Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • iPad mini, bir sonraki sürüm için akıllı klavye ve kurşun kalemle ilgili ipucu veriyor

iPad mini, bir sonraki sürüm için akıllı klavye ve kurşun kalemle ilgili ipucu veriyor

iPad mini en son 2019'da güncellendi, bu nedenle yeni bir sürüm için hazırlandı. Bu yıl şimdiye kadar bunun nasıl görünebileceğine dair pek çok söylenti duyduk.kare iPad miniMart ayında bildirdiğimiz gibi tasarım ve daha yakın zamanda birdaha ince çerçeveli iPad minimevcut oranı koruyan ancak ana sayfa düğmesini kaybeden ve aynı gövdede daha büyük bir ekran boyutuna izin veren model.


Görünüşe göre ikincisi, Jon Prosser için üretilen bir dizi render ile en son söylentilerin sona erdiği rota.Ön Sayfa Teknolojisi. Rapora göre, bu işlemeler bir dizi resim, şema ve CAD çiziminin ürünüdür. Sonuç, iPad Air'e çok benzer ancak daha küçüktür.

Bu görüntülere dayanarak, iPad mini sürüm 6, aşağıdaki gibi çok düz kare bir tasarıma sahip görünüyor.iPad Havasıya daiPhone 12. Çerçeveler, örneğin iPad Pro kadar ince olmasa da, üst ve alt kısım daha incedir. Yine de çok daha temiz ve daha modern görünüyor.

iPad mini sürüm 6

Arkadaki Akıllı konektörün üç noktasına dikkat edin.


(İmaj kredisi: Ön Sayfa Teknolojisi)

Arkada, render, tek bir kamera (iPad Air gibi) ve aksesuarlar için akıllı bir konektör önerir. Başka bir işlemede, iPad mini'nin aydınlatma şarj bağlantı noktası yerine bir USB-C bağlantısı ve yeni, daha küçük bir Apple kaleminin eklendiğini görüyoruz.

Akıllı konektörün eklenmesi, iPad mini'de daha önce görmediğimiz bir şey ve Apple'ın Akıllı Klavyesinin bir sürümünü kullanmasına izin verecek - yine de açıkçası daha küçük bir sürümü. Bu doğruysa, konektör ve kendi Apple kaleminin birleşimi iPad mini için daha yaratıcı olanaklar sunar.


Front Page Tech'e göre iPad mini, A14 çipi (iPhone 13'te kullanılacak potansiyel yeni bir A15 çipi yerine) ve 5G bağlantı seçeneğine sahip olacak. Yeni görüntüler önceki söylentilerde gördüğümüzden çok daha fazla bilgi sunmasa da, bunların varlığı bu tasarımın gerçekten gelme olasılığını artırıyor. Yine de kesin olarak öğrenmek için en azından Eylül ayına kadar beklememiz gerekebilir.

iPad mini sürüm 6


Yeni, daha küçük bir Apple kalemi gelebilir mi?

(İmaj kredisi: Ön Sayfa Teknolojisi)