Close

iPad Mini 2 incelemesi

Apple iPad Mini 2 fırsatları 864 Amazon müşteri yorumu Amazon UK Image 1/13

iPad Mini Retina incelemesi


iPad Mini Retina incelemesi
Resim 2/13

iPad Mini Retina incelemesi

iPad Mini Retina incelemesi
Resim 3/13

iPad Mini Retina incelemesi

iPad Mini Retina incelemesi
Resim 4/13

iPad Mini Retina incelemesi

iPad Mini Retina incelemesi
Resim 5/13

iPad Mini Retina incelemesi


iPad Mini Retina incelemesi
Resim 6/13

iPad Mini Retina incelemesi

iPad Mini Retina incelemesi
Resim 7/13

iPad Mini Retina incelemesi


iPad Mini Retina incelemesi
Resim 8/13

iPad Mini Retina incelemesi

iPad Mini Retina incelemesi
Resim 9/13

iPad Mini Retina incelemesi


iPad Mini Retina incelemesi
Resim 10/13

iPad Mini Retina incelemesi

iPad Mini Retina incelemesi
Resim 11/13

iPad Mini Retina incelemesi

iPad Mini Retina incelemesi
Resim 12/13

iPad Mini Retina incelemesi

iPad Mini Retina incelemesi
13 görsel

iPad Mini Retina incelemesi


iPad Mini Retina incelemesi

iPad Mini 2 incelemesi: Bu, Apple'ın ikinci nesil mini tableti, ancak satın alınabilecek en iyi tabletler listemizin başına geçmek için gerekenlere sahip mi?

OrijinaliPad minişimdiye kadarki en sevdiğimiz tabletti; gerçekten taşınabilir olacak kadar küçük ve hafif, pili tüm gün çalışır durumda tutmak için birleşik donanım ve yazılım ve çoğu uygulamayla en iyi işletim sistemini çalıştırıyor. Cehennem, Retina ekran olmasa bile, yılın tabletimizi bile kazandı.

SonraiPad AirMini'den en iyi parçaları alan estetik bir tasarıma sahip, daha küçük, daha hafif, daha hızlı 'tam boyutlu' bir iPad - size bakıyoruz, ince çerçeve.

Ancak artık parmaklarımızın ucunda Retina ekrana sahip daha hızlı, daha güçlü, süper çözünürlüklü bir iPad Mini 2 var. Bazı ciddi derecede yüksek kaliteli küçük tabletlerle karşı karşıya.Amazon Kindle Fire HDX, yeniGoogle Nexus 7veSamsung Galaxy Note 8.0, birkaç isim. İyileştirmeler, Mini'yi ve her yönden bir numaralı tabletimizi bir adım önde tutmak için yeterli mi?

iPad Mini 2: Ekran

Mini'nin piyasaya sürülmesinden bu yana hepimizin beklediği yükseltmeyle başlayalım - Retina. Şimdi 7,9 inç ekranda elde edeceğiniz şey, toplam 3,145,728 piksel sayısına eşit olan 326 ppi'de 2048 x 1536 çözünürlüktür. Bu iPad Air kadar ve 13 inçten sadece% 25 daha azRetina MacBook Pro.

Söylemeye gerek yok, her şey son derece keskin, özellikle de yakınlaştırma yapıldığında bile ince ayrıntıları ortaya çıkan metin ve yüksek çözünürlüklü görüntüler. Örneğin, iBook ve Kindle kitapları gözleri yormaz ve artık kol mesafesinde net bir şekilde görüntülenebilir. Ekran parlaklığı aynı görünüyor ancak renkler kesinlikle daha canlı.

İZLEMEK:iPad Mini 2 kutudan çıkarma videosu

Video içeriği daha pürüzsüz değildir, ancak siyahlar daha derindir ve hareketli HD içeriğinde daha fazla ayrıntı seçilebilir. Başparmak reddetme teknolojisi, ters rakamların ekran komutlarını tetiklemesini önler. Kısacası, Retina Ekran umduğumuz her şeyi sunar. Bir zafer.

iPad Mini 2: Özellikler ve performans

Donanım açısından Apple, daha büyük iPad Air'deki her amiral gemisi teknolojiyi küçük boyutlu kardeşlerine doldurdu. Yeni 64-bit A7 yonga ve akıllı M7 hareket yardımcı işlemcisinin her ikisi de mevcut, ancak Air gibi, Touch ID parmak izi tanıma ihmal edildi - 5S'de ne kadar kullandığımız düşünüldüğünde utanç verici.

Mini artık 128GB depolama alanıyla satın alınabilir ve bu da rekabetin çoğunu sudan çıkarır. Yine de ödeyeceksiniz - neredeyse 700 sterlin.

Testlerimizde, yeni ipad Mini Retina önceki modele göre fark edilir derecede daha hızlı ve daha pürüzsüz. A7 yongası, iOS 7 zaman zaman hala biraz yarım yamalak görünse bile sorunsuz bir deneyim sunmak için açıkça fazla mesai yapıyor.

Mini, açık bir sebep olmadan testlerimizde iki kez düştü. Ancak, zamanımızın ortasında bir Apple güncellemesinden sonra, sorunu tekrar etmedik.

64 bit mimariden yararlanan uygulamalar şimdi geliyor. Video miksleme uygulaması vJay ile oynadık, Apple TV üzerinden herhangi bir aksaklık olmadan canlı yayınlanan iki eşzamanlı video miksajı yaptık. Etkileyici.

İZLEMEK:iPad Mini 2 ve iPad Mini videosu

Infinity Blade 3 gibi yüksek yoğunluklu oyunlarla grafik performansı da çok geliştirildi, OpenGL ES 3.0 platformundan faydalanılarak ve meraklı bir şekilde konuşulmadan bazı inanılmaz ışıklandırma ve gölgeleme efektleri üretildi, bunların hepsi yeni modelde muhteşem görünüyor. Retina ekran.

M7 hareket yardımcı işlemcisi de uygulama sevgisi kazanıyor ve potansiyelini daha net hale getiriyor. Birinci Gün uygulaması bunu saymak ve günlük günlüğünüze adımlar eklemek için kullanır; Strava ise - evet bisikletiniz için iPad mini ekleri alabilirsiniz - GPS gerekmediğinde pil tüketimini azaltmak için kullanır - aşağıya bakın.

Mini ayrıca, daha geniş frekans uyumluluğu için bir 4G yükseltmesinin gururlu sahibidir. Çift bantlı (2,4 GHz ve 5 GHz) N Wi-Fi, sözde daha güvenilir bağlantı için artık MIMO teknolojisine sahip.

Uygulamada, Wi-Fi biraz daha sağlam görünüyordu, ancak eve e-posta gönderilecek bir şey yok. İyi bir 4G bağlantınız ve sözleşmeniz varsa, hızlar aşırıdır. Bir noktada neredeyse 50Mbps hızında veri indiriyorduk.

iPad 2: Kamera

Optik açıdan Mini artık mükemmel FaceTime HD kamera ve çift mikrofon ile geliyor - iPad Air ve orijinal iPad Mini ile aynı. 1,2 MP fotoğraflar, ƒ / 2,4 diyafram açıklığı ve 720p HD video ile övünen kalite artışı videonun kendisinden daha net. Arkaya monte edilen iSight Kameranın beş megapiksel ve ƒ / 2.4 diyafram açıklığında kalması çok yazık, ancak 1080p video hala harika.

Ben tercih ederdikiphone 5starzı 8 MP kamera ve ağır çekim video işlevi, ancak her şeye sahip olamazsınız.

Yeni iPad Mini'deki kamera ile 5MP'de sıkışmış olan Google Nexus 7'deki snapper'ı ayıracak hiçbir şey yok.

Arka kamera pek çok kişi için bir tablette büyük bir satış noktası değil, ancak yeni Amazon Kindle HDX 8.9'un 8 MP'lik bir arka kameraya sahip olduğunu belirtmekte fayda var (7 inçlik versiyonda sadece öne bakan bir lens var).

iPad Mini 2: Boyutlandırın ve oluşturun

İkinci nesil mini, önceki modelle neredeyse aynı boyut ve ağırlıkta. Günlük kullanım için hala harika bir boyut - özellikle de portre modunda kullanıldığında uzun süreli okuma, işe gidip gelme ve iki elinizle yazı yazma.

İZLEMEK:iPad Mini Retina ve Nexus 7 2013 teknik özellik karşılaştırma videosu

Kasa renkleri Uzay Grisi ve Gümüş olarak gelir. Resmi Smart Case'i ekleyin - 55 £ - ve işler daha az doğal hale gelir, ancak bunu her gün çizilme ve yivli kenarları kırma riski yerine seçerdik.

iPad Mini 2: Pil

İPad mini'nin Retina'ya gittiğini duyarken en büyük endişemiz, pilin nasıl başa çıkacağıydı. Enerji tüketimi açısından, Retina ambalajlı iPad 3, Retina olmayanlara kıyasla gerçekten zarar gördüIpad 2.

Ama burada bu farklı bir hikaye. Görünüşe göre A7 / M7 yonga etiketi ekibi işini iyi yapıyor - gerektiğinde suyu koruyarak, gerektiğinde verimli bir şekilde kullanıyor.

10 saatlik wi-fi internette gezinme rakamına veya 9 saatlik 3 / 4G rakamına yaklaşmadık, ancak işler sessizleşmeden önce neredeyse yedi saat boyunca müzik ve video oynadık. Bu% 75 parlaklıktaydı ve yine de tüm kablosuz teknolojiler kapatıldı. Bekleme modunda günlerce sürer.

iPad Mini 2: Karar

Hücresiz 16 GB modeli için 319 sterlin olan iPad Mini Retina, özellikle rakiplerine kıyasla ucuz değil. 128 GB / 4G modeli 659 £ 'luk bir geri ödeme ayarlamasıyla, işler neredeyse MacBook gibi oluyor.

Ancak, bizim gibi, Mini'nin boyutu ve verdiği his çok önemliyse, performans ve görüntü kalitesinde bu kadar büyük bir artış sağlıyorsa, yükseltmeye değer. Retina çözünürlüğü, Mini bulmacanın eksik parçası gibi hissettirir ve onu tablet masamızın en üstünde tutar.

İPad Air'in çarpıcı bir teknolojik icat olduğunu düşündük; bu sadece tüm bu iyiliği alır ve onu daha gerçek yaşam koşullarında daha yönetilebilir bir cihaza yerleştirir. Onu seviyoruz.

iPad Mini 2 çıkış tarihi: Şimdi çıktı

iPad Mini 2 fiyatı: Yalnızca Wi-Fi: 319 £ (16 GB), 399 £ (32 GB), 479 £ (64 GB), 559 £ (128 GB)
Wi-Fi ve Hücresel: 419 £ (16 GB), 499 £ (32 GB), 579 £ (64 GB), 659 £ (128 GB)