Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • İkonik yaşam tarzı markası Cole Haan, birinci sınıf ayakkabı yelpazesiyle Avustralya'da piyasaya çıkıyor

İkonik yaşam tarzı markası Cole Haan, birinci sınıf ayakkabı yelpazesiyle Avustralya'da piyasaya çıkıyor

Uluslararası yaşam tarzı markası Cole Haan, Avustralya pazarına girdiğini duyurdu. Moda distribütörü True Alliance ile ortaklaşa bir dizi premium erkek ve kadın ayakkabısı ve aksesuarı ile piyasaya sürülecek.


cole haankonfor ve stili bir araya getirmek için performans tasarımlarını kullanarak spor ayakkabı gibi giyilen klasik, profesyonel görünümlü elbise ayakkabıları yaratma konusunda bir ün kazandı.

Güney yarımküre lansmanı için Avustralya ve Yeni Zelanda'daki alışveriş yapanlar, ABD'deki Cole Haan stoklarıyla neredeyse aynı ürünleri alacaklar, ancak yüksek kış aralığını kaçıracaklar.

Çevrimiçi siparişler, Sidney'deki özel bir depo ve dağıtım merkezinde doldurulacaktır. Australia Post ile yapılan nakliye ortaklığı sayesinde yerel ürünler bu ay (Mart) kadar erken teslim edilecek.

Markanın erkek ve kadın ayakkabılarının fiyatları sırasıyla 200 AU$ - 430 AU$ ve 220 AU$ - 350 AU$ arasında değişiyor. Markanın çantaları ve aksesuarları 119 AU$'dan başlıyor ve maksimum 999 AU$'dan çıkıyor.


True Alliance marka yöneticisi Adam Hendler şunları söyledi:Perakende İçi:“Özellikle Avustralya ile ilgili olarak planımız basittir; Cole Haan'ın seyahatlerinde denizaşırı ülkelerde görmeye alışık olan Avustralyalılar için erişilebilir olduğundan emin olmak istiyoruz, uluslararası seyahatin her zamankinden daha önemli olduğunu düşündüğümüz bir şey bir süredir kesin değil.”

1928 yılında kurulan,cole haanyenilikçi teknolojilerle bütünleşmiş klasik tasarımları ve mirasıyla tanınan ABD merkezli bir markadır. Profesyonellerin aktif yaşamlarına hitap eden hem erkekler hem de kadınlar için yüksek kaliteli ayakkabı ve aksesuarlar yaratma konusunda küresel bir üne sahiptir.