Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Bu Kärcher basınçlı yıkama makinesine sahibim ve işte bu yüzden harika bir Prime Day satın alma

Bu Kärcher basınçlı yıkama makinesine sahibim ve işte bu yüzden harika bir Prime Day satın alma

Burada, Pingtwitter'teki basınçlı yıkama makinelerimizin kapsama alanından sorumluyum ve sonuç olarak, test ettimçokonlardan. İşte bu yüzden, bence sektördeki en iyisi olan çok sayıda Kärcher marka basınçlı yıkama makinesiyle kişisel deneyimim oldu.


Ve bu yüzden bazılarını düşünüyorumEn iyi Prime Day fırsatlarıBu yıl sunulan teklifler, araçları, duvarları, döşemeleri, terasları, garaj kapılarını, bisikletleri, motosikletleri ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her şeyi temizlemek için mükemmel olan Kärcher basınçlı yıkama makinelerinde.

Şu anda Amazon Prime Day için indirimli başka markaların basınçlı yıkayıcıları da var, ancak benim için her zaman harika sonuçlar verdikleri için her şeyden önce Kärcher sistemlerinin savunucusuyum ve şu anda en iyi üç sisteminden ciddi şekilde indirimli. büyük satışta.

Çok yönlü harika bir Kärcher K4, gücü bir veya iki çentik artıran Kärcher K5 ve ayrıca amiral gemisi Kärcher K7 var.inanılmazgüç ve özellikler. Aşağıdaki Prime Day fırsatlarına bir göz atın:


Yıldız Fırsatı

Kärcher K4 Premium Güç Kontrolü Araba ve Ev| Önceki: 379,99 £ | Şimdi: 284,99 £ | Tasarruf: £ 95
NS Kärcher K4, güçlü temizleme, taşınabilirlik ve ekstra özellikler arasında mükemmel bir denge sağladığı için insanlara en çok tavsiye ettiğim basınçlı yıkayıcıdır. Burada, normalden 95 £ daha düşük olan 284,99 £ Prime Day fiyatı için önerilen ev ve araba temizleme seti ile birlikte gelir. Ayrıca K4'ü araba ve ev kiti olmadan ve ayrıca veranda temizleme aksesuarı olmadan tek başına da çantaya koyabilirsiniz.sadece 199 £, gerçi ekstralarla birlikte çantaya koymanızı tavsiye ederim.Fırsatı Görüntüle


Kärcher K5 Premium Akıllı Kontrol Ana Sayfası| Önceki: 567,62 £ | Şimdi: 308,99 £ | Tasarruf: £258.63
Bu nedenle, yukarıdaki K4 basınçlı yıkamanız için 1800 watt güç sağlarken, Burada listelenen Kärcher K5, 2100 watt'a kadar her şeyi bir adım öteye taşıyor, bu da kiri ve döküntüleri patlatmak için daha da fazla güç anlamına geliyor. Çok fazla rengi solmaya meyilli olan büyük miktarda döşemeniz veya verandanız varsa veya çok sayıda büyük aracınız varsa, bu ekstra gücün kullanışlı olabileceğini söyleyebilirim.Fırsatı Görüntüle


Kärcher K7 Premium Akıllı Kontrol Ana Sayfası| Önceki: £742,53 | Şimdi: 431,99 £ | Tasarruf: £310,54
NS Kärcher K7, 2800 watt'lık korkunç bir püskürtme gücü ile firmanın ürettiği en güçlü ve özellik yüklü basınçlı yıkayıcıdır. Bu sınırda endüstriyel güçte basınçlı yıkamadır ve temizlemek için fazlasıyla yeterli olacaktır.herhangi bir şeysen onu işaret et. Bu paket ayrıca bir dizi ekstra aksesuarla birlikte gelir. Bunu yalnızca çok büyük bir eviniz ve birden fazla büyük aracı olan bahçeniz varsa düşünürdüm.Fırsatı Görüntüle

Prime Day'de satın almak için bu sistemlerden birini önerecek olsaydım, o zaman Kärcher K4 derdim. Benim .. DeKärcher K4 incelemesiPingtwitter için bu basınçlı yıkayıcıya maksimum beş yıldız verdim ve 'güçlü, taşınabilir ve her türlü temizlik işinin kolayca yönetilebilir olmasını sağlayan aksesuarlarla dolu' olduğu sonucuna vardım.

Bu nedenle, Prime Day için K4'ün şimdi 95 £ azaltılmış olması, bu 5 yıldızlı basınçlı yıkayıcıyı özellikle daha uygun fiyatlı ve tam da alacağı yaz ayları için tam zamanında yapıyor.çokkullanmama izin ver.

Basınçlı yıkayıcılar da tüm yıl boyunca kullanacağınız araçlardır. Örneğin, her baharda kendi kişisel Kärcher K4'ümü kullanarak kış aylarında bir kir tabakası birikmiş bahçe verandamı ve araba yolumu yıkıyorum. Yaz ve sonbaharda motosikletimi, toz ve çamur döngülerini temizlemek için kullanıyorum.


Kışın bile, evimin pencerelerini ve garaj kapısını temizlemek için çeşitli basınçlı yıkayıcılar kullandım, bu yüzden gerçekten birçok insan için harika, paranın karşılığını fazlasıyla aldıklarını hissediyorum.

Kärcher ayrıca, en dikkat çekici olanı K2 ile birlikte, bazı giriş seviyesi basınçlı yıkama makinelerine de sahiptir. Ancak, bence çok daha güçlü, çok yönlü makine ve temizleme paketi olduğu için öncelikle K4'ü şiddetle düşünürdüm. Kärcher K2'de bugünün en iyi fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bugünün en iyi Karcher Karcher K2 Compact Home Basınçlı Yıkama makinesi fırsatları Karcher K2 COMPACT Home... Tooled Up 107,95 TL Fırsatı Görüntüle Karcher K2 Compact Home... Wickes 109 TL Teklifi Görüntüle Karcher K2 Compact Home very.co.uk £109,99 Teklifi Görüntüle İndirimli Fiyat Karcher 1.673-510.0 K 2... Amazon £152,99 £127,95 Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz