Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • HyperX Cloud Stinger S incelemesi: Bütçede surround ses sesi

HyperX Cloud Stinger S incelemesi: Bütçede surround ses sesi

HyperX Cloud Stinger S, HyperX Cloud Stinger Gaming ... Amazon Prime 41,99 $ HyperX Cloud Stinger S'yi görüntüleyin -... Amazon Prime 59,99 $ HyperX Cloud Stinger S 7.1'i görüntüleyin ... Walmart59,99 GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.

HyperX Cloud Stinger S kulaklıklar, bilgisayarınızdaki oyunlar ve filmler için size ekonomik, sürükleyici, kablolu ses sunar. Kulaklıklı mikrofon seti, birinci sınıf malzemelerden ve daha pahalı cihazların yüksek kaliteli sesinden yoksun olsa da, paranız için kesinlikle makul bir değer sunar.


Aslında HyperX Cloud Stinger serisinde kablolu ve kablosuz kulaklıkları ve PC, Xbox ve PlayStation'ı kapsayan epeyce model var - bu özel kulaklığın size uygun olmadığını fark ederseniz, o zaman bol miktarda aralarından seçim yapabileceğiniz diğer seçenekler.

Bu Cloud Stinger S modeli, 50 mm sürücüler (40 mm yerine), tam hafızalı köpük dolgusu ve üstün yapı eşitliği ile serideki en premium ve daha yeni ürünlerden biridir. Buna rağmen, rakip üreticilerin kulaklıklarından daha ucuza mal oluyor.

Bilgisayar kulaklığı olarak satılırken, yalnızca surround ses USB adaptörü ve ilgili yazılım Windows'a ihtiyaç duyar: 3,5 mm fişi herhangi bir cihazla kullanabilirsiniz. Bunun sizin için doğru kulaklık olup olmadığını görmek için HyperX Cloud Stinger S incelememizin geri kalanını okuyun.

HyperX Cloud Stinger S incelemesi: tasarım ve kurulum

HyperX Cloud Stinger S


(İmaj kredisi: Gelecek)

HyperX Cloud Stinger S kulaklığı yedek bir 3,5 mm ses jakına takabilirsiniz, ancak 7.1 surround sesi kullanmak için ürünle birlikte gelen USB dongle adaptörünü kullanmanız ve HyperX web sitesinden bazı ücretsiz yazılımları indirmeniz gerekir. . Bunu yaptıktan sonra, kulaklığı Windows'ta kurmak ve çalıştırmak çok kolay ve sadece birkaç dakikanızı aldı.

Cloud Stinger S'nin takılı olduğu kalın, rahat, yastıklı kafa bandını seviyoruz ve gerçek kutulara takılan çelik sürgüler güven verici bir kalite dokunuşu katıyor. Kulaklıklı mikrofon setini tuttuğunuzda ve ayarladığınızda bazı plastik ucuzluklar var, ancak bu aslında onları kafanızda bulundurma hissine dönüşmez.


Kulaklığın takılmasının ne kadar rahat olduğu konusunda hiçbir şikayetimiz olmadı ve yastıklı kulak pedlerini başımıza birkaç saat boyunca büyük bir rahatsızlık veya ısı olmaksızın takabildik. Elbette kablolu bir seçenek size kablosuz bir kulaklıktan daha az özgürlük sağlar, ancak 2,5 metrelik kablo burada gerçekten yardımcı olur (muhtemelen ihtiyaçlarınız için çok kısa olmaktansa çok uzun olacaktır).

Sağ kulaklığın altında bir de ses seviyesi kontrol kaydırıcısı var, ancak bu oldukça belirsiz ve ucuz bir his veriyor. Kulağınıza gelen sesin seviyesini hızlı bir şekilde ayarlamak için sahip olmak güzel bir ekstra, ancak hiçbir şekilde HyperX Cloud Stinger S'nin en iyi özelliği değildir ve onsuz yapmayı tercih edebilirsiniz.


HyperX Cloud Stinger S incelemesi: özellikler ve ses

HyperX Cloud Stinger S

(Resim kredisi: HyperX)

HyperX Cloud Stinger S'den gelen ses performansı genel olarak etkileyicidir. İster çok düşük seste ister çok yüksek seste dinliyor olun, ses ayrıntıları net ve temizdir ve kulaklığı çeşitli müzik parçaları, Netflix şovları ve filmleri ve oyunlarla test ettik - hiçbir kategoride hayal kırıklığına uğratmadı ve Ödediğiniz fiyatı göz önünde bulundurarak, size iyi bir ses deneyimi sunar.

Sanal 7.1 surround ses söz konusu olduğunda, bazı durumlarda diğerlerinden daha iyi çalışır. Gerçekten fark yarattığı yer oyunlarda, arabaların, insanların ve hayvanların seslerinin çoğu zaman arkamızdan gelmesidir (hepsi aynı anda olmasa da). Tabii ki bu yalnızca yapay bir çevresel ses, bu yüzden gerçek deneyimle karşılaştırılamaz, ancak yine de oldukça iyi.

Bas, zorba olmadan sert ve güçlüdür, orta ve tiz her ikisi de gerektiğinde güçlüdür. Elbette, birden fazla kulak çifti olmadan, farklı kulaklık modellerini doğrudan birbiriyle karşılaştırmak zordur, ancak HyperX Cloud Stinger S'nin, en iyisinin belirlediği çıtaya tam olarak ulaşmadan üstün bir ses kalitesi seviyesi sağladığını rahatlıkla söyleyebiliriz İşletmedeki cihazlar.


Mikrofon performansına gelince, içinden geçen sesin kalitesi testimize göre yeterince tatmin edici göründü - ve biz sadece mikrofonu yukarı doğru hareket ettirerek kendinizi susturabileceğiniz anlamına gelen döndür-sessize alma özelliğini seviyoruz (bu videolar için çok kullanışlı sohbetlerin yanı sıra oyunlarda arkadaşlarınızla iletişim kurmak için).

HyperX Cloud Stinger S incelemesi: fiyat ve karar

HyperX Cloud Stinger S

(Resim kredisi: HyperX)

Bunu alabileceğiniz fiyat için - İngiltere'de yaklaşık 60 £, ancak en son fırsatlar için bu sayfadaki widget'ları kontrol edin - HyperX Cloud Stinger S, arıyorsanız gerçekten çok iyi bir anlaşmayı temsil ediyor Windows PC'nizden aldığınız sesi yükseltmek için. İster oyun, ister film veya video sohbetleri olsun, her yerde kulaklık duyduklarınızda fark yaratır.

Ayrıca, kulaklıkların takılmasının ne kadar rahat olduğunu, belki de piyasanın bütçe ucunda bir çift kulaklıktan beklediğinizden daha rahat olduğunu vurgulamakta fayda var. Bu konfor, uzun ömürlülük veya güvenilirlikle ilgili herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmese de, buradaki yapı kalitesine biraz ucuz bir his veriyor.

Paranızla ayrılmadan önce, piyasadaki diğer tüm mükemmel oyun kulaklıklarını birden fazla fiyat noktasından incelemenizi öneririz - en azından aynı serideki HyperX markasının diğer modellerini değil. Kablosuz bir kulaklığın size sağladığı özgürlüğü tercih ettiğinizi hissedebilir veya sesi daha da etkileyici hale getirmek için biraz daha fazla ödeme yapmak isteyebilirsiniz.

Bununla birlikte, paranızın karşılığını en iyi şekilde almak istiyorsanız, HyperX Cloud Stinger S kulaklık, kısa listenizde olmalı. Kulaklıkların zayıf yönleri olsa da, Cloud Stinger S'nin ses kalitesinden ve rahatlığından etkilendik ve çoğu insan için bunlar iki ana öncelik olacak.