Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Ucuz Garmin Forerunner 55 ile koştum. Daha pahalı koşu saatleri için kötü haber olabilir

Ucuz Garmin Forerunner 55 ile koştum. Daha pahalı koşu saatleri için kötü haber olabilir

Bana iyi bir koşu saati seviyorum, özellikle de bu bir Garmin ise ve bu yetenekli fitness giyilebilir cihazların sunduğu tüm özelliklerde kendimi şımartmayı kesinlikle seviyorum. Bununla birlikte, daha üstün bazı Garmin saatlerinin, kullanıcıları kolayca bunaltabilecek çok fazla özelliğe sahip olduğunu kabul etsem bile, muhtemelen Garmin Forerunner 55 ile antrenman yapmaktan bu kadar zevk almamın nedeni budur.

Garmin Forerunner 55 bir giriş seviyesidirkoşu saatikesinlikle eskisi kadar şık görünmüyorGarmin Öncüsü 945, ne de pil gücüne sahipGarmin Enduro. Great Outdoors'ta gezinmenize yardımcı olmayabilir.Garmin Fenix6 Proyapar ve muhtemelen triatletler için de bir numaralı tercih olmayacaktır.Garmin Öncüsü 745.

Ancak, koşucuların büyük çoğunluğu en iyi sporcular değildir; sadece işten önce veya sonra bir koşuya çıkmayı severler. Bu nedenle, antrenmanlar sırasında turbo trainer bağlantısı veya altı veri alanına sahip ekranlar gibi şeylere ihtiyaç duymazlar. Makul bir fiyata sağlam pil ömrüne ve dahili GPS çipi/kalp atış hızı sensörüne sahip doğru bir koşu saatine ihtiyaçları var. Ve tahmin edin ne oldu, Garmin Forerunner 55 tam da böyle bir saat.

Tabii ki, Forerunner 55 bundan daha fazla özelliğe sahiptir, ancak yeni başlayanları korkutabilecek hiçbir şey yoktur. Saatle antrenman yaparken bu deneyimi yaşamak canlandırıcıydı. Tüm gün aktiviteleri (adımlar, kalp atış hızı vb.) takip eder ve hatta biraz ilham almanız gerektiğinde günlük egzersiz önerileri sunar. Bu kişiselleştirilmiş koşu antrenmanı önerileri antrenman geçmişinize, kondisyon seviyenize ve toparlanma sürenize dayalıdır ve eğer koşmaya yeni başladıysanız kesinlikle onları dinlemelisiniz.


Garmin Öncüsü 55

(İmaj kredisi: Gelecek)

Koşmada daha iyi olmanıza yardımcı olmak için, sizi belirli bir sürede 5K/10K veya yarı maraton koşmaya hazırlayabilen uyarlanabilir bir koşu antrenörü olan Garmin Coach var. Kullanması oldukça havalı ve ayrıca bir yarışa hazırlanırken bir antrenman planı hazırlamakta zorlanıyorsanız, omuzlarınızdaki yükü de alıyor.


Fiziksel olarak, Forerunner 55 tam olarak hayal ettiğiniz gibi görünüyor, daha küçük bir versiyonu.Garmin Öncüsü 245. Düğme düzeni diğer Forerunner'dakilerle aynıdır ve beklendiği gibi Forerunner 55'in de dokunmatik ekranı yoktur. Ekran çözünürlüğü harika değil ama fiyatına göre yeterli. Hepsinden iyisi, Garmin Forerunner 55, yalnızca 37 gram ağırlığındadır;Koro Adımı 2.

Yeni başlayan koşucular için Forerunner 55'ten başka bir saat tavsiye etmem (belki Garmin ekosistemine meraklı değilseniz Pace 2): hafif, yetenekli, yeterli özelliklere sahip ve aynı zamanda oldukça ucuz. Forerunner 55, koşu antrenmanının ilk günleri olan engebeli yolda size rehberlik etmek için mükemmel bir giyilebilir cihazdır. Kesinlikle temelleri doğru alır!


Garmin Forerunner 55, bugünden itibaren 179,99 £ tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla Garmin'de mevcuttur.

İçinen iyi Garmin saat fiyatlarılütfen özel fırsatlar özetimize göz atın.