Close
  • Ana
  • /
  • Beslenme
  • /
  • Yeni vegan Huel Complete Protein tozunu denedim. Peynir altı suyundan başka bir yol olduğunu kanıtlıyor

Yeni vegan Huel Complete Protein tozunu denedim. Peynir altı suyundan başka bir yol olduğunu kanıtlıyor

Bugün piyasaya sürülmeden önce yeni Huel Complete Protein tozunu deneme şansına sahip olan şanslı birkaç kişiden biriydim. Aslına bakılırsa, girdiği küvet sıradan bir plastik kaptı çünkü Huel o sırada Tam Protein için etiket tasarlamayı henüz bitirmemişti. Ve bu vegan protein tozunu birkaç hafta test ettikten sonra, peynir altı suyu proteininden vazgeçmeyi ve protein takviyesi söz konusu olduğunda tamamen vegan olmayı düşünüyorum.


Daha önce vegan proteinleri sevmediğimden değil: Test ettim ve inceledim.Huel Siyah Sürümüproteinin yanı sıraDökme 1 Komple Gıda Sarsıntısı. Diğer ürünlerin yanı sıra Plant Era'nın Çilek ve Fesleğen proteinini ve MyProtein'in Vegan Protein Karışımını da denedim. Onlarla ilgili her şeyi Pingtwitter'ün en iyi bölümünde okuyabilirsiniz.protein tozu rehberi. Vegan protein tozları korkunç olmasa da, peynir altı suyu proteinine kıyasla genellikle daha az lezzetli dokuya ve tada sahiptirler.

Bununla birlikte, Huel Complete Protein, vegan protein partisinin geri kalanından biraz farklıdır. Örneğin, onunmakro- ve mikrobesin istatistikleri yerinde: 105 kalorilik porsiyon başına 20 gram protein, 9 gram EAA ve 5 gram dallı zincirli amino asit (BCAA) içerir. Ayrıca peynir altı suyu olmayan bir protein tozu için oldukça hoş bir tadı var.

  • Egzersiz sonrası toparlanmayı hızlandırmak için 5 basit protein blender smoothie

Huel Complete Protein

Bir gülümseme ile karıştırın


(İmaj kredisi: Huel)

Tabii, biraz çamurlu ve hafif bir vegan tınısı var ama genel olarak, içmesi oldukça keyifli. Özellikle benim gibi protein tozunu az miktarda suyla karıştırmayı seven insanlar için bir not: çalkalayıcıdan çıkmazdı. 200 ml'den fazla su eklemek işe yarayacaktır, ancak sizin için en iyi protein sallama kıvamını bulmak için deney yapmaktan çekinmeyin. Ya da benim gibi çıldırın ve yeniden yaratmak için Yunan yoğurduyla karıştırın.Dağın akşam yemeği. Senin araman.

Tüm bunlara ek olarak, Komple Protein, 'besinsel olarak eksiksiz' ilk proteindir. bitki bazlı protein tozu, yani 26 temel vitamin ve mineralin tümünü içerir ve ayrıca bir lif, karbonhidrat kaynağı olurveyağlar. Bu toz gerçekten 'standart' Huel'in protein tozu versiyonudur, bir öğünü Huel ile değiştirmek istemeyen ama yine de bunun faydalarından yararlanmak isteyenler için daha yağsız, daha az kalorili bir seçenek.


Bazı insanlar Huel Complete Protein'in yağ içerdiği gerçeğinden vazgeçebilir ama bu iyi bir şey, güven bana. Hollywood aktörlerinin sizi inandırmaya çalıştıklarına rağmen, yağ yemeden kas inşa edemezsiniz: kas inşa etmek sadece kaslı gıdaların “kutsal üçlüsünü” yani tavuk, pirinç ve brokoli yemekle ilgili değildir. Diyet yağı, vücudunuzun proteini daha iyi metabolize etmesine yardımcı olabilir ve ayrıca bir dizi olumlu sağlık etkisine de sahip olabilir. Şişman yiyin çocuklar.

Huel Complete Protein: fiyat ve bulunabilirlik

Huel Complete Protein, Çikolatalı Fudge Brownie, Çilek ve Krema, Muzlu Milkshake, Vanilyalı Fudge, Tuzlu Karamel ve Aromasız ve Şekersiz olmak üzere altı aromada mevcuttur. Komple Protein sadece şuradan temin edilebilir:gövdebugünden itibaren 50 £ (tek seferlik satın alma) tavsiye edilen perakende satış fiyatı için.