daha kaliteli ve birlikte oynadığımız herkes, sesimizin normal (ve kuşkusuz çok daha ucuz) kulaklığımıza kıyasla ne kadar iyi geldiğini söyledi.

Entegre mikrofon aynı ligde değil, ancak aramaları bir akıllı telefona bağlı normal bir Bluetooth kulaklıktan beklediğiniz kadar iyi yönetiyor.

Hoparlörlere gelince, kulaklık, 10-40.000 Hz'lik geniş bir frekans tepki aralığına sahip bir çift 40 mm sürücü kullanıyor. Cloud Mix, aptX ses codec bileşenini destekler ve hem kullanışlı eklemeler olan hem de HyperX'in kaliteli bir çift amaçlı kulaklık olarak satılmasına yardımcı olan Hi-Res Audio ile uyumludur.

Xbox denetleyicimize kablolu bağlantı yoluyla oyun sesi, maksimum ses seviyesinde bile bozulma olmadan etkileyiciydi. Burada her türlü sesin temiz ve belirgin bir şekilde geldiği çok sayıda akustik ayrıntı var. Örneğin, Forza Horizon 4'ü oynarken, inleyen egzoz sesleri ve cıyaklayan lastik sesleri, havanın, vahşi yaşamın ve geçen araçların daha incelikli seslerini boğmaz. Bunun gibi zengin, geniş ortamlarda kaliteli bir kulaklık bir oyuna hayat verebilir ve Cloud Mix bunu kesinlikle başarır.

HyperX'in özel olarak ayarlanmış sanal 7.1 surround sesi de kullanıcıyı bir ses küresinin merkezine koyma konusunda iyi bir iş çıkarıyor, ancak stereo kulaklığın doğal sınırlamaları göz önüne alındığında, gerçek bir 7.1 veya Atmos kurulumuyla eşit değil.

Bas, oyun oynarken yeterince güçlü ve kulaklığın diğer türlerden daha güçlü birinci şahıs nişancı oyunları sunmak için ayarlandığı izlenimi var. Ancak müzik için sesin biraz düz olduğunu düşündük. Sorun değil, ancak gerçekten kaliteli müzikten hoşlanan herkes, her şeyi yapmaya çalışan biri değil, yalnızca müzik için tasarlanmış bir çift kulaklık isteyecektir.

HyperX Cloud Mix incelemesi

(Resim kredisi: HyperX)

HyperX Cloud Mix incelemesi: Fiyat ve karar

HyperX Cloud Mix şu anda önerilen perakende fiyatından biraz daha düşük bir fiyatla satılıyor, bu da üzerinde yapılabilecek bazı iyi fırsatlar olduğu anlamına geliyor. Kulaklığın oyun, müzik, film ve diğer her şeyin görevini gerçekten yerine getirebileceğini düşünüyorsanız, bu paranızın karşılığını mükemmel bir değerdir. Gerçekten de, henüz herhangi bir kaliteli kulaklık satın almadıysanız, Cloud Mix aynı anda konsolda oyun oynama, PC film izleme ve akıllı telefondan müzik dinlemenin sesini artırabilir.

Ancak birçok alıcı için bunun bir oyun kulaklığı olacağından ve başka bir şey olmayacağından şüpheleniyoruz. Bazen Cloud Mix'i bir dakika oyun oynamak ve bir sonraki dakika müzik için kullanmak uygun olabilir, ancak bu durumlar muhtemelen çok nadirdir.

Bunun yerine bir oyun kulaklığı olarak görüldüğünde Cloud Mix harika bir ses üretiyor, mükemmel bir mikrofona sahip, kurulumu ve kullanımı çok kolay ve düzgün bir şekilde tasarlanmış. Uzun süre dayanacak şekilde yapılmış gibi hissediyor ve kafasına diğerlerinden biraz daha sıkı olsa da çoğu alıcı için rahat bir uyum olmalı.

Günümüzün en iyi HyperX Cloud Mix Oyun Kulaklığı fırsatları 1 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ HyperX Cloud MIX - Kablolu... Amazon Prime $195.04 GörüntüleHyperX Cloud MIX Kablolu Oyun... Walmart 195.04 dolar Görünümİndirimli Fiyat HyperX Cloud Mix - Kablolu... Amazon Prime $254,98 $235,03 Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyonun üzerinde ürünü kontrol ediyoruz