Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Röportaj: Made in Chelsea'den Miles Nazarie vücudunun dönüşümü hakkında konuşuyor

Röportaj: Made in Chelsea'den Miles Nazarie vücudunun dönüşümü hakkında konuşuyor

Miles Nazaire meşgul bir insandır. Made in Chelsea bölümlerini çekmediği zamanlarda, sadece formda kalmasını sağlamakla kalmayıp fiziğini sürekli olarak geliştirdiğinden emin olmak için genellikle günde iki kez spor salonunda çok çalışıyor. Ve her ne yapıyorsa, açıkça işe yarıyor: sadece aşağıdaki resimlere bakın.onun Instagram hesabıkanıta ihtiyacınız varsa. Miles'ın vücut dönüşümüne bakıldığında, bir zamanlar hem fiziksel hem de zihinsel olarak formsuz olduğunu hayal etmek zor olabilir.


“İki, iki buçuk yıl önce... Eğitimin ne olduğunu bilmiyordum ve çok dışarı çıkıyordum, çok parti yapıyordum ve yaşam tarzımda bir şeyleri değiştirmem gerektiğini fark ettim” diyor Miles, “İlk başta, ...gerçekten bir vücut dönüşümü yapmak istemedim. Belki forma girmek ve kendimi biraz daha iyi hissetmek istedim, çünkü o aşamada biraz moralim bozuktu ve gerçekten ne yapmak istediğimi bilmiyordum.”

Her şey iki buçuk yıl önce Miles'ın şimdiki 'en iyi arkadaşı, erkek kardeşi ve kişisel antrenörü' Waz ile tanıştırılmasıyla değişti. “Temelde beni eğitime bağladı”, diye açıklıyor Miles, “İki yıl önce Noel gününde Waz evime geldi ve 'En büyük Noel yemeğini yemiş olman umurumda değil' dedi. bütün gün tembellik ettik, şimdi spor salonuna gidiyoruz.'”

  • Neden 10'u denemiyorsun?en iyi esnemeleresnekliği artırmak ve evde iyileşmeye yardımcı olmak için

Made in Chelsea, Pazartesi günleri saat 21.00

'Seni sadece istediğin hedefe doğru itecek insanlara sahip olmalısın.'


(Resim kredisi: E4)

Fitness zihniyettir

Sık sık egzersiz yapmak ve genel olarak kendinize bakmak, dışarıdan zinde görünmenizi sağlayabilir, ancak aynı zamanda sizi doğru zihin çerçevesine de sokabilir. Miles kesinlikle zindeliğin zihinsel faydalarını çok erken yaşlarda hissetti: “Yaptığım her seanstan sonra o kadar harika hissettim ki, 'ah, antrenman yapmak istiyorum çünkü daha iyi görünmek istiyorum'dan daha çok bir yaşam tarzı haline geldi.”

“Egzersizin, anksiyete ve depresyon gibi zihinsel sağlık koşullarının gelişme riskini azalttığı ve ayrıca endorfinlerin rahatlaması yoluyla size anında bir ruh hali artışı sağladığı kanıtlanmıştır” diyor.Doktor Frankie Jackson Spence, NHS Doktor veBarebells İngiltereBüyükelçi, “Rutininiz ne kadar düzenli olursa, gün boyunca daha iyi uyumak ve daha fazla enerjiye sahip olmak gibi ek faydaları da o kadar çok fark etmeye başlayacaksınız.”


Yine de her şey şeftali ve krema değil, sıkı bir egzersiz rutinine bağlı kalmak zorunda değil: “Beni yanlış anlama, bazen motivasyon bulmak çok ama çok zor”, Miles bir an için gerçek oluyor, “bazen anlamıyorsun. Her gün, yorgun olduğunuzda egzersiz yapmak için zamanınız olsun. Hayat olur, gerçekten, değil mi?”

Bu zor zamanlarda Miles'a yardımcı olan şey, sizin minnet egzersizi diyeceğiniz şeye benzer: Fitness'ın hayatındaki olumlu etkisini hatırlıyor. “O zamanlar biraz parti çocuğuydum. Ve sanırım bu rutin ve disipline sahip olmasaydım, kariyer açısından bugün olduğum yerde olacağımı sanmıyorum. Bugün sahip olduğum arkadaşlık gruplarına sahip olacağımı sanmıyorum. Yani benim için, 'Tamam, peki, devam etmezsem muhtemelen hepsini kaybedeceğim' gibi. Yani bu benim için sürekli bir hatırlatma.”


Miles Nazaire (@milesjnazaire) tarafından paylaşılan bir gönderi

tarafından yayınlanan bir fotoğraf

Fit olmak ister misin? Fitness'ı önceliğiniz haline getirin

Yoğun programında egzersiz yapmak ve formda kalmak için nasıl zaman bulduğu sorulduğunda, Miles, vücut dönüşümüne aşina olmayan insanları şaşırtacak bir cevap veriyor: “Gün nasıl ve nasıl olursa olsun, her zaman içine koyarım. meşgulüm. Benim için asla mazeret yoktur. Eğer saat 1 ise ve antrenman yapmadıysan 24 saat açık spor salonuna gidip antrenman yap.”

Bununla birlikte, vücudunuz ve zihniniz üzerinde tam tersi bir etkiye sahip olabileceğinden, düzenli olarak aşırı antrenman yapmanızı önermiyor: “Bazen oluyor. Örneğin geçen hafta çok antrenman yapıyorduk ve bir gün spor salonuna gitmemiz gerekiyordu ama çok yorulduk ve antrenmana gitmenin bir anlamı olmadığını söyledik. Aslında bundan bir şey çıkaramazsınız. Bunun hiçbir faydası yok.”


Kas yapmak ve güçlenmek istiyorsanız, vücudunuzun antrenmana verdiği tepkiye dikkat etmeli ve dinlenmek için yeterli zaman vermelisiniz. “Günün sonunda, vücudunuzun size ne söylediğini dinlemelisiniz. Vücudunuz size rahatlamanızı ve ara vermenizi söylüyorsa, rahatlayın, ara verin ve iyileşin. Miles, vücudunuzdaki en büyük değişikliklerin siz iyileştiğinizde, sekiz saatlik uykuya sahip olduğunuzda gerçekleştiğinden bahsetmiyorum bile.

Miles Nazaire röportajı Chelsea

(İmaj kredisi: Gelecek)

Herkesin bir arkadaşa ihtiyacı var

Burada Pingtwitter'te antrenman ve antrenmanlar hakkında ne zaman yazsak, her zaman bir antrenman arkadaşı edinmenizi öneririz; Onların varlığı sadece antrenmanları daha güvenli hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda antrenmanınızı takip etmenize de yardımcı olabilir. Miles, iyi bir antrenman arkadaşının nasıl her şeyi değiştirebileceğinin güzel bir örneğidir, ancak o bile biri olmadan forma girmenin imkansız olmadığını kabul eder: “Beni iten ve bazen bana kızan biri olduğu için çok şanslıydım. Gerçekten yolda kalmıyordum. Ama bir antrenöre para ödeyemeseniz bile, [etrafınızda] sizi aşağılamayan ve ‘oh, tüm bu eğitimden sıkıldınız‘ diyen insanların olduğundan emin olun. Sizi yalnızca istediğiniz hedefe doğru itecek insanlara sahip olmalısınız.”

Miles'ın vücut dönüşümü, sıkı çalışmanın sizi ne kadar ileri götürebileceğinin harika bir örneğidir. Özel takviyelere ihtiyacınız yok – Miles sadece vitamin alır ve kullanırprotein tozunadiren - ya da çokev jimnastik ekipmanlarıSizi formda tutmak için: Tek gereken kararlılık ve işi mümkün olduğunca sık yapmaktır. Faydalarını çok yakında göreceksiniz.