Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir
  • /
  • OnePlus Watch'u seviyorum, ancak Apple Watch'ın gelen yükseltmesi beni şimdiden kıskandırdı

OnePlus Watch'u seviyorum, ancak Apple Watch'ın gelen yükseltmesi beni şimdiden kıskandırdı

Sadece Pingtwitter'lere bir göz atmanız gerekiyorOnePlus İzle incelemesiÇinli akıllı telefon üreticisinin akıllı saat dünyasına ilk doğru girişinden etkilendiğimi görmek için.

Ancak, aynı şekilde, yalnızca Pingtwitter'lere bakmanız gerekir. smartwatchApple Watch'un hala bileğe dayalı giyilebilir cihazlar dünyasının kralı olduğunu görmek için satın alma rehberiApple Watch Serisi 6akıllı saat tahtında oturuyor.

Bununla birlikte, OnePlus Watch, Apple Watch ile aşağı yukarı eşleşen çok geniş bir özellik yelpazesi sunarak, özellik eksikliği nedeniyle yetersiz kalmadı. Ve birkaç şüpheye rağmen, benim gibi bir Android kullanıcısının OnePlus Watch'ın fiyat noktasını göstermesi kolaydı.yarımApple Watch Series 6'nın neden benim için daha iyi olduğuna dair.

Ancak, teknolojiyle ilgili en son sızıntıyı yakaladıktan sonra,Apple Watch Seri 7, değer teklifinin Pingtwitter için OnePlus Watch için çok daha zayıf hale gelmek üzere olduğu görülüyor.dün bildirildigelen bir Apple Watch, kan basıncı, kan şekeri ile gelecek şekilde ayarlandıvekan alkol izleme özellikleri.


Haber, Apple'ın, kanla ilgili sağlık ölçümlerini tespit etmek için invaziv olmayan optik sensörler geliştirmesiyle ünlü bir şirket olan Rockley Photonics'in en büyük yeni müşterisi olduğunun ortaya çıkmasıyla geldi. Bu sağlık ölçümleri, kan basıncının, kan şekerinin ve kandaki alkol seviyelerinin ölçülmesini içerir.

Ve Apple Watch dışında başka hiçbir Apple cihazının bu tür sensörleri kullanamayacağını düşündüğünüzde, bu sensörlerin yeni Apple Watch Series 7 veya Apple Watch Series 8'e girmelerine işaret ediyor gibi görünüyor.


Apple'ın Rockley Photonics'e verdiği iş miktarı, son şirket dosyalamaları (kamuya açıklanmadan önce yayınlanan) ile Apple'ın son 24 aydaki gelirinin büyük çoğunluğundan sorumlu olduğunu gösteren, bunun da doğru olduğunu gösterecektir. Bu dosyalama ayrıca Apple'ın şirketle devam eden bir 'tedarik ve geliştirme anlaşması' olduğunu gösterdi - bunların tümü Apple Watch için sürekli tedarik olduğunu gösteriyor.

Tüm bu ifşa edilen bilgiler, söylentilerle mükemmel bir uyum içindedir.rapor ediyordukGeçtiğimiz birkaç ay boyunca, hem Apple hem de Samsung'un akıllı saatlerine gelen büyük yeni şey olarak kan sağlığı metrik izlemesine işaret etti.


Ve şimdi bu en son bilgiler şunu doğruluyor gibi görünüyor – Apple Watch, kan basıncı, kan şekeri ve kandaki alkol izlemeyi sunmaya hazır görünüyor. Bileğinizde portatif bir doktor bulundurmak gibi olacak ve sağlıkla ilgili temel bilgileri tamamen yeni bir düzeye taşıyacak.

Ve bu, OnePlus Watch'ın yapamayacağı bir şey ve gerçek bir oyun değiştirici gibi göründüğü için bu beni şimdiden kıskandırdı. Bu nedenle, eğer bu yeni işlevsellikyapmakŞu anda Eylül ayında piyasaya sürülmesi planlanan Apple Watch Series 7'ye gelirsek, birçok yeşil gözlü OnePlus Watch kullanıcısına yol açabilir.

İşte OnePlus'ın, fiyatın biraz artmasını içerse bile, bu tür kan izleme teknolojisini bir OnePlus Watch devam oyununa dahil etmeye çalıştığını umuyoruz. Ben şahsen bu işlevselliğe erişmek için fazladan 50$/50$, hatta 100$/100$ ödemekten çok mutlu olurum ve bu ikinci rakam olsa bile, buhâlâOnePlus Watch Series 2'nin Apple Watch'tan daha ucuza çalacağı anlamına gelir.