Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Inov-8 Roclite Pro G 400 incelemesi: Şimdiye kadarki en sert yürüyüş botu?

Inov-8 Roclite Pro G 400 incelemesi: Şimdiye kadarki en sert yürüyüş botu?

Inov-8 Erkek Roclite Pro G ...Inov-8 Roclite Pro G 400 GTX erkekEllis Brigham199,99 Görünüm Tüm fiyatları görünInov-8 Kadın Roclite Pro G ...Inov-8 Roclite Pro G 400 GTX kadınEllis Brigham199,99 Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Inov-8 Roclite Pro G 400 GTX, grafen dış tabanı süper koruyucu Schoeller seramik kaplı kumaş saya ile ilk kez birleştiren Inov-8'in 'şimdiye kadarki en dayanıklı' yürüyüş botu olarak gösteriliyor. Ayrıca, Inov-8'in yürüyüş botu serisinin en yastıklı olanıdır ve tutuşu daha da iyileştirmek için tasarım ince ayarlarına sahiptir.


Geçmişi ile tanınan bir şirketten bekleyebileceğiniz gibi, bu özellikler ağırlık pahasına gelmiyor - yine de inanılmaz derecede hafifler. & ldquo; Büyük dağlarda hızlı ve hafif yürüyüş yapmak ve en zorlu arazi ve ortamlarda macera aramak isteyenler için, bu sizin için bir bot, & rdquo; Inov-8 COO Michael Price diyor.

Inov-8 Roclite Pro G 400 GTX botları 17 Eylül 2020'de piyasaya sürüldü ve 200 £ / 220 € / 235 $ bilet fiyatına sahip. Erkek versiyonunu test ettik ve son derece etkilendik - bunlar bazılarıen iyi yürüyüş botları oŞu anda piyasada. Not: Bunlar aynı zamanda bir kadın formunda ve renk grubunda da sunulur (kılavuzumuza bakın.en iyi kadın yürüyüş botları fveya bazı alternatifler). Inov-8 Roclite Pro G 400 GTX yürüyüş botu incelememizin tamamı için okumaya devam edin.

Inov-8 Roclite Pro G 400 incelemesi: Tasarım ve konfor

Roclite Pro G 400, en zorlu koşullarda bile ayaklarınızı korumak için Inov-8'in öncü ultra sağlam ve kavrayıcı Grafen dış tabanının yanı sıra üst kumaşta bir Schoeller seramik kaplamaya sahiptir. Graphene'i Inov-8'in diğer ayakkabılarının bazılarında bulacaksınız, ancak bu, 'şimdiye kadarki en zorlu' çizmeleri kazanan bu botları Schoeller ile birleştiren ilk bot. Marka, eski Özel Kuvvetler operatörü ve iki kez Everest fatihi Jay Morton'u onay damgasını sunmak için bile işe aldı.

Resim 1/4

Inov-8 Roclite Pro G 400


(Resim kredisi: Inov-8)
Resim 2/4

Inov-8 Roclite Pro G 400

(Resim kredisi: Inov-8)
Resim 3/4

Inov-8 Roclite Pro G 400


(Resim kredisi: Inov-8)
Resim 4/4

Inov-8 Roclite Pro G 400

(Resim kredisi: Inov-8)

Inov-8, ıslak zeminde tutuşu iyileştirmek için diğer Roclite botlarında bulunan Grafen ile güçlendirilmiş 6mm çivileri spor otomobil lastiklerinden esinlenerek su dağıtma olukları eklemek için yeniden şekillendirdi (ayaklarınızı kuru tutmak için Gore-Tex var) . Roclite Pro G 400, aynı zamanda Inov-8'in bugüne kadarki en yastıklı yürüyüş botu, ön ayak ve arkada artan yığın yüksekliği ile başka yerlerdeki ekstra korumaya uyacak şekilde daha fazla ayak altında koruma sağlıyor. Son olarak, yüksek kesimli yastıklı bileklik, dengeyi artırmaya yardımcı olur.


Bunları baş edebilmek için tasarlandıkları türden aşırılıklara itmek zor, ancak testlerimizde kesinlikle çok iyi performans gösterdiler. Kutudan çıkar çıkmaz bağlayacak ve su toplaması korkusu olmadan yürüyüşe çıkacak kadar yastıklı ve rahatlar. Kavrama ve destek mükemmeldir ve yapı sağlam ve yüksek kaliteli hissettirir.

Tabii ki, hızlı hareket etmenize yardımcı olmak için sevimli ve hafifler (belirtilen özellik 400g, ancak bu, ihtiyacınız olan boyuta bağlı olacaktır - İngiltere 10, 440g). Schoeller seramik kaplı üst kısmın çiftimizde biraz buruşuk olduğunu gördük, bu biraz garip görünüyor ancak işlevselliği bozmadı. Belirttiğimiz tek dezavantaj, bu kumaşın biraz nemli bırakıldığında küflenmeye daha yatkın görünmesidir, bu yüzden onları kaldırmadan önce kuruturken titiz olmanız gerekir.

Inov-8 Roclite Pro G 400 yürüyüş botlarını satın almalı mıyım?

Şimdi Roclite Pro G 400 GTX incelememizin önemli kısmına gelelim: Bir çift almalı mısınız? Testlerimizden son derece etkilendik ve burada sunulan konfor, destek ve korumada hata bulamadık. Düzenli olarak öngörülemeyen arazilerle mücadele eden hız yürüyüşçüleri için bu botları tamamen tavsiye ediyoruz.

Bununla birlikte, çoğu kullanım durumu için, Schoeller seramik kaplı kumaş saya kesinlikle gerekli değildir ve kullanılmadığında çok kuru tutma ihtiyacı biraz rahatsız edicidir. Inov-8 Roclite G 345 GTX'i alternatif olarak düşünmeye meyilliyiz - bunlarla seramik üst kısmı feda edersiniz, ancak yine de Grafen dış tabanı elde edersiniz ve ayrıca daha hafifler (400g yerine 345g) ve eğer giderseniz bilet fiyatı, daha ucuz bir adil. Bununla birlikte, gerçekten en zorlu önyüklemeyi istiyorsanız, Roclite Pro G 400 GTX buna sahip olabilir.