Close

Instant Pot Duo Crisp + Air Fritöz incelemesi

Instant Pot Duo Crisp + Air Fryer incelemesi bir cümleyle: Her zamanki Instant Pot akıllı düdüklü tencereye hava fritözü eklemek dahice bir harekettir.


Günümüz dünyasında, çoklu pişiricilerin Instant Pot markası hakkında fazla bir şey bilmeyenlerin olması imkansız görünüyor. Instant Pot'un ürünüyle tüketiciler için bıraktığı tek sorun, ürünün hangisininen iyi Anında Potçıkardığı düzinelerce sürümden.

Herhangi bir büyük yemek tarifi bloguna göz atmak için çok zaman harcayın ve çok geçmeden, bundan bahsedildiğini göreceksiniz. Günün her öğünü ve akla gelebilecek her tür yemek için tarifler var. Küçük bir evde yaşamak ve tek mutfak aletiniz olarak Instant Pot kullanmak istiyorsanız, rehberlik bulabilirsiniz. Yine de her zaman böyle olmadı.

İlk Instant Pot'un piyasaya çıkmasının üzerinden 10 yıl geçti. Kurucu Robert Wang'ın doktora derecesi var. Bilgisayar Bilimi ve daha önce Canadian Telecom Nortel için çalışmıştır. Instant Pot, kişisel olarak finanse edilen bir evcil hayvan projesiydi. Başlangıçta Wang'ın ortakları vardı, ancak bunun uygulanabilir bir proje olmadığını düşünerek ayrıldılar. Wang, ürünü kendi başına pazara sunmaya ve Amazon üzerinden pazarlamaya devam etti. Geçen yıl, çılgınca başarılı olan marka, Corelle Brands LLC ile birleşti. Corelle markaları, 1915'e ve Pyrex ismine gevşek bir şekilde dayanan markalara sahip bir ev eşyaları devidir. Kısacası, küçük bir marka için bir başarı işareti olsaydı, Corelle ile birleşmek olurdu.

  • Neydien iyi Anında Potbundan önce?
  • En ucuz Instant Pot fırsatlarıSiber Pazartesi için
  • Geri kalan her şeyen iyi Siber Pazartesi fırsatları

Instant Pot Duo Crisp + Hava Fritöz


(Resim kredisi: Josh Ross)

Son yıllardaki tüm başarılar göz önüne alındığında, bir zamanlar sınırlı ürün sunan küçük bir marka şimdi 10 ürün kategorisine sahip. Orijinal ile aynı olan Pressure Multicooker bölümüne atlayın ve seçim yapabileceğiniz 15 model var. Modellerin çoğu yalnızca küçük farklılıklar sunar. Birçok kişi için Instant Pot'un ne olduğunu ve neler yapabileceğini anlamak bile çok şeydir. Farklı boyut seçenekleri ve farklı özelliklere sahip 15 farklı model atın ve hatta tecrübeli profesyonel kullanıcılar zor anlar yaşayacak.

Yıllardır Instant Pots kullandım ama birini gözden geçirme zamanı geldiğinde, en geniş itiraz ve en çok kullanılan modeli aradım. 8qt Instant Pot Duo Crisp + Air Fritöz, çoğu aile için en çok kullanılan özellikleri kapsayan orta fiyatlı bir seçenektir.


Günümüzün en iyi Instant Pot Duo Crisp + Air Fritöz fırsatları İndirimli Fiyat Instant Pot Duo Crisp + Air ... Macy's $ 224.99 $ 179.99 Anında Tencereyi Görüntüle 8qt Duo Gevrek ... Hedef179,99 GörünümInstant Pot Duo Crisp ... Kohl's179,99 GörünümInstant Pot - Duo Crisp 8qt ... En İyi Fiyat 179,99 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Instant Pot Duo Crisp + Air Fritöz: nedir?

Instant Pot Duo Crisp + Hava Fritöz(Resim kredisi: Josh Ross)

Öncelikle, 'Instant Pot bile nedir?' Diye sormalıyız. Basit bir soru gibi görünüyor, ancak Instant Pot'un gerçekte ne olduğunu cevaplamak büyük bir sohbet olabilir. Pazarlama, hiç bitmeyen bir özellik listesi ve her şeyi yapma vaadi ile gece geç saatlere kadar açık bir bilgi reklamı gibi geliyor. Birisiyle Instant Pot hakkında her konuştuğumda, pazarlamayı çözerek ve gerçekçi beklentiler belirleyerek başlamam gerekiyor. Gerçeklik, Instant Pot pazarlamasından çok daha basittir, ancak daha az kullanışlı değildir.

Instant Pot bir düdüklü tenceredir. Evet, pilav yapabilir veya et kızartabilir, ancak bir ocak üstü düdüklü tencere de yapabilir. Bu özellikler düdüklü tencere olmanın yan etkileridir ancak bundan daha karmaşık bir şey yoktur. Bununla birlikte, Instant Pot gerçekten iyi, kullanımı süper kolay, düdüklü tencere ve düdüklü tencerelerin mutfakta çok fazla kullanımı var. Pirinci yapmak kolaydır, bir pirinç yapıcıyla daha da kolaydır, ancak Hazır Tencereye zaten sahipseniz, ikinci bir cihaza ihtiyaç duymadan aynı işi yapacaktır. Pazarlama bir yalan değil, beklentileri karmaşıklaştırıyor.

Instant Pot ürünlerine birçok insan yavaş pişiricilerden geliyor. Bu, beklentileri sıfırlamak için çok zaman harcadığım başka bir alan. Evet, Instant Pot'un yavaş pişirme işlevi vardır, ancak aslında çok iyi bir yavaş pişirici değildir. Sıcaklık, yavaş pişiriciden farklıdır ve sonuçlar farklı olacaktır. İşin püf noktası ise, düdüklü tencereler yavaş pişiren tencerelerin yaptığı gibi pişirme yapıyor. Daha az zaman alır ama aynı şekilde çıkar. Yavaş basınç ayarını göz ardı edin ve aynı sonuçları alın.

Her neyse, asıl soruya dönelim. 8qtInstant Pot Duo Crisp + Hava FritözDahil edilen ikinci kapakla yeni bir özellik ekler. Havalı Fritözler, aşırı pazarlanan ancak yine de çok yararlı olan başka bir üründür. Air Fritöz küçük bir konveksiyonlu fırındır ve gerçek bir sihir yoktur. Yüksek sıcaklıkta hava, yiyeceğin etrafında dolaşır ve dış kısım hızla pişer.


Düdüklü tencereye havayla kızartma eklemek tam bir dahidir. Instant Pot ve tüm düdüklü tencerelerin yapamayacağı tek şey, yiyeceklerin dışını gevrekleştirmek için kuru ısı kullanmaktır. Hava Fritöz kapağının eklenmesi bu dezavantajı giderir. Tek istediğiniz bir hava fritözü ise, 8qt Instant Pot Duo Crisp + Air Fritöz'ü almanız da çok mantıklı geliyor. Fiyat benzer ve çok daha fazla işlevsellik elde edersiniz.

Instant Pot Duo Crisp + Air Fritöz: iyi mi?

Instant Pot Duo Crisp + Hava Fritöz

(Resim kredisi: Josh Ross)

Kısacası, evet, çok iyi. Gereksiz işlevlere ve aşırı karmaşık arayüzlere dayanamıyorum. Geçmişteki Instant Pot ürünleri, açıkçası pek bir anlam ifade etmeyen bir dizi düğmeye sahiptir. Pasta, pirinç, et / güveç, çorba / et suyu vb. Bunlar neden var ve ne anlama geliyor? Unutmayın, bu bir düdüklü tencere ve hangi düğmeye basarsanız basın aynı şeyi yapar. Bilmeniz gereken tek şey ne kadar pişirilmesi gerektiğidir.

8qt Instant Pot Duo Crisp + Air Fritöz ile ekstra düğmelerin çoğu, yalnızca gerekli olanlar lehine kayboldu. Arayüzün anlaşılması basit ve hem yeni kullanıcılar hem de eski kullanıcılar için anlaşılır. Instant Pot ürünlerini uzun süredir kullananlar için, bir başlat düğmesinin eklenmesi neredeyse kesinlikle birkaç öğünün geç başlamasına neden olacaktır. Bunun yanı sıra, ne olduğu açıktır ve bir karmaşa yaratırsanız düğmeleri silmek kolaydır.

Yeni başlat düğmesinin biraz karışık bir çanta olmasının yanı sıra, bulduğum diğer her yeni özellik büyük bir gelişme. Instant Pot'u bu kadar iyi yapan şeylerden biri de, işler tam olarak planlandığı gibi gitmediğinde bir sürü el tutma. Bu yeni arayüz, hala yoldan çıkarken daha fazlasını yapıyor. Yeterli sıvı eklenmemiş mi? Ekranda bir uyarı yanıp sönüyor ve gücü kesiyor. Sürekli olarak yeniden tasarlanan basınç tahliye valfi her yeni modelde iyileştirmeler görür ve bu şimdiye kadarki en iyisidir. Artık otomatik olarak kilitli moddadır ve artık onu serbest bırakmak için bir düğme vardır.

Hava fritöz kapağı söz konusu olduğunda, iyi tasarlanmış ve kullanımı kolaydır. Basınçla pişirdiğiniz bir şeyi gevrekleştirmek istiyorsanız, sonunda kapakları değiştirin. Dahil edilen aksesuarlar anlamlıdır ve geçmişteki modellere göre daha az ekstra satın alma gerektirir. Çok seviyeli fritöz sepeti özellikle iyi tasarlanmıştır. Temizlemesi kolaydır ve patateslerde aşırı yüklenmeye neden olabilirken, yine de dışı gevrek ve içi yumuşak patateslerle sonuçlanabilir.

Instant Pot Duo Crisp + Air Fritöz: Karar

Instant Pot Duo Crisp + Hava Fritöz

Büyük bir fayda, bütün bir kuşu barındırabilen daha büyük sepettir

(Resim kredisi: Josh Ross)

Instant Pot'un piyasaya ilk çıkışından bu yana geçen yıllarda pek çok rekabet ortaya çıktı. Hatta bazıları gerçekten çok iyi. Yine de bunları nasıl kullanacağınıza dair sonsuz blog yazısı yok. Instant Pot'a sadık kalın çünkü pazar lideri. Nasıl kullanılacağı hakkında bilmek istediğiniz herhangi bir şey varsa, onu kapsayan bir blog yazısı bulacaksınız.

Instant Pot pazarlaması, yerini aldığı şeylerin uzun bir listesini verir, ancak bunun gerçekten bir düdüklü tencere olduğunu unutmayın. Bir düdüklü tencerenin yapabileceği her şeyi yapabilir, ancak basit bir arayüz ve iyi yapılmış. Bu, diğer cihazların yerini almayacağı anlamına gelmez, bunun nedeni herhangi bir düdüklü tencerenin yapabileceği içindir.

Mutfağınıza hava fritözü eklemeyi düşünüyorsanız, bunun yerine 8qt Instant Pot Duo Gevrek + Hava Fritözü düşünün. Mutfağınızda daha az yer kaplar, daha fazlasını yapar ve aynı fiyata yakındır.

Asıl soru hangi Instant Pot modelinin satın alınacağıdır. 8qt, hacimle karşılaştırıldığında tatlı bir noktadır. Hava fritöz kapağının eklenmesi çok az bir ekstra maliyettir, ancak birçok ekstra işlevselliktir. 8qt Instant Pot Duo Crisp + Air Fritöz, ihtiyaç duymadığınız şeyleri yaptığınız işin lehine bırakır. Tatil sezonunda fırın alanını boşaltın ve yazın evi daha serin tutun. Anında Potunuz varsa, bu iyi bir yükseltme modelidir ve henüz sahip değilseniz, işte hemen hemen her alıcı için bir model.

Günümüzün en iyi Instant Pot Duo Crisp + Air Fritöz fırsatları İndirimli Fiyat Instant Pot Duo Crisp + Air ... Macy's $ 224.99 $ 179.99 Anında Tencereyi Görüntüle 8qt Duo Gevrek ... Hedef179,99 GörünümInstant Pot Duo Crisp ... Kohl's179,99 GörünümInstant Pot - Duo Crisp 8qt ... En İyi Fiyat 179,99 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz