Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Inov-8 Roclite vs Arcteryx Acrux Tr yürüyüş botları: Teknik bir yürüyüş botu-savaş royası

Inov-8 Roclite vs Arcteryx Acrux Tr yürüyüş botları: Teknik bir yürüyüş botu-savaş royası

Şık ve abartısız Arc'teryx Acrux TR GTX ile biraz daha açık ama oldukça yetenekli Inov-8 Roclite G345 arasında teknik bir yürüyüş botu-savaş royası. Her iki marka da arenaya önemli bir deneyim kataloğu getiriyor ve bu çatışmada bir yürüyüş botu galibiyetini güvence altına almak için yerleşik teknolojinin küçük bir yardımı yok.


Her iki model de şu anda mevcuttur veen iyi erkek yürüyüş botlarıaçık hava yürüyüş zevkiniz için diğer değerli seçeneklerin yanı sıra toplama. Ayrıca kadınlara uygun olarak da mevcutturlar (bkz.en iyi kadın yürüyüş botlarıorada daha fazla seçenek için toplama).

İndirimli Fiyat Inov8 Roclite G345 Gore-TEX... Inov-8 Roclite G345 GTX Bot Erkek Amazon £139,49 £123,23 GörünümTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Inov8 Roclite G345 Gore-TEX... Inov-8 Roclite G345 GTX Bot Kadın Amazon £139,49 £123,23 GörünümTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Inov-8 Roclite vs Arcteryx Tr yürüyüş botları: Tasarım ve özellikler

Buradaki hiçbir bot hemen göze çarpmasa da, burada her iki markanın da iyi düşünülmüş tasarımının altında yatan büyük bir akım var. Arc'teryx Acrux TR GTX'in yerinde olmayan saçı, düşük profili, sağlam kauçuk burun kısmı, gizli dantel gözleri ve aerodinamik ama amaca uygun görünmek için bir araya gelen kaplama panelleri yoktur. Görünmez ama etkili bir Gore-Tex zar ve daha görünür ancak eşit derecede etkili Süper Kumaş zırhlı üst kısım hafif ama oldukça sağlamdır.

Arcteryx Acrux TR GTX vs Inov-8 Roclite yürüyüş botları

(İmaj kredisi: Mark Mayne)

Inov-8 takımında, Inov-8 Roclite G345 tasarımı, açıkta kalan kumaş halkalı dantel halkaları ve hız için tasarlanmış düşük bir ayak bileği ile biraz daha yürüyüş antrenörü gibi görünüyor. File ön kısım ve Gore-Tex membran nefes alabilirlik sağlarken, sağlam kauçuk kısım burnu korur. Şimdiye kadar, yolun ortasında, ancak G345'in gizli ateş gücü, tam da en fazla fark yarattığı yerde gizlidir - bu tıknaz 6 mm taban çıkıntıları, harika malzeme Grafen ile güçlendirilmiştir….


Kazanan:Arc'teryx Acrux TR GTX tasarımda kolayca kazanır (tabi havalı minimalizmden hoşlanmadığınız sürece), ancak Inov-8 Roclite G345'in tekno-taban malzemesi hala etkileyici.

Inov-8 Roclite vs Arcteryx Tr: Konfor ve performans

Grafenin ne kadar fark yarattığı her zaman tartışmalıdır, ancak maddenin süper güçleri kesinlikle iyi bir okuma sağlar - süper güçlü (dayanıklı), süper tutuşlu ve süper pub cephanesi garantilidir. Buna ek olarak, Inov-8 Roclite G345, yapışkan kayalardan kuru yüksek sürtünmeli granit, çamur ve çime kadar çeşitli yüzeyleri son derece iyi kavrar, her şeyin üzerinde emin dururlar. Aynı fikirde olan uzun bir sporcu dizisi var, son bir örnek


Alfred Wainwright'ın 214 Lake District zirvesinde (328 mil) kendi kendine sürekli yürüyüş yapan James Forrest, hepsi Roclite G345'lerde olmak üzere 14 gün 11 saat rekor kırdı.

Arcteryx Acrux TR GTX vs Inov-8 Roclite yürüyüş botları


(İmaj kredisi: Mark Mayne)

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Arc'teryx Acrux TR GTX burada zorlu bir rakip olmaya devam ediyor - bu minimalist görünüm tesadüf değil, daha çok yaz alp tarzı bir ortam için tasarlandı. Bu, hafif, son derece hünerli ve takılıp takılması veya takılması çok zor oldukları anlamına gelir - hızlı ve hafif dağ heyecanı için tüm hayati varlıklar. Mikro kaplamalı SuperFabric üst kısım gerçekten mükemmel performans sunar, kayalar ve benzerleri üzerindeki aşınmaya karşı zırhlıdır, nefes alabilir ancak dışarıdan su geçirmezdir ve tamamen hafiftir, yaz aylarında ayaklarınızda tam olarak istediğiniz şey budur. Taban, sabahın erken saatlerinde soğukta bile tutunacak şekilde tasarlanmış bir bileşik olan Vibram Mont'tan üretilmiştir ve dantel dolap, bir dağ başlangıcının karanlık ve soğuklarında bile ilk seferde iyi bir uyum elde etmenize yardımcı olur.

Kazanan:Inov-8 Roclite G345'in performansı yadsınamaz ve konforu güçlüdür. Bununla birlikte, Arc'teryx Acrux TR GTX burada kaybeden değil, sadece farklı odaklanmış.

Inov-8 Roclite vs Arcteryx Tr yürüyüş botları: Fiyat ve karar

Fiyat açısından, Inov-8 Roclite G345 burada başka bir destek alıyor ve çok makul bir 155 sterline düşüyor, Arc'teryx Acrux TR GTX ise 220 sterlinlik premium seçenek. Adil olmak gerekirse, Arc'teryx şimdiye kadar ucuza gelen bir marka değil, bu yüzden bu kimseyi şok etmeyecek.

Yine de bir kazanan seçmek daha zor bir iştir - her iki bot da harika, son derece teknik, hafif ve kaliteli bir ürün sunmak için güvenebileceğiniz markalardan. Her iki seçenek de uzun yıllar işinize yarayacaktır, ancak - kesinlikle İngiltere kullanımı için - çeşitli arazilerde daha düşük fiyat ve üstün performans,Inov-8 Roclite G345 genel kazanan.


Ancak, daha kuru, daha kaya temelli bir dağ macerası planlıyorsanız, Arc'teryx Acrux TR GTX'in hafif minimalizm karışımını yenmek zordur, ancak G345 kayadan da korkmaz. Dürüst olmak gerekirse, bu çatışma en basit kararlara iniyor - cebinizin derinliği ve en çok hangi tasarımı beğendiğiniz - her iki yarışmacı için de harika bir sonuç.

İndirimli Fiyat Inov8 Roclite G345 Gore-TEX... Inov-8 Roclite G345 GTX Bot Erkek Amazon £139,49 £123,23 GörünümTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Inov8 Roclite G345 Gore-TEX... Inov-8 Roclite G345 GTX Bot Kadın Amazon £139,49 £123,23 GörünümTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz