Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Nefret edenleri görmezden gelin, Windows 11 oyun yükseltmeleri harika görünüyor

Nefret edenleri görmezden gelin, Windows 11 oyun yükseltmeleri harika görünüyor

Böyle,Windows 11artık ortaya çıktı ve neredeyse kaçınılmaz olarak, medyanın belirli bölümlerinden bir 'yinelemeli güncelleme' dalgasıyla karşılandı.

Evet, bence Windows 11dır-dirWindows 10 için yinelemeli bir güncelleme. Mevcut işletim sistemini tamamen elden geçirmediği inkar edilemez ve ayrıca Windows 10'unIrakMükemmelden, ancak Windows 11'in yükseltmeler açısından odaklandığı alanlara gerçekten yakından bakarsanız, o zaman mükemmel bir anlam ifade etmeye ve gerçekten dört gözle bekleyecek bir şey olmaya başlar.

Bunun harika bir örneği, Microsoft'un işletim sistemini 'oyun için şimdiye kadarki en iyi Windows' olarak nitelendirdiği Windows 11'in oyunculara getirdiği yükseltmelerdir. Bu oyun yükseltmelerinin en büyüğü şüphesiz Xbox Game Pass'in doğrudan Windows Xbox uygulamasına yerleşik olarak geleceği gerçeğidir, yani Game Pass'in tüm oyun iyiliği artık işletim sistemine entegre edilecektir.

Xbox Game Pass'e sahip olanlar ve Microsoft'un tanıdığım çoğu oyuncu için şu anda gülünç derecede ucuz giriş engeline sahip olanlar için bu, yüzlerce en iyi oyuna kolay erişim ve Xbox bulut oyun işlevselliğine de erişim anlamına geliyor. Sorunsuz bir bulut oyun deneyimi fikri benim için çok heyecan verici ve özellikle de 5G ağlarının artan çoğalması ışığında.


Doğrudan sisteme eklenen Xbox Game Pass'in yanı sıra, Windows 11 ayrıca, oyunun yapımcısı dahil olmasa bile 1.000'den fazla oyunun HDR'de otomatik olarak oynanabileceği anlamına gelen bir otomatik HDR özelliği sunacak. içinde. Böylece, HDR özellikli bir monitörünüz olması koşuluyla, Windows 11, HDR'de oyun oynamayı hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak.

Windows 11Ayrıcaşu anda yerleşik olan DirectStorage API'siniXbox Serisi XveXbox Serisi Soyun konsolları. Bu, Windows 11'in günümüzün en iyi SSD'lerinin en yüksek hızlarının kilidini tamamen açabileceği ve oyun yükleme ve yükleme sürelerini hızla artıracağı anlamına gelecektir.


Bu üç Windows 11 oyun yükseltmesini bir araya getirin ve oyuncular her zamankinden daha fazla oyunun keyfini çıkarırken, bunlara OS'de her zamankinden daha kolay erişirken, aynı zamanda daha fazla görsel aslına uygunlukla ve daha hızlı yükleme deneyimiyle eğlenmeye hazır görünüyorlar. Ve Windows 11'in hiçbir maliyeti olmayacağı ve ücretsiz bir yükseltme olarak geleceği için, oyuncular da tüm bunlara ücretsiz olarak sahip olacaklar. Sevilmeyecek ne var? Aynen öyle.

Tabii ki, tüm bu Windows 11 oyun iyiliğinin kanıtı pudingde olacak, ancak şu anda gerçekten Windows 11 'oyun için şimdiye kadarki en iyi Windows' olacak gibi görünüyor ve ben bunu test etmekten heyecan duyuyorum.


Şu anda sabit bir Windows 11 çıkış tarihi açıklanmadı, ancak 'bu tatil sezonunda' geldiği doğrulandı. Doğal olarak Pingtwitter, Windows 11 izlenimlerini mümkün olan en kısa sürede size getirmek isteyecektir, bu nedenle resmi incelememiz için siteyi tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.