Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • iOS 15, en son Totally Rated programında mercek altında – şimdi izleyin

iOS 15, en son Totally Rated programında mercek altında – şimdi izleyin

Tamamen Derecelendirilmişteknoloji ve oyun dünyasında nelerin popüler ve nelerin olmadığı hakkında incelemeler ve görüşler sunar.


Sektördeki önde gelen oyunları bir araya getirerek, piyasadaki en yeni oyunları ve ürünleri inceleyen ve derecelendirenlerden ilk elden haber alıyoruz.

Bu haftaki bölümde Ratchet ve Clank geri döndü, Superman Fortnite Sezon 7'ye uçuyor ve iOS 15 sonunda burada!

İlk olarak, oyun ve Ratchet and Clank: Rift Apart PS5'e geldi ve bu özel oyun PS5'in beklediği şeydi.

Tom's Guide'dan Marshall Honorof'un açıkladığı gibi, ince ayarlı oynanış, iddialı bir hikaye ve müthiş prodüksiyon değerleri ile seri için yüksek bir su işareti: “Sony, PS5'i ilk duyurduğundan beri şirket, Ratchet & Clank'ın ima ettiğini ima etti. : Rift Apart, sistemin ilk amiral gemisi oyunu olacak - ve öyle.


“Rift Apart, tatmin edici bir oyun, sürükleyici hikaye, çarpıcı grafikler, canlı ses ve yenilikçi özelliklerin güzel bir birleşimidir.

“19 yıllık bir hikayenin mükemmel bir devamı olmasının yanı sıra yeni başlayanlar için davetkar bir başlangıç ​​noktası. Ve 15-20 saatlik oynama süresiyle oyun, 'çok kısa' ile 'aylarca oynayacağınız tek oyun' arasındaki tatlı noktayı işgal ediyor.


GamesRadar'dan Rachel Weber'in açıkladığı gibi, hikaye anlatımı başka bir düzeye taşındı:

“Görünüş ve gösterişli teknolojinin yanı sıra, Ratchet ve Clank: Rift Apart ile serinin hikaye anlatımı gerçekten gelişmiş gibi görünüyor.


'Beni yanlış anlama, lombax'ı ve onun parlak yardımcısını her zaman sevmişimdir, ama hiçbir zaman bir sonraki açılabilir silah özleminin ötesinde duygusal olarak meşgul olduğum bir seri olmadı.

“Bu sefer tamamen işin içindeydim, özellikle de depresif robot arkadaşı Kit'in hikayesi söz konusu olduğunda.

“Güneşli sarı vücudu ve asık suratlı hali ile zamanımızın bir ikonu ve onun için mutlu bir son o kadar çok istedim ki bu bana düşük düzeyde bir endişe verdi.

'Sanki Insomniac'ın yazarları ipuçlarını daha yeni Marvel filmlerinden almış, çizgi film kargaşasının ve duygusal getirilerinin zorlu dengeleme hareketini yönetiyormuş gibi geliyor. Bu beni, sıradan bir lombax meraklısı yaptı, diziye her zamankinden daha fazla yatırım yaptı ve yakında muhteşem dörtlüyü çok daha fazla göreceğimizi umuyordu.”


Cırcır ve Klank

(Resim kredisi: Sony)

Oyuna bağlı kalarak, Fortnite Season 7 Battle Pass için bir fragman, Rick Sanchez ve Superman için görünümleri gösteriyor.

Fortnite'ın en yeni sezonu üzerimizde ve uzaylılar saldırdı. İstilacı güçler Spire'ı çoktan yok etti ve şimdi maçlarının ortasında oyunculara saldırıyorlar.

Bununla birlikte, tüm yeni sezonlarda olduğu gibi, en önemli değişiklik, oyuncuların kaybolması ve seviye atlaması için yepyeni bir savaş geçişinin gelmesidir.

Başlıklar şüphesiz Rick and Morty'den Superman ve Rick Sanchez.

Superman burada yoğun bir şekilde öne çıkarken, oyunda hemen mevcut değil. Oyunda, Kryptonlu'nun 65 gün içinde piyasaya sürüleceği belirtildi ve bu, franchise tarihindeki 'gizli görünümler' ile oldukça tutarlı.

Battlepass da bu sezon elden geçirildi ve bu sefer biraz farklı bir şekilde çalışıyor. Geçiş, doğrusal bir deneyim parkuru yerine artık 10 sayfaya bölünmüştür. Oyuncular, bir sayfada kendi seçtikleri öğeleri satın almalarına olanak tanıyan Yıldızlar kazanacaklar ve sonunda yeterince edindiklerinde yeni bir sayfanın kilidini açacaklar.

Sonunda teknolojide, Apple bize iPhone için bir sonraki büyük yazılım güncellemesi olan iOS 15'e ilk iyi bakışımızı verdi.

“Apple, iPhone için bir sonraki büyük yazılım güncellemesi olan iOS 15'e ilk iyi bakışımızı verdi” Tom's Guide'dan Philip Micheals'ı bildiriyor.

“Bu, birçok yeni özellik ve geliştirmeyle dolu çok büyük bir güncellemedir. iOS 15, iOS 14'ün geçen yıl sunduğu önemli görsel değişikliklerden bazılarını sunmasa da, mevcut uygulamalarda birçok geliştirme ve iPhone'unuza gelen yeni özellikler bulacaksınız.

“iOS 15, uygulamalarını Apple'ın yeni yazılımıyla çalışacak şekilde güncelleyebilmeleri için şu anda geliştiricilerin elinde.

“Apple'ın yeni işletim sisteminin genel beta sürümünü yayınladığı Temmuz ayında iOS 15'i ilk elden deneyimleyebileceksiniz. İPhone'unuz iOS 14 çalıştırıyorsa, bazı özellikler A12 Bionic işlemcili bir telefon gerektirse de, iOS 15 ile de çalışır.

“iOS 15'in tam sürümü bu sonbaharda, yani Apple'ın yeni iPhone'larını piyasaya sürdüğü sıralarda çıkıyor. yazılım kullanılabilir hale gelir.”

yeni bölümleriTamamen Derecelendirilmişher hafta çıkacak.