Close
  • Ana
  • /
  • Ev
  • /
  • Hisse senedi sahibi değilim ve yine de kendimi bu güzel alete sahip olmak için çaresiz buluyorum

Hisse senedi sahibi değilim ve yine de kendimi bu güzel alete sahip olmak için çaresiz buluyorum

Ben bir Wall Street moğol değilim, GameStop'a veya Bitcoin'e yatırım yapmadım ve herhangi bir AMC'ye sahip değilim. Birincisi, bir teknoloji gazetecisi olarak hakkında yazabileceğim ürünlere yatırım yapmanın etik açıdan iyi bir fikir olmadığını düşünüyorum. Bununla birlikte, yakışıklı donanımı ve uygun fiyatlı, internete bağlı bir cihazın çekici fikri nedeniyle kendimi bu hisse senedine aşık buluyorum.


Ayrıca burada bir şeyi açıklığa kavuşturacağım, Pingtwitter genellikle Kickstarter veya IndieGoGo'da finanse edilen projeleri kapsamaz çünkü bu siteler, boş hayallerden biraz daha fazlası olma alışkanlığına sahip kesinlikle şeytani ürünlerden oluşan bir karmaşadır. Birkaç yıl önce IndieGoGo ile çok net bir şekilde saçma sapan sualtı solunum maskesi hakkında çok öfkeli bir konuşma yaptım ve tutumlarını utanç verici buldum.

Her neyse, TickrMeter, tek bir birim olarak satın alınabilen veya birlikte istiflenebilen ve mıknatıslarla bağlanabilen çoklu olarak satın alınabilen bir e-kağıt ekrandır. Bunu seviyorum. Tasarımı beğendim, stoklarınızın fiyatına göre renk değiştirmek için programlayabileceğiniz sağdaki küçük durum ışığını beğendim. Temiz ve basit tasarımı seviyorum, yüksek kontrastlı e-kağıt harika görünüyor ve hisselerim olmasa da gün içinde bazılarını izlemek beni büyüler.

TickrMeter ile ilgili bir diğer ilginç şey ise, bu şirketin görünüşe göre size güncel bilgiler sağlamak için bir dizi borsa ile anlaşma yapmış olmasıdır. Günün büyük finansal oyunlarıyla uğraşırken sizi alıkoyabilecek ücretsiz internet izleyicilerinin uzun gecikmelerinin hiçbiri.

Kriptoyu izleme yeteneği eklemek de hoş bir dokunuş. Yine, son derece kripto eksikliğim var, ancak bu madeni paraların hızlı hareketlerini oldukça büyüleyici buluyorum. Bitcoin madenciliği yapıp gerçek bir getiri elde edebileceğinizi hatırlayacak kadar yaşlı biri olarak, yapmadığımı ve bu nedenle hala milyoner olmadığımı hatırlatmak isterim.


Bununla birlikte, dünyadaki tek kişi ben değilim ve borsalara çok meraklı olabilirsiniz. Bu yüzden sana bundan bahsediyorum. Bunlardan birçoğunu satın alabilir ve ardından bana hayatınızı değiştiren öneri için teşekkür eden bir e-posta yazabilirsiniz. Bu durumda, çok hoş geldiniz.

Bu şirketin bir gün bu cihaza daha fazla seçenek ekleyip ekleyemeyeceğini merak ediyorum. Dürüst olmak gerekirse, takvimime bağlansa ve 10 dakika uzaktayken kırmızı ışıkla bir sonraki toplantım için geri sayım yapsaydı, muhtemelen hemen bir tane alırdım. neyse link şuBurada, ve bir video varBuradaUmarım siz de benim kadar heyecanlısınızdır.