Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • ÇARPICI yeni tasarımı gösteren iPad Air 4 görüntüleri yüzeyi

ÇARPICI yeni tasarımı gösteren iPad Air 4 görüntüleri yüzeyi

İPad Air 4'ün görüntüleri internete sızdı ve Apple hayranları, çarpıcı yeni bir tasarım ortaya çıkarırken onları sevecekler.


İPad Air 4 görüntüleri, Twitter kullanıcısının izniyle gelirDuanRui, tabletin kullanım kılavuzunun birden fazla resmini sızdıran kişi. Resimleri doğrudan aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

iPad Air 4Touch IDvia Xiaohongshu pic.twitter.com/2jc09uAKUY27 Ağustos 2020

Açıkçası en büyük fark, iPad Air 4'te artık bir ana sayfa düğmesinin olmaması ve yeni tabletin aşağıdaki gibi hareket kontrollerine dayanmasıdır.iPad Pro. Mevcut iPad Air tasarımını şurada görebilirsiniz:Apple iPad Air 2019 incelemesi.

Bununla birlikte, kilidini açmak için bir Face ID sistemi kullanan iPad Pro'dan farklı olarak, buradaki iPad Air 4, güç düğmesine yerleşik bir Touch ID sensörü kullanıyor.


İPad Pro ile benzerlikler, orta-ön-üst çerçeveye (Pro tabletlerden biraz daha şişman görünen) takılı tek kamera ve arka kamera kurulumuna da uzanıyor.

Beklediğiniz gibi, Apple'ın Magic Keyboard'uyla kullanım için akıllı bir konektör de var ve tıpkı iPad Pro gibi, Air 4 de şarj ve veri aktarımı için bir USB-C konektörüne taşındı.


Umarım bu yeni iPad Air 4 hakkında Apple'ın şu anda Ekim ayı başlarında yapılması planlanan etkinliğinde daha fazla şey duyacağız.

Bugünün en iyi Apple iPad AIr fiyatları 961 Amazon müşteri yorumu Targus Versavu Döner Kılıf ... Amazon Prime 69,95 $ Apple iPad Air 2'yi Görüntüle 16GB WiFi ... Amazon Prime 269 $ Apple iPad Air 2'yi Görüntüle (Uzay Grisi ... Amazon Prime 279 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Apple iPad Air 2 16GB Wifi + ... Amazon Prime 329 $ 299 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz