Close
 • Ana
 • /
 • Sağlık
 • /
 • Yatakları yaşamak için inceliyorum ve bunlar gerçekten satın almaya değer Prime Day fırsatları.

Yatakları yaşamak için inceliyorum ve bunlar gerçekten satın almaya değer Prime Day fırsatları.

Güncelleme: Bu fırsatlar artık sona erdi. Afedersiniz. En ucuz cari fiyatlar için, genel listemize gidin.en ucuz yatak fiyatları.

Amazon Prime Günü geldi! 2021 mi diye merak ediyorsanızEn iyi Prime Day fırsatlarıbazı büyük yatak pazarlıkları dahil, yardım etmek için buradayım. Pingtwitter'te Wellness editörü olarak, yatakları test etmek için çok zaman harcıyorum ve yatak fiyatlarına göz kulak olmak için çok zaman harcıyorum. Bu Amazon Prime Günü'nde pek çok yatak fırsatı var - bu makalede, gerçekten tavsiye edeceğim ve Amazon'dan satın almamanız gerekenleri ve benim yapacağım olanları gözden geçireceğim. muhtemelen kaçının.

Tüm büyük yatak markalarının bir Amazon serisi yoktur. Dikkate alınmasını önerdiğim iki kişi, Pingtwitter'lerin yapımcısı Simba ve Emma'dır.en iyi yatakveen iyi hafızalı köpük şiltesırasıyla. Modaya uygun markalardan uzaklaşmaktan memnunsanız, dikkat etmeniz gereken başka bir ürün yelpazesi, Amazon üzerinden çok sayıda şilteyi çok rekabetçi fiyatlarla satan Silentnight'tır.

Amazon üzerinden satış yapmayan bir markadan alışveriş yapmak istiyorsanız sitemize gidin.en ucuz yatak fiyatlarışilte yelpazesinde en büyük indirimleri bulabileceğiniz sayfa.


Başlamadan önce kısa bir hatırlatma: Bu fırsatları talep etmek için Prime abonesi olmanız gerekir. Aşağıdan kaydolun (sizin için uygun olmadığı ortaya çıkarsa, denemeyi her zaman iptal edebilirsiniz):

 • Amazon İngiltere / Amazon ABD'deki tüm Amazon Prime Day fırsatlarına göz atın
 • Amazon İngiltere / Amazon ABD'de ÜCRETSİZ Amazon Prime denemesi alın
 • Tüm Amazon Prime Day yatak fırsatlarına göz atın

Emma Prime Day Fırsatları: İyi mi?

Emma'nın şilteleri diğer büyük, modaya uygun isimlerin çoğundan daha ucuzdur ve RRP'de bile paranızın karşılığını fazlasıyla verir. Emma Amazon serisi şunları içerir:Emma Orijinal, ikiEmma Melezleri, aynı zamanda bir Emma Essential. Bu son modeli Emma web sitesinde bulamazsınız - söyleyebileceğim kadarıyla yalnızca Amazon'a özel bir teklif. Orijinalin daha basit ve daha ucuz bir versiyonudur, sadece iki kat köpük içerir. Bir sürü varEmma yatak fiyatlarıtüm yıl boyunca, işte mevcut Amazon'lar hakkında bilmeniz gerekenler.


Pingtwitter'ün en iyi seçimi

Emma Orijinal |Amazon'da 449 Sterlin'den, şimdi 227.37 Sterlin'den | tüm bedenlerde %50 indirim
Emma Original, en sevdiğimiz Emma yatağımızdır. Mükemmel bir yumuşaklık ve destek dengesi sunmak için üç farklı köpük katmanı içerir. Yapı kalitesi de yüksektir. Anlaşmayı Görüntüle


Bu iyi bir anlaşma mı?

Evet! Bu, Emma Original'da gördüğümüz en büyük indirim. Doğrudan Emma'dan SuperPingtwitter koduyla satın aldığınızda %42 kazanabilirsiniz, ancak bu Amazon teklifi açıkçası biraz daha büyük...

Satın almalı mıyım?
Evet. Benim hesabıma göre, Prime Day indirimlerindeki en iyi yatak teklifi. Buen iyi hafızalı köpük şilteetrafında ve tam fiyata bile kalite açısından fiyat etiketinin üzerinde yumruklar. Isıyı biraz hapseder, bu yüzden çok sıcak uyuma eğilimindeyseniz, belki de aşağıdaki Simba fırsatlarından birine göz atın. bizim başımızaEmma Orijinal incelemeDaha fazla bilgi edinmek için.


Emma Hybrid yatak|Amazon'da 589 Sterlin'den, şimdi 330 Sterlin'den | Tüm bedenlerde %45 indirim
Emma Hybrid, Orijinal ile aynı hafızalı köpük katmanlarına sahiptir, ancak bir yay katmanı ekler. Bu katman incedir, bu nedenle fazla sıçrama sağlamaz. Fırsatı Görüntüle

Bu iyi bir anlaşma mı?

Evet. %45, bu şiltenin düştüğünü gördüğümüz en yüksek oran ve bu kadar büyük bir fiyat düşüşü görmek nadirdir. Doğrudan Emma'dan satın almayı tercih ederseniz, %42 indirim elde etmek için SuperPingtwitter kodunu kullanın.

Satın almalı mıyım?

Belki. Emma'nın tüm şilteleri, kalite açısından paranızın karşılığını verir. benEmma Hybrid'i inceledive çok rahat buldum. Dikkat edilmesi gereken iki potansiyel dezavantaj vardır: birincisi, sıcak tarafta uyur. İkincisi, tipik olarak sırt üstü yatarsanız, kalça desteğinde biraz eksik buldum. Yaylar fazla sıçrama getirmediğinden, muhtemelen onun yerine Emma Original'ı tavsiye ederim.

Emma Orijinal Hibrit - Sadece Kral|1059 £ idi, şimdi Amazon'da 648,41 £ |410,59 £ tasarruf edin (%39 indirim)
Emma Original Hybrid, Emma serisine en son eklenen üründür ve serinin geri kalanında bulacağınız mükemmel köpüklerin yanı sıra uzun bir yay tabakası ekler. İndirim sadece King bedende geçerlidir.

x Fırsatı Görüntüle

Bu iyi bir anlaşma mı?

Hayır: Emma Original Hybrid istiyorsanız, SuperPingtwitter koduyla %43 indirimli alacağınız Emma'dan doğrudan satın almalısınız. %43'lük bir indirim, yararlanmaya değer - yaklaşık %41'in üzerindeki herhangi bir indirim, iyi bir fiyat düşüşüdür. Ayrıca, bu Amazon anlaşması yalnızca King boyutundadır.

Satın almalı mıyım?

Belki (ama doğrudan Emma'ya gitmeli ve yaparsanız SuperPingtwitter kodunu kullanmalısınız). Emma Original Hybrid'de uyumadım - Wellness yorumcularımızdan biri, bir tanesini test etmeye başladı, bu yüzden takip edilecek bir inceleme olacak. Daha büyük yayların Hybrid ile yaşadığımdan daha fazla sıçrama sunacağı ve daha iyi hava akışını da teşvik etmeleri gerektiği mantıklı. Aradığınız bir hibrit ise, bence bu iyi görünüyor ve diğerlerinde olduğu gibi Emma şiltelerin yapı kalitesi güvenilir şekilde yüksek.

 • Emma Amazon serisine göz atın

Simba Prime Day fırsatları: iyiler mi?

Amazon Simba şilte serisi, Simba direct'te göreceğiniz çekirdek serinin üçünü de içerir. Ayrıca Simba'nın kendi sitesinde göremeyeceğiniz bir dizi model içerir.

Amazon, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, yalnızca Amazon'a özel bu modelleri çekirdek ürün yelpazesinden daha fazla indirim yapma eğilimindedir ve bu, her yerde çok çekici indirimler olmasına rağmen, bu Prime Day doğrudur. Biz çok görürkenSimba yatak indirimleriyıl boyunca, bugünün teklifleri, gördüğümüz tüm tekliflerin altını oydu. Dikkat etmeye değer olanların bir özeti için okumaya devam edin.

Buradayken, Simba uyku aksesuarlarındaki indirimlere de bakmanızı rica ediyorum, bunların hepsi RRP'de pahalı ama mükemmel kalitede.

En iyi lüks yatak anlaşması

Simba Hybrid Pro yatak|929 Sterlin idi, şimdi 584,35 Sterlin'den | Amazon'da tüm bedenlerde %37 indirim
Simba Hybrid Pro, yayları ve köpükleri son derece konforlu tek bir yatakta birleştiren lüks bir hibrittir. 2021 Pingtwitter Ödülünü kazandı.en iyi yatak.Anlaşmayı Görüntüle

Bu iyi bir anlaşma mı?

Evet! Bu, geçen yılki Black Friday teklifini (%35 indirimli) geçerek bir Simba yatağında gördüğümüz en büyük fiyat düşüşü. Ayrıca, doğrudan Simba'dan satın alırsanız yapacağınız tasarruftan biraz daha ucuzdur.

Satın almalı mıyım?

İmkanınız varsa kesinlikle. Belli ki oldukça büyük bir yatırım ama biz bu yatağı kesinlikle çok sevdik.Simba Hybrid Pro incelemesi. Bu, çok daha sıkı bir alt katmanın üzerinde yumuşak bir uyku yüzeyine sahiptir - daha tutarlı bir his veren bir şey istiyorsanız, Hybrid Luxe'i deneyin (gerçi adil bir uyarı, bu daha da pahalıdır).

Simba Hybrid Luxe - Kral ve Süper Kral|1.799 Sterlin idi, şimdi 1.169.35 Sterlin'den | Amazon'da %35 indirim
Simba Hybrid Luxe, serinin en yeni üyesi, 'en gelişmiş' ve en fazla katmana sahip (10!). Gülünç derecede rahat. Bu Prime Deals, yalnızca UK King ve Super King modellerinde geçerlidir. Fırsatı Görüntüle

Bu iyi bir anlaşma mı?

Evet – anlaşma sadece King ve Super King'de olsa da, daha küçük bir tane istiyorsanız, her şeyde %30 indirimin olduğu Simba direct'e gitmelisiniz. Hybrid Luxe, Amazon'a çok yakın zamanda eklendi ve önceki alışveriş etkinliklerinden karşılaştırma fiyatlarına sahip olmak için yeterince uzun sürmedi, ancak bildiğim kadarıyla Simba, çekirdek aralığında% 35'in üzerinde bir teklif sunmadı. ve bu kadar büyük bir fiyat düşüşü görmek nadirdir. Yine de, çekirdek aralığın geri kalanından biraz daha küçük bir yüzde fiyat düşüşüne sahip.

Satın almalı mıyım?

Kesinlikle, eğer karşılayabilirsen. benSimba Hybrid Luxe'i test ettikendim ve muhtemelen en sevdiğim şilte. En iyi yatak rehberimizin başında olmamasının nedeni, tam fiyata çok pahalı olması ve ayrıca Pro'yu da gerçekten çok sevmemizdir. İkisi arasında karar veriyorsanız, bilmeniz gereken en önemli şey, Luxe'nin daha tutarlı bir uyku yüzeyi hissine sahip olmasıdır (Pro'da bulunan sert bir alt katman üzerindeki yumuşak bir üst katman yerine) ve genel olarak daha sıkıdır. profesyonel.

Simba Hybrid Orijinal yatak|609 Sterlin idi, şimdi 364,80 Sterlin'den | Amazon'daki tüm modellerde %37 indirim
Simba Hybrid, en uzun süredir var ve 5 kat köpük ve yay ile Simba serisindeki en ucuz ve en basit model. 12 endüstri ödülüne sahiptir.Fiyatı Görüntüle

Bu iyi bir anlaşma mı?

Evet. Bu teklifi daha önce gördük, ancak sık değil ve Simba bildiğim kadarıyla hiçbir zaman %35'ten fazla indirim sunmuyor. Aynı zamanda, yeni müşteriler için sadece %26 indirimin olduğu Simba Direct'te göreceğinizden çok daha iyi bir fiyat.

Satın almalı mıyım?

Belki. Simba serisindeki diğerleri, hem destek hem de soğutma açısından daha iyi, ancak açıkçası fiyatlar bunu yansıtıyor. Bazılarına fazla yumuşak gelebileceğini belirtsek de denediğimizde biz çok beğendik. bizim başımızaSimba Hybrid yatak incelemesiDaha fazla bilgi edinmek için.

Simba Hibrit Temel|500 sterlinden başlıyordu, şimdi 300 sterlinden başlıyor | Amazon'da tüm bedenlerde %40 indirim
Hybrid Essential, temel ürün yelpazesinin basitleştirilmiş bir sürümüdür ve yalnızca Amazon'da mevcuttur. Yukarıdaki Hybrid Original ile karşılaştırıldığında, daha az yay vardır ve 'kenar destekli yüksek çözünürlüklü köpük' katmanı yoktur. 20 cm boyunda da 5 cm daha kısa.Fırsatı Görüntüle

Bu iyi bir anlaşma mı?

Oldukça iyi. Bu sadece Amazon, görebildiğim kadarıyla, başka bir yerde daha düşük bir fiyat bulamazsınız. Oldukça düzenli fiyat düşüşleri var ve geçen Prime Day daha ucuzdu, %49'u nakavt edildi, ancak tipik olarak bu kadar büyük indirimler görmüyoruz.

Satın almalı mıyım?

Belki de değil. Bunu test etmedim, ancak incelemelerde, birkaç müşterinin birkaç ay boyunca yatak geliştirme oluklarıyla ilgili sorunları olduğu görülüyor. Bütçenizi uzatabilirseniz, çekirdek hibrit ürün yelpazesine sadık kalırdım.

Simba Konfor|250 sterlin idi, şimdi 149 sterlin | Amazon'da tüm bedenlerde %40 indirim
Simba Comfort şilte, uyurken omurga hizasını iyileştirmek ve basınç noktalarını desteklemek için bölgelere ayrılmış, yalnızca Amazon'a özel, yalnızca köpükten oluşan bir modeldir.

Bu iyi bir anlaşma mı?

Bence de. Bu modellerde %35'e varan oldukça indirimli teklifler gördüm, ancak %40'a varan indirim yok. Çok ucuz olduğu inkar edilemez.

Bir tane satın almalı mıyım?

Sadece Simba modellerini incelemedik, bu yüzden kişisel olarak söyleyemem. Fiyatına ve tasarımına dayanarak, bunun ana yatak odası için kalıcı bir yatırımdan ziyade yedek bir oda yatağı veya geçici bir seçenek olduğunu söyleyebilirim. Kısıtlı bir bütçeniz varsa, belki de iyi bir temel seçenektir - ancak şuraya da göz atabilirsiniz:en ucuz yataksenin görevin buysa seçer.

Simba Premium köpük kutulu yatak |315 sterlin idi, şimdi 189 sterlin | Amazon'da tüm bedenlerde %40 indirim
Amazon'un sadece köpüklü iki Simba modelinin daha pahalısı. Daha da ucuz olan kardeş modeli gibi, gerektiğinde ekstra destek eklemek için bölgelere ayrılmıştır.Fırsatı Görüntüle

Bu iyi bir anlaşma mı?

Bence de. Bu şilte %30, hatta %35 indirim kuponlarını oldukça sık gördüm, ancak hiçbir zaman %40 fiyat düşüşü olmadı.

Bir tane satın almalı mıyım?

Bu aralığın hiçbirini test etmedik, bu yüzden kişisel bir tavsiyede bulunamam. Bununla daha ucuz Comfort modeli arasındaki fark çok az görünüyor (bence daha fazla 'bölge' ve farklı bir kapak olabilir mi?). İnceleme derecelendirmeleri iyi, ancak yine de bunun en iyi ihtimalle bir yedek oda yatağı seçeneği olduğunu söyleyebilirim.

 • Simba Amazon serisine göz atın

Silentnight Prime Day yatak fiyatları

Silentnight, Amazon üzerinden çok çeşitli yataklar satıyor: Eco serisi, Geltex serisi, hafıza serisi ve haddelenmiş ürün yelpazesi. Bu, yayları, melezleri ve hafızalı köpük modellerini kapsar.Silentnight şilteleri iyi mi?Eh, Pingtwitter'te hepsini hiçbir şekilde incelemedik, ancak bizimSilentnight Studio Eco incelemesiveSilentnight Studio Orijinal incelemeikisi de çok olumlu.

Bu şiltelerde çıkarılabilir kapaklar ve yan tutamaklar gibi şeylerden fedakarlık etmeniz gerekebilir ve doğrudan yeni markalardan satın aldığınızda bulacağınız 'deneme süresi'ni elde edemezsiniz, ancak fiyat noktası tüm bunları değerli kılabilir. Yedek oda şiltesi olarak bir tane satın almaktan kesinlikle çok mutlu olurum.

Benim seçimim, birkaç varyantta %49'a varan indirimle gelen Silentnight Eco 1200 veya 1400 olurdu.

 • Tüm Silentnight Prime Day fırsatlarına göz atın

Silentnight Studio Hafızalı yatak

(İmaj kredisi: Silentnight)

Amazon Prime Day alternatif satışları – İngiltere

 • Argos.co.uk – ucuz Lego, oyuncaklar, telefonlar ve daha fazlası
 • AO.com – elektrikli cihazlarda büyük indirim
 • Currys.co.uk – Destansı fırsatlar! 100'lerce üründe %40'a varan indirim
 • Dell.co.uk – dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda büyük tasarruf
 • eBay.com.tr - eBay Outlet'te %70'e varan indirim
 • Very.co.uk – elektrik, moda ve ev ile ilgili fırsatlar
 • aşkhoney.co.uk– indirimli seks oyuncakları ve iç çamaşırları
 • Goldsmiths.co.uk – saat ve mücevherlerde tasarruf
 • John Lewis– büyük tasarruf artı John Lewis garantisi
 • Le Creuset – birinci sınıf tencere lezzetli indirimler alıyor
 • Nike – sinsi düşük fiyatlarla yeni spor ayakkabılar
 • ASOS – giysilerde büyük tasarruf
 • Schuh – ayakkabılardan, botlardan ve spor ayakkabılardan büyük tasarruf edin
 • The White Company – indirimli fiyatlarla kaliteli yatak takımları
 • Simba – şiltelerde ve uyku paketlerinde büyük tasarruf edin

Amazon Prime Day alternatif satışları – ABD

 • Best Buy – her departmanda büyük tasarruf
 • Dell.com – dizüstü bilgisayarlarda, masaüstü bilgisayarlarda, monitörlerde ve daha fazlasında büyük tasarruf edin
 • eBay.com– eBay Brand Outlet'te büyük indirimler
 • Ev Deposu– Sonbahar mobilyalarından, akıllı ev cihazlarından ve daha fazlasından tasarruf edin
 • HP – belirli ürünlerde %30'a varan oranda tasarruf edin
 • alçaklar- belirli cihazlarda 500 $'a kadar tasarruf edin
 • Lenovo– Yarı Yıllık İndirim, oyun dizüstü bilgisayarlarına, öğrenci dizüstü bilgisayarlarına ve daha fazlasına büyük indirimler getiriyor
 • Microsoft– Surface ve Xbox fırsatlarının yanı sıra Microsoft Store'a Özel Ürünler
 • Yeni yumurta– bilgisayar parçalarınızı bu Ekim ayında daha ucuza alın
 • Nordstrom – yeni indirimler, %40'a varan indirim!
 • Hedef- Hedef Anlaşma Günleri Satış Etkinliği Amazon Prime Günü'nde gerçekleşiyor
 • Walmart– 11 Ekim – 15 Ekim arası Büyük Tasarruf Etkinliği