Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Inov-8 Roclite G 345 GTX yürüyüş botu incelemesi: hızlı, hafif ve rahat

Inov-8 Roclite G 345 GTX yürüyüş botu incelemesi: hızlı, hafif ve rahat

İndirimli Fiyat Inov8 Roclite G345 Gore-TEX... Inov-8 Roclite G345 GTX Bot Erkek Amazon £139,49 £123,23 GörünümTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Inov8 Roclite G345 Gore-TEX... Inov-8 Roclite G345 GTX Bot Kadın Amazon £139,49 £123,23 GörünümTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Inov-8 Roclite G 345 GTX yürüyüş botu, birçok nedenden dolayı biraz klasik oldu. Sadece sporcular tarafından sevilen (ve Pingtwitter Ödüllü) değil, aynı zamanda ölümlüler için de pratik olan G 345, Inov-8'in arazi koşusu ayakkabılarındaki hatırı sayılır uzmanlığını bir yürüyüş botu formatında bir araya getiriyor. Aslında, bunlardan birien iyi yürüyüş botlarıetrafında. İngiltere RRP'si 155 £ olan Inov-8 Roclite G 345 GTX yürüyüş botu şimdi mevcuttur (bir kadın versiyonu da vardır -en iyi kadın yürüyüş botlarıorada daha fazla seçenek için).


Inov-8 Roclite G 345 GTX yürüyüş botu incelemesi: tasarım

Inov-8 ilgi eklemek için renk gruplarını güncellemiş olsa da, ilk bakışta görsel olarak anlatılacak pek bir şey yok. Ancak buradaki tüm gerçek sırlar derinin altında yatıyor - standart bir bağcık sistemine sahip bir kumaş ve file saya. Bu gizli unsurlardan biri, suyu dışarıda tutarken iç cürufla mücadelede iyi bir iş çıkaran kaçınılmaz Gore-Tex astardır, ancak burada da çok daha fazlası var.

Inov-8 Roclite G 345 GTX'in mirasının açık bir işareti, standart bir ayakkabının sağlayabileceğinden daha fazla destek sağlarken maksimum eklem için tasarlanmış düşük ayak bileğidir, daha engebeli arazilerde çok kullanışlıdır. Önde çok düşük profilli ancak etkili olan geniş bir parmak koruyucusu, bir topuk koruyucusu ve standart orta tabanlardan daha iyi şok emilimi (%10) ve enerji geri dönüşü (%15) sağlayan bir güç akışı orta taban vardır.

Inov-8 Roclite G 345 GTX

(İmaj kredisi: Mark Mayne)

Büyük hikaye olsa da, gerçek tek ünitede. Bu, grafenin bazı başlık özelliklerinden yararlanmayı amaçlayan grafen ile geliştirilmiş bir bileşik olan 'G-GRIP'den yapılmıştır. Bu durumda, termal ve elektriksel iletkenliği içeren diğer özelliklerin aksine, bu aşınmaya karşı dayanıklılık ve dirençtir. Sonuç, Inov-8'e göre 'dünyanın en sert ve en dayanıklı tutuşunu' sunan bir tabandır ve bu pazarlama abartı değildir.


Inov-8 Roclite G 345 GTX

(İmaj kredisi: Mark Mayne)

Inov-8 Roclite G 345 GTX yürüyüş botu incelemesi: performans ve Konfor

Inov-8 Roclite G 345 GTX yürüyüş botunun gerçek bir kazanan olmasının (ve bunu kanıtlamak için 2020 Pingtwitter Ödülüne sahip olmasının) nedeni bu iki unsurun birleşimidir. Inov-8'in ciddi arazi koşusu mirası, bunun gerçekten çok hafif bir bot olduğu, hız ve manevra kabiliyeti için tasarlanmış olduğu ve tek tasarımın hiçbir şekilde sadece gösteri için olmadığı anlamına gelir.


6 mm'lik çıkıntılar çamuru, ıslak çimi ve genel cüruf benzeri dişleri kavrar ve en rahatsız edici sızıntılarda bile nadiren kayar. Büyülü Graphene'in ne kadar katkıda bulunduğu tartışılır, ancak kayalık bir patikaya veya ıslak bir ahşap köprüye ve Roclite G 345'in yapıştırıcı gibi yapışmasına geçin. Bunun bir kısmı kesinlikle her bir pabuçtaki dokuya bağlıdır, aynı zamanda clag'ı alabildiğiniz kadar hızlı tutan bir tasarımın parçası, yapışkan koşullarda gözden kaçan bir bonus.

Inov-8 Roclite G 345 GTX


(İmaj kredisi: Mark Mayne)

Bu inanılmaz tutuşun yeniliği geçtiğinde, konfor konusunda gerçekten endişelenmenize gerek olmadığını fark edebilirsiniz, bu gerçekten harika bir haber. Bunlar, antrenör benzeri 345g ağırlığında olduğundan, sepete atılacak ağırlık yoktur ve tamamen kumaş üst kısım, kutudan çıkar çıkmaz bol miktarda esneklik sağlar. Aslında, bu kadar anında yetkin ve rahat olan birkaç yürüyüş botu vardır ve bu rahatlık, biraz giyildiğinde de kaybolmaz. Bundan bahsetmişken, Grafen uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır ve şimdiye kadarki testlerimiz durumun gerçekten de böyle olduğunu gösteriyor.

Inov-8 Roclite G 345 GTX'in dezavantajları, gerçekten hafiflik tavizlerinin bir sonucudur – burada, daha ağır yükler ve daha uzun günlerle ilgili bir sorun olabilecek, daha kalın, daha yüksek bağcıklı bir botta olduğu kadar ayak bileği desteği yoktur. Aynı şekilde, Gore-Tex membran ve kumaş hafif ve nefes alabilir, ancak minimum yalıtım nedeniyle gerçekten ıslak, bataklıklı koşullarda ayaklarınıza soğuğu iletiyormuş gibi görünebilir. Açıkçası bir çözüm daha hızlı yürümek (veya koşmak), diğeri ise soğuk, kış koşullarında antrenörlerden kaçınmaktır - kurslar için çok fazla at.

Inov-8 Roclite G 345 GTX

(İmaj kredisi: Mark Mayne)

Inov-8 Roclite G 345 GTX yürüyüş botu incelemesi: karar

Inov-8 Roclite G 345 GTX, yalnızca olmadığı bir şeyle karşılaştırılarak gerçekten hatalı olabilecek ürünlerden biridir, bu nedenle eski okul deri yürüyüşçüler veya süper sert dağcılık botları arıyorsanız, o zaman onlar hayal kırıklığına uğratacağım. Ancak, en kötü koşullarda bile manzaraya tutunan hızlı ve hafif yürüyüş botları arıyorsanız, o zaman tam size göre. Bir tutam Grafen büyüsü ve bazı eski moda dış mekan tasarım uzmanlığı ekleyin ve uzun yıllar sahip olmaktan pişman olmayacağınız bazı botlarınız var.


İndirimli Fiyat Inov8 Roclite G345 Gore-TEX... Inov-8 Roclite G345 GTX Bot Erkek Amazon £139,49 £123,23 GörünümTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Inov8 Roclite G345 Gore-TEX... Inov-8 Roclite G345 GTX Bot Kadın Amazon £139,49 £123,23 GörünümTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz