Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • Android Auto Beta testine kaydoluyorum ve siz de yapmalısınız

Android Auto Beta testine kaydoluyorum ve siz de yapmalısınız

Burada, Pingtwitter'te iyi bir Beta testini seviyoruz ve Google'ın en son beta programı, size yeni Android Auto özelliklerini daha geniş bir kitleye sunulmadan önce deneme şansı veriyor.


Android Auto beta programı bugün başlıyor ve hemen kaydolabilirsiniz. Google, programın gelecekteki Android Auto sürümlerini şekillendirmeye yardımcı olacağını iddia ediyor, böylece gelecekte Android Auto'nun nasıl gelişeceği konusunda söz sahibi olabilirsiniz!

Yeni özelliklerin, dünyanın kendi bölgenizdeki belirli telefonunuz ve aracınızla ne kadar iyi çalıştığını test etmeniz istenecektir. Daha sonra geri bildiriminizi paylaşmanız istendiğinde ve Google bunu gelecekteki sürümler için iyileştirmeler planlamaya yardımcı olmak için kullanacaktır.

adresinden şimdi katılabilirsiniz.Android Auto'nun beta testi için katılım sayfası. Kaydolduktan sonra, uygulamayı yeni beta sürümüne güncellemek için Play Store'a gidebilirsiniz.

Cihazınızda Android Auto'nun iki sürümünün bulunamayacağını, bu nedenle kararlı sürümün beta ile değiştirileceğini belirtmekte fayda var. Ayrıca, herhangi bir beta testinde standart olan, potansiyel olarak düzgün çalışmayan özellikler hakkında olağan sorumluluk reddi ile birlikte gelir.


Google, yeni özellikleri herkese açık olarak yayınlanana kadar yayınlamamanızı ister. Bununla birlikte, teknoloji topluluğunun doğası göz önüne alındığında, test kullanıcılarının sessiz kalması pek olası değildir - Google'ın hangi yeni özelliklerin mağazada olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz.

Google, son zamanlarda Android Auto'ya daha fazla odaklanıyor, ancak yine de markanın daha az konuşulan sistemlerinden biri. Google kısa süre önce I/O geliştirici konferansında şunları duyurdu:Gösterge grubuna Android Autobirliktedaha iyi içerik navigasyonu ve geliştirilmiş mesajlaşma kontrolleri.


Beta programının Google'ın Android Auto'ya daha fazla odaklanmaya başladığının bir işareti olduğunu düşünüyorum, bu nedenle betaya kaydolmasanız bile, Google Android Auto deneyimine daha fazla odaklandıkça daha fazla güncelleme görmeyi beklemelisiniz.

Bunu beğendin mi?