Close
  • Ana
  • /
  • Aletleri
  • /
  • Instant Vortex Air Fritöz incelemesi: Instant Pot'un evinden harika bir hava fritözü

Instant Vortex Air Fritöz incelemesi: Instant Pot'un evinden harika bir hava fritözü

Instant Vortex Air Fritöz fırsatları Instant Pot - 6 Quart Vortex... Best Buy $99,99 Instant Pot Vortex Plus'ı Görüntüle... Amazon Prime 119.99 $ Instant Pot Vortex Plus 6-Qt.... Macy's 129,95 $ Instant Pot - 6 Quart Vortex'i görüntüleyin. .. Best Buy $129,99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.Anında Vortex Hava Fritözü

İşte bir cümleyle Instant Vortex incelememiz: hava fritözlerini seviyorsanız ve Instant Pots'u seviyorsanız, Instant Pot'tan Instant Vortex Air Fritözü SEVECEKSİNİZ.


Instant Vortex Air Fritöz, Instant Pot portföyüne nispeten yeni bir eklemedir. Parlak kombi ocakları için ABD'de büyük bir takipçi kitlesi edinmiş bir markadır. Bu model, yemeklerini olabildiğince kısa sürede hazırlarken sağlıklı beslenmeye meraklı ev aşçıları için tasarlanmıştır.Anında Tencere Ocaklarısorunsuz pişirme sunar ve görünüşe göre Instant Vortex Hava Fritözü aynı şeyi vaat eder.

Bu harika mutfak aletleri hakkında biraz bilgi arıyorsanız, o zaman şuraya bir göz atın:en iyi hava fritözlerirehberlik etmek. Bu arada, bunu ABD'de okuyorsanız, üniteye Anında Girdap 4'ü 1 Arada 6 Quart denir. İngiltere'de okumak? O zaman buna Vortex 4'ü 1 arada Hava Fritözü deniyor, bilginiz olsun. Cihaz, adı ne olursa olsun temelde aynıdır ve kutudan çıkarıldığında, çalışmaya hazır olmaktan daha fazlası gibi görünmektedir.

Ama bekleyin, hem bir Anında Pot düdüklü tencere/çoklu pişirici hem de hava fritözü olan bir ocak istiyorsanız? Bunu yaparsanız, hemen bu Instant Vortex incelemesini okumayı bırakın veInstant Pot Duo Crisp plus Air Fritöz incelemesiyerine!

Anında Vortex Hava Fritözü: Fiyat ve bulunabilirlik

Instant Vortex Air Fritöz, İngiltere'de 99,99 £'a mal oluyor ve İngiliz zevklerine biraz daha uygun bir dizi özellik ve işlev taşıyor. Yine de ABD'deyseniz korkmayın, Anında 6 litre Instant Pot Vortex 4'ü 1 Arada Hava Fritözü veya Instant Vortex Plus 6'sı 1 Arada Sepet Hava Fritözü gibi tema üzerinde birçok varyasyonu vardır. örneğin, serideki diğer makinelerin sergilendiği özel bir Amazon alanıyla birlikte sadece 158 $ karşılığında.


Anında Vortex Hava Fritözü: nedir?

Anında Vortex Hava Fritözü

Tek dokunuşla pişirme kontrolü sunan temel ön ayarlar vardır


(İmaj kredisi: Gelecek)

Instant Vortex Hava Fritözü, ünite içindeki ısıtılmış bir parça üzerinde sıcak hava üflemek için bir fan kullanarak sağlıklı yiyecekleri çeşitli şekillerde pişirmenize izin veren sayısız mutfak aletinden bir diğeridir. Onlar da sadece kızartmazlar. Aslında, tuzuna değecek herhangi bir iyi hava fritözü, tek bir makine kullanarak havada kızartma, kızartma ve fırınlama yapmanıza olanak tanır. Mütevazı hava fritözü, yemekleri ısıtmak ve yeniden ısıtmak için de çok kullanışlıdır.

Vortex gibi bir makine, çoğu durumda %95'e kadar daha az yağ kullandığından, havayla kızartma, genel olarak daha sağlıklı bir pişirme yöntemidir. Mükemmelliğe kadar gevrek olabilen yoğun performans üretmek için bu verimli fan ısısını kullanır. Vortex aynı şekilde çalışır, ancak yalnızca kızartma yapmanıza değil, aynı zamanda her türlü akşam yemeği tercihi için bir dizi başka yemek seçeneği pişirmenize izin veren bir dizi Akıllı Program ile birlikte gelir.


5,7 litre / 6 litrelik büyük kapasitesi ile cihaz aileler için özel olarak tasarlanmıştır, ancak bir hava fritözün gerçekten pratik yönü, kendi başınıza yemek yiyorsanız kullanışlı olmasıdır. Diyelim ki, bir tabak kızartmayı bir tavada yağ ile pişirmenin aksine, bir veya birkaç kişi için herhangi bir boyutta yemek yapmak çok kolaydır. Küçük bir karmaşa ve hatta daha az güçlük var. Bu nedenle artan popülerlikleri.

Anında Vortex Hava Fritözü: iyi mi?

Havalı fritözler hemen hemen her zaman ilk olarak patates kızartması yapma yeteneklerine göre değerlendirilir ve herkesin en sevdiği buharda pişirilen bir tabak hazırlamak kesinlikle herhangi bir yeni makineyi test etmeye başlamanın en iyi yoludur. Vortex, yeni başlayanlar için kesinlikle bol miktarda kapasiteye sahiptir, bu nedenle bol miktarda çıtır patates kızartması kolayca erişilir ve 1700 W güç, mükemmel pişirme için fazlasıyla yeterli güç üretir.

Aslında, büyük sepet, kızartma için küçük bir tavuğu kolayca barındıran modelimiz ile hacimli eşyaları da işleyebilir. Bunun avantajı, cihazın oldukça hantal olmasıdır, bu nedenle mutfağınızda sadece kullanmak için değil, aynı zamanda soğuduktan sonra saklamak için de alana ihtiyacınız olacaktır.

Vortex, kutusundan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır (elbette önce temiz bir şekilde vermek isteyeceksiniz) ve biraz kızartma yapmak, özellikleri ve işlevleri keşfetmenin harika bir yoludur. Air Fry, Roast, Bake ve Reheat'i içeren aptal geçirmez düğmeler koleksiyonuyla, cihazın ön tarafındaki arayüzün anlaşılması son derece basittir. Bunların altında Zaman ve Sıcaklık kontrolleri ile kırmızı bir İptal ve yeşil Başlat düğmesi bulunur.


Saatler ve sıcaklıklar merkezi bir ekranda görüntülenirken, aşağıda manuel ayarlamaların yapılmasına izin veren bir kadran bulunur. Sesli uyarılar, işlemlere biraz yardımcı olarak, makinenin yeterince önceden ısıtıldığını size bildirir ve ayrıca yemeğinizi eklemeniz gerektiğinin bir göstergesidir. Ne pişirdiğinize bağlı olarak bu her zaman gerekli değildir.

Anında Vortex Hava Fritözü: Performans

Büyük boyutlu Instant Vortex, gıda ürünleriniz için bol miktarda alan sunar.

(İmaj kredisi: Gelecek)

İyi bir fritöz için temel gereksinim, yemeğinizi pişirme şeklidir. Kızartmalar için Vortex'in hem dondurulmuş hem de taze seçenekler kullanarak gevrek, kabarık patates ikramları üretebildiğini gördük. Havalı fritözün avantajı, işi halletmek için çok az yağa ihtiyaç duymasıdır ve birkaç denemeyle Vortex üreten plakaları neredeyse mükemmel olan kızartmalar elde ettik.

Daha da iyisi, Vortex'in en güzel yanı, pratik yaparak yemekleri zevkinize ve pişirme tarzınıza göre ayarlamakta oldukça iyi olabilmenizdir. Havalı fritözler, tıpkı geleneksel fırınlar gibi, modelinizin nasıl çalıştığı konusunda hızlı değilseniz, yiyecekleri fazla veya az pişirme eğiliminde olabilir. Bake ayarını kullanırken daha az çok yönlü görünen Vortex'te durumun böyle olduğunu gördük. Bununla birlikte, bir gözünüz üzerinde olsun ve bunu bileyebilirsiniz, böylece yemek hemen hemen doğru olur.

Vortex, dört ila beş kişiye birden fazla servis edilen doyurucu yemekler servis ettiğinden, kapasite mükemmeldir. Ancak, ertesi gün de kalanları tekrar ısıtmak istiyorsanız oldukça şık. Benzer şekilde, Vortex, bahar ruloları gibi şeyleri hızlı bir şekilde ısıtmakta, içeride nemi korurken dışarıda güzel ve gevrek hamurlar üretmekte başarılıdır. Ve umduğunuz gibi, herhangi bir yağ, tava altındaki çıkarılabilir bir tepsiye akar ve sonuç olarak kızarmış yemeklerinizin daha lezzetli olmasını sağlar.

Anında Vortex Hava Fritözü: karar

Genel olarak, Vortex mutfak aletleri cephaneliğinize harika bir katkı sağlayacaktır, ancak bu 31.4 x 37.9 x 32,6 cm boyutlarıyla yerleştirmek için alana ihtiyacınız olacak. Yeni başlayanlar için kesinlikle fritöz için harika bir alternatif.

Aileler için bariz bir nimet olma kapasitesiyle Vortex hakkında sevilecek çok şey var. Ayar aralığı, kapsamlı olmaktan ziyade yeterlidir, ancak bir havada kızartma tutkunu değilseniz, tüm olağan görevleri, özellikle de patates kızartması yapmak için fazlasıyla uygun olacaktır.

Çalışma sırasında fandan biraz ses geliyor, ancak müdahaleci ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde ünite de ısınıyor. Bir tezgahın üzerinde varsa, bu her zaman akılda tutulmaya değer. Ünitenin içinde, temizlik için çıkarılabilen bir pişirme tepsisi bulunurken, işiniz bittiğinde cihazın geri kalanının silinmesi kolaydır. Kanıt olarak petrol yolunda fazla bir şey olmadığı için Vortex'in temiz tutulması gerçekten çok kolay. Bu her zaman bir bonustur.

Instant Vortex'in yalnızca 99,99 £ / 119.99 $'lık bir RRP'si vardır ve Instant Pot web sitesi veya Amazon'dan edinilebilir. Her iki durumda da, bu çok iyi bir hava fritözü için çok fazla para değil. Elbette, Anında Girdap'ın zorlu bir rekabeti var,en iyi hava fritözleri kılavuzu, ama kesinlikle en iyilerle birlikte orada.

Fiyatlar - Anında Vortex Hava Fritözü:▼