Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Çok büyük bir iTunes arşiviniz varsa, her şeyin yerine yeni bir Samsung Smart TV satın almalısınız.

Çok büyük bir iTunes arşiviniz varsa, her şeyin yerine yeni bir Samsung Smart TV satın almalısınız.

Ateş ettiğindeSamsung markalı Smart TV, birkaç isim vermek gerekirse Netflix, Prime Video ve YouTube gibi sizi bekleyen bir dizi tanıdık uygulama görmeyi bekliyorsunuz.


Muhtemelen görmeyi beklemediğiniz şey, Apple tarafından geliştirilen ve izlemenizi sağlayan bir uygulamadır.herşeyiTunes Store'dan hiç satın aldınız. Yine de, acı bir akıllı telefon rekabetine ara veren Samsung ve Apple, bu hafta tüm yeni 2018 ve 2019 televizyon modellerinin yakında iTunes film ve TV şovu kitaplığınızdaki her şeyi oynatabileceğini duyurdu.

Ve orada bitmiyor. Yalnızca cihazınızda yaptığınız önceki satın alımlarda gezinmekle kalmayacaksınız.iPhone, iPad, Mac veya iPod - ancak aynı zamandasatın almakApple içeriği doğrudan Samsung televizyonunuzdan.

İTunes'u destekleyen tüm televizyon modelleri aynı zamanda Apple'ın kablosuz akış standardı olan AirPlay 2 ile birlikte gelir, böylece iOS ve Mac cihazlarınızdaki parçaları, fotoğrafları, podcast'leri ve videoları gözlük kutusuna ışınlayabileceksiniz.

Bu, Apple'ın üçüncü taraf bir şirketin ürünlerinin iTunes'a erişmesine yalnızca ikinci kez izin verdiğini işaret ediyor; ilk olarak Windows PC'ler oluyor. 'İTunes Filmleri ve TV Şovları' olarak adlandırılan yeni uygulama, dünya çapında 100'den fazla ülkede 2019 Samsung Smart TV'lere önceden yüklenecek. Bu arada, uygulama, kablosuz bir aygıt yazılımı güncellemesi yoluyla daha sonraki bir tarihte 2018 modellerine sunulacaktır.


The Verge'e göre, Samsung Smart TV'lerde yerleşik olarak bulunan reklam izleme özellikleri, Apple'ın gizliliğe odaklanmaya devam etmesinin bir başka örneği olan iTunes Movies and TV Shows uygulamasında ne izlediğinizi izleyemeyecek.


Satın alımlarla dolup taşan etkileyici bir iTunes arşivine sahip olanlar şüphesiz bu gelişmeden memnun kalacaklar - en azından en sevdikleri filmlere ve TV şovlarına erişmeye devam etmek için artık bir Apple TV satın almaları gerekmediği anlamına geliyor.

En son duyuru aynı zamanda diğer televizyon üreticilerinin bir iTunes arşivine sahip olanları Samsung Smart TV satın almaktan uzaklaştırmak için oldukça ikna edici bir karşı argüman bulmak zorunda kalacakları anlamına geliyor.


Yeni ortaklık, Apple uzun zamandır beklenen isteğe bağlı video hizmetini başlatmadan önce gerekli bir adım olarak görülüyor. Apple Music, Spotify ve Tidal ile rekabet ederken, bu yeni aylık ödemeli hizmetin gözünde Netflix var.

Bugünün en iyi Samsung QN65Q9FN QLED TV fırsatları 24 Amazon müşteri yorumu Amazon UK Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Şimdiye kadar, Apple markalı bir cihaza sahip olmayan herhangi birinin, isteğe bağlı video hizmetinde başlatılacak içeriği izleyip izleyemeyeceği belli değildi. Ancak, iTunes Filmleri ve TV Şovları uygulamasının duyurusu, Apple'ın diğer platformlara da yayılmaya istekli olduğunu gösteriyor gibi görünüyor.

Duyuru hakkında yorum yapan Apple İnternet Yazılım ve Hizmetlerinden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Eddy Cue şunları söyledi: & ldquo; iTunes ve AirPlay 2 deneyimini dünyanın her yerinden daha fazla müşteriye Samsung Smart TV'ler, yani iPhone, iPad ve Mac aracılığıyla sunmayı dört gözle bekliyoruz kullanıcıların evlerinde en büyük ekranda en sevdikleri içeriğin keyfini çıkarmanın başka bir yolu daha var. & rdquo;

  • Daha fazla haberCES 2019