Close
  • Ana
  • /
  • Genel Teknoloji
  • /
  • Apple AirTag'lerin para israfı olduğunu düşünmüştüm ama şimdi bir tane satın aldım. İşte neden

Apple AirTag'lerin para israfı olduğunu düşünmüştüm ama şimdi bir tane satın aldım. İşte neden

Apple'ın AirTag'leriaçıkça Tanrı'nın size çok fazla paranız olduğunu söyleme şeklidir. Kendi başına hiçbir şeye ekleyemediğiniz bir izleyici için 29 £/29$/$45? Eşyalarınıza takabilmeniz için özel bir anahtarlık için başka bir 29£/29$/$45? Ve 399 £/449 $/449 AU $'a mal olan bir Hermès versiyonu mu? Ah! Ayrıca, pff!

Ben de öyle düşündüm ve sonra bir tane sipariş ettim.

Sokakta sağanak yağmurda duruyordum, çantam arabamın bagajında ​​açıktı ve orada olmadığını bildiğim araba anahtarlarını bulma umuduyla üçüncü kez her santimini aradım. “Bir AirTag almalıydım” Golf topları büyüklüğündeki yağmur damlalarının boynumdan aşağı indiğini düşündüm. Ve bir süre sonra ve birçok küfür sonra, yaptığım tam olarak buydu.

Yağmurda küfrederek dururken fark ettiğim şey, Apple'ın bir izleyici satmadığıydı. Dakika satıyor.

Yağmurda çantamı karıştırırken dikkatsizliğime küfretmemek, arabada 20 dakika kızarmak anlamına geliyor.

Çantamın içindeki her şeyin çalındığına ikna olmak yerine, bir mekanda 10 dakikalık harika bir sohbet daha satıyor.

Çocuklara kızmadığım için beş dakikamı satıyor çünkü düz anahtarları tamamen oraya koydum ve orada değiller ve onları hareket ettirmedim, böylece bana ne yaptıklarını söylemezlerse kimse krep yemez onları ŞİMDİ.

Hepsi,veüzerine oyulmuş bir tek boynuzlu at alabilirsiniz.


Apple AirTags: daha fazla izci, daha az travma

AirTag'lerle ilgili yorumların çoğu, cihazlara ve maliyetlerine odaklanmıştır. Ancak burada önemli olan ve Apple'ın sattığı şey aslında biraz donanım değil. Elma sosis değil cızırtı satıyor. Ve bu cızırtı, daha az travma, zaten geç kaldığınızda daha az panik arama, büyük gecenizi mahvedecek daha az keskin kelime vaadi.

Bu kafanıza bir kez girdikten sonra çantanızı, anahtarlarınızı veya yedi yaşındaki çocuğunuzu yanlış yere koyduğunuzda, AirTag'ler kolay bir satış haline gelir.

Aşırı pahalılar mı? Sanmıyorum, özellikle değil. Hala AirTag'inizi herhangi bir şeye bağlayabilmeniz için fazladan ödemenizi beklemek biraz zengin olduğunu düşünüyorum ve bence bir Hermès anahtarlığı satın alan herkesin kafasını veya en azından vergi beyannamelerini incelemesi gerekiyor.

Ancak Apple'ın AirTag aksesuarlarının pahalı olduğunu düşünürken, iPhone ve Apple Watch aksesuarları için de aynı şeyi düşünüyorum. Bunları markayla birlikte görünmek, biraz gösterişli tüketim yapmak için satın alıyorsunuz ve aynı işlevleri çok daha az paraya sunmaktan memnun olan birçok üçüncü taraf var - tıpkı Apple'ın üçüncü taraf alternatifleri olduğu gibi. AirTag ve Ağımı Bul.

13 küsur yıl önce, yeni duyurulan başka bir Apple ürünüyle dalga geçtiğimi hatırlıyorum, bu açıkça Tanrı'nın size çok fazla paranız olduğunu söyleme şekliydi. 3G'si bile olmayan bir telefon için 381 £ (yaklaşık 700 AU$)? Ah! Ayrıca, pff!

Ben de öyle düşündüm ve sonra bir tane sipariş ettim.