Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • iMac 2020 sızıntısı INSANE özellik yükseltmesini ortaya koyuyor

iMac 2020 sızıntısı INSANE özellik yükseltmesini ortaya koyuyor

2020'de ilk somut ayrıntıları almış olabiliriziMac, karşılaştırma aracı için bir liste ileGeekBenchApple'ın yakında çıkacak hepsi bir arada bilgisayarı için bazı güçlü özellikleri ortaya koyuyor.


  • Amazon Prime Day, Ekim ayında yeni bir tarih alıyor
  • PS5 ve Xbox Series X oyunları fiyat artışına girdi
  • Google Pixel 4a çok yakında başlayabilir - işte nedeni

Tom'un DonanımıAMD Radeon Pro 5300 grafik çekirdeğine ek olarak Intel Core i9-10910 CPU çalıştıran isimsiz bir iMac tespit etti. Bu, iMac'te şu anda sunulanlardan daha fazlası ve yeni bir modele işaret ediyor. Yalnızca i9 işlemcisi, reklam öğeleri için gerçek bir nimet olan 10 çekirdek ve 20 iş parçacığı getirirken, görevlere atılması için biraz hırıltıya sahip olmalı.

İşlemci size yabancı görünüyorsa, bunun nedeni raflardan bir i9-10910 satın alamamanızdır. Akıllı para, bunun i9-10900 Comet Lake-S yongasından birinin standart modelden daha iyi performans gösterecek özelleştirilmiş bir sürümü olmasıdır.

Apple'ın işin başka yerlerinde kendi ARM tabanlı yongalarına doğru ilerliyor olması, bu özel Intel yongasının tanıtımını biraz şaşırtıcı kılıyor. Yine de, iMac yaratıcı çalışmalar için olağanüstü güçlü bir bilgisayar olarak ünlendiğinden, iş için en iyi araçlardan birini seçmeleri mantıklı geliyor.

İşlemciden hareketle Radeon Pro 5300, biraz daha az güç çekmek için tasarlanmış biraz daha düşük güçlü grafik kartlarına eklenmiş, mobil için duran M olan Radeon'un 5300M'nin masaüstü versiyonu gibi görünecektir. Radeon Pro, olağanüstü güçlü bir grafik kartı değil ve Geekbench okuması, 4GB dahili belleğe sahip olduğunu öne sürüyor, ancak Radeon Pro serisi, CAD veya video oluşturma gibi grafik işleri için kullanan profesyonelleri hedefliyor.


Bu, iMac'in selefine göre önemli bir yükseltme olacağını gösteriyor, ancak 2020 modeli hakkında yılın ilerleyen zamanlarına kadar daha fazla bilgi edinmemiz olası değil. Bu arada, geleceğini bilmek yeterli, değil mi?

Bugünün en iyi Apple iMac fırsatları 154 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Apple iMac MK482LL / A 27 İnç ... Amazon 1.383,78 ABD Doları 1.298,02 $ Yenilenmiş 27 inç iMac'i Görüntüle ... Apple1.439 abd doları GörünümApple - Retina ile 27 inç iMac ... En İyi Satın Al 1,799,99 ABD Doları Retina 5K ile Apple 27 inç iMac'i görüntüleyin ... BHPhoto1.822.99 abd doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz