Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • iPad 2020, Samsung Galaxy Tab S7'yi sudan çıkarmak için ESSENTIAL yükseltme aldı

iPad 2020, Samsung Galaxy Tab S7'yi sudan çıkarmak için ESSENTIAL yükseltme aldı

Apple'ın yaklaşan iPad serisi henüz açıklanmadı, ancak bu ne bekleyeceğimiz söz konusu olduğunda tamamen karanlıkta olduğumuz anlamına gelmiyor. Mevcut söylentilere ve sızıntılara dayanarak Apple,iki iPad'in başlatılmasıçok uzak olmayan bir gelecekte; 2020 sürümü için 10,8 inç iPad seti ve gelecek yıl 8,5 inç iPad.


Bu tabletler, Samsung'un yakın zamanda piyasaya sürülen Galaxy Tab S7 ve Tab S7 Plus ile ilk kez piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.Ambalajsız. Ancak Samsung, tabletlerinin yükseltilmesini duyurduğu gibi, Tab S7'yi geride bırakan yeni iPad'ler hakkında bir söylenti çıktı.

  • OnePlus Nord'u unutun ve OnePlus Aurora'ya merhaba deyin
  • Ucuz bir iPhone 12 geliyor - ancak bir sorun var

Twitter sızıntısına göreKomiya_kjApple Pencil, Samsung'un S-Pen'ini büyük ölçüde iyileştirilmiş gecikme süresiyle gölgede bırakacak. Samsung, S-Pen'i 9 ms'ye kadar tıraş etti ve sonunda Apple Pencil ile eşleşti, ancak çok geç değil, sızıntı Apple'ın Apple Pencil'ın gecikmesini sadece 3 ms'ye düşürdüğünü ortaya çıkardı.

3 ms6 Ağustos 2020

Tweet, Unpacked'ın hemen ardından sıcak geldi ve başka bir Twitter kullanıcısı bunun Apple Pencil ile ilgili olup olmadığını sorduğunda, Komiya_kjonaylanmışbu durum buydu.


Evet6 Ağustos 2020

  • Samsung Note 20 Ultra, iPhone 12 Tech Show'un kullanılmadığı onaylanırken gülmekten ayrıldı
  • iPhone 12 videosu, Apple hayranlarının hak ettiği fantastik amiral gemisini gösteriyor

Geliştirilmiş kalem, bu yılın sonlarında yeni iPad ile birlikte piyasaya sürülebilir, ancak yüksek bir fiyat etiketi ile gelebilir - özelliklesöylenti fotodetektörlerteknolojiye dönüştürün.


Yeni iPad'i ne zaman göreceğimizi bilmiyoruz ancak Apple'ın Eylül etkinliğinde ortaya çıkabileceklerinden şüpheleniyoruz veiPhone 12onun içindeertelenen Ekim sürüm penceresi.

Bugünün en iyi Apple iPad 9.7 128GB (2017) indirimi İndirimli Fiyat Apple iPad 9.7in 6. ... Apple iPad Air 2 MH1J2LL / A ... Amazon Prime 439 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Tom'un Kılavuzu